Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Panowie, pokazałem oscarową (malinową?) rolę swojej Kochanej Małżonce.

 

Wraz z rozwijającą się akcją widziałem niedowierzanie w jej mowie ciała, a kiedy przeczytała komentarze pod filmem wprost pogardę i niewiarę w ludzkość (a może chodziło jej tylko o kobiety?)

 

Czy to oznacza, że trafiłem na Himalajkę?

 

A może, jej też należy się Oscar? Pomóżcie.

 

Jesteś z inną niż wszystkie po prostu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Panowie, pokazałem oscarową (malinową?) rolę swojej Kochanej Małżonce.

 

Wraz z rozwijającą się akcją widziałem niedowierzanie w jej mowie ciała, a kiedy przeczytała komentarze pod filmem wprost pogardę i niewiarę w ludzkość (a może chodziło jej tylko o kobiety?)

 

Czy to oznacza, że trafiłem na Himalajkę?

 

A może, jej też należy się Oscar? Pomóżcie.

Spoko u mnie było to samo 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ksanti napisał:

No właśnie niby spoko, ale pytanie czy nie czeka go teraz za to jakiś paragraf.

 

Facet się wykręci, już po tym jak to rozegrał jestem o niego spokojny. Powie, że to ona wstawiła aby wynagrodzić mu wszystkie krzywdy i publicznie przyznać się do winy. Uwierzyłbyś w tę wersję? Jak tak, sąd na pewno też (wystarczy popatrzeć jak bardzo jest zaburzona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niepoprawny napisał:

Panowie, pokazałem oscarową (malinową?) rolę swojej Kochanej Małżonce.

 

 

1 godzinę temu, Niepoprawny napisał:

Spoko u mnie było to samo 😂 

 

Ja dzisiaj w pracy w  wolnej chwili w ramach eksperymentu psychologicznego porozsyłałem link do filmu kilku niewiastom ( w tym Matce).😎

 

Jak większość z  Was się domyśla " narracja" czy tam retoryka była podobna:

 - facet c**j - po co wrzucał;

- ona jest chora ( i nie chodziło im o wenery ;) )- w sensie nie jej wina;

- szkoda dzieci - tutaj akurat nie będę polemizował;

- to marginalny przypadek/ fejk/ patola;

ZERO, K**A dosłownie ZERO jakiegokolwiek współczucia dla tego faceta. Nawet nie współczucia, tylko nie określania go w negatywny sposób, doszukiwania się u niego (!) zaburzeń czy motywów zemsty.

Jedyne pozytywne zaskoczenie w otrzymanej informacji zwrotnej " dobrze, że nie masz żony" - kuzynka, która wie, że jestem " po pill'ach" .

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że śmieci same się wyniosły. Szkoda tylko faceta, który na pewno ciężko pracował na nią i dzieci. Po takiej i podobnych historiach weź tu teraz buduj jakieś relacje z kobietami, przecież nie wiadomo kiedy taka bomba pierdolnie.

 

Od pewnego czasu jestem wkręcony w divy i widzę, że to jest najlepsza opcja. Płacę za usługę i nie muszę się martwić o takie akcje. 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, leom2012 said:

Szkoda tylko faceta, który na pewno ciężko pracował na nią i dzieci. 

Czemu szkoda. Za "chcenie dzieci" powinny grozić jakieś konsekwencje, w tym ciężka tyrka. A im bardziej poważne, tym większa szansa, że chociaż niektórzy otrzeźwieją z chciejstwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kiroviets napisał:

 - facet c**j - po co wrzucał;

- ona jest chora ( i nie chodziło im o wenery ;) )- w sensie nie jej wina;

- szkoda dzieci - tutaj akurat nie będę polemizował;

- to marginalny przypadek/ fejk/ patola;

 

Nie wysłałem tego wielu osobom, ale tylko jednej, i to w dodatku w kontrze do nagłego rachunku sumienia tejże osoby. Mianowicie osoba ta stwierdziła, że żałowała nie ułożenia sobie życia do pewnego wieku i wspomniała też o ożenku. To była moja odpowiedź na ożenek, który nie jest wyznacznikiem ogarniętego życia.

 

W odpowiedzi usłyszałem DOKŁADNIE nr 1 - tylko w nieco łagodniejszej wersji, ze skwitowaniem, że takich rzeczy nie pierze się publicznie. 

 

Może dostajesz takie reakcje, bo domyślnie każdy zakłada, że małżeństwa nie trwają wiecznie, a zdrada jest jednym z powodów ich rozpadu?

 

To taki Matrix 4D, który nas ztrollował :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 15:42, Pyrkosz napisał:

niejeden dałby sobie rękę uciąć.

 

W dniu 31.01.2023 o 16:10, Baca1980 napisał:
W dniu 31.01.2023 o 15:30, Vlad_Lokietnichuk napisał:

A może, jej też należy się Oscar? Pomóżcie.

 

A może ma coś na sumieniu i właśnie sobie uświadomiła jakie mogą być tego konsekwencje :).

Nieee... Mój Pączusio jest jedyny w swoim rodzaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.