Skocz do zawartości

Podryw przez (nie taką)samotną mamusie. 


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, OGÓR napisał:

No to niunia ma parcie na nowego tate dla synusia... Chlopie uwazaj, sklep zmien, przeprowadz sie. Bo zdeterminowana sklepowa zaraz Cie tam zgwalci, oskarzy o molestowanie i wysle roszczenie za molestowanie... 😁

 

No description available.

🤣🤣 Dobre i prawdziwe, bo drugie o czym pomyślałem to gdzie są kamery. 

 

Godzinę temu, maroon napisał:

Jak zaruchać? Czy zaruchać? Czy w tym odcinku Janek w końcu zarucha? - odc. 6589 Sezon 88 - oglądaj na bs.tv.

🤣🤣 W tym odcinku nie, ale coming soon... 🤣

 

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ruchać, obserwować. 

 

19 minut temu, RENGERS napisał:

Ruchnij ją!

No właśnie chodzi o to jak jej nie ruchać, tylko stracić z radaru. Trzeba będzie zestrzelić, tylko muszę jakiś sposób na to znaleźć. 🤣

Edytowane przez OceanSpokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, OceanSpokojny napisał:

No właśnie chodzi o to jak jej nie ruchać, tylko stracić z radaru. Trzeba będzie zestrzelić, tylko muszę jakiś sposób na to znaleźć.

 

Obrzydzić sobie, bycie z samotną matką to zwykłe fajerstwo wręcz komunikowanie że jest się uległym

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Brat Jan napisał:

Jak tak daleko do następnego to warto założyć własny sklep.

Pomyślę o tym, ale będę zatrudniał wyłącznie wolne i bezdzietne. ;)

 

46 minut temu, Lynch napisał:

 

Obrzydzić sobie, bycie z samotną matką to zwykłe fajerstwo wręcz komunikowanie że jest się uległym

 

No właśnie tu mam do przepracowania nad sobą, bo to tej pory nastawiony byłem wyłącznie na zdobywanie i wiedzę w tym zakresie, a teraz muszę wziąć lekcję jak uzyskać efekt odwrotny w stosunku do takich niepożądanych pań i je od sie ie odciągać i strącać. 

 

59 minut temu, zuckerfrei napisał:

syntax error

W złym kierunku to ująłem. 

25 minut temu, mac napisał:

Miałem jedną taką akcję z samotną matką, że olewałem, a ona potrafiła po 50 - 100 połączeń nieodebranych dziennie zostawić. Prawie 100. Niech to wsiąknie w umysł.

Niezła sztuka, ta to dopiero musiała być zdesperowana. ;) Ta z tego sklepu na szczęście innymi drogami niż osobiście w sklepie do mnie nie dotrze. Wie w prawdzie gdzie mieszkam ale tylko orientacyjnie, a wszystkie socjale mam pochowane, więc i  nie wystalkuje też. 

Edytowane przez OceanSpokojny
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Zawsze mgło być gorzej. 😍

4015723.jpg

 

 

Niemożliwe, przecież po zdjęciu widać od razu, że ona nie mogła tego zrobić. Jak? Taka zapłakana szara myszka? Na pewno wstręci policjanci się na nią uwzięli, a były chciał się na niej zemścić i sam do siebie dzwonił! 🤣🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 18:41, BumTrarara napisał:

4015723.jpg

 

To mamy 120 805 zdarzeń. Nie liczymy nagrań na pocztę (wymagało inicjalizacji połączenia). Dla wygody odrzucamy pocztę tradycyjną.

Tydzień ma 604 800 sekund.

 

604 800 / 120 805 = jedno zdarzenie średnio co 5,006 sek.

 

No nie bardzo tak to widzę, no nie bardzo...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

To mamy 120 805 zdarzeń. Nie liczymy nagrań na pocztę (wymagało inicjalizacji połączenia). Dla wygody odrzucamy pocztę tradycyjną.

Tydzień ma 604 800 sekund.

 

604 800 / 120 805 = jedno zdarzenie średnio co 5,006 sek.

 

No nie bardzo tak to widzę, no nie bardzo...

Oj tam... oj tam... może i nieprawda ale przecież mogło tak być B) kobiety są złe i szalone.

 

To tu masz prawdziwą. [cool] 

 

Ostatecznie oskarżono ją o 159k wiadomości (relacja z procesu NewYorkPost - może i tabloid ale jednak) ;).

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.