Skocz do zawartości

Beciak zawsze się znajdzie


Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej rozmowie z @nimelodyja postanowiłem założyć temat. To jest coś niesamowitego pani puszcza się na imprezie zachodzi w ciążę po czym poznaje beciaka który zaczyna z nia chodzic za rączkę dodatkowo potem wstaje w nocy do nieswojego. Coś niesamowitego. Do mnie na studiach nigdy nie zagadała ale panie mają tysiące okazji żeby nie być  samą. Podejrzewam ze ten beciak jest dosyć kasiasty bo jechał dobrym samochodem

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,zaszlam-w-ciaze-z-nieznajomym-z-imprezy-kiedy-go-odnalazlam-powiedzial-ze-bardzo-kocha-swoja-zone-i-musze-sobie-radzic-sama,10447267,artykul.html?utm_source=facebook&utm_medium=polki&utm_campaign=hzzw1_230129

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz już widziałem ten tekst albo coś podobnego... W naturze nie występuje ogarnięty facet co by chciał przebierać pieluchy cudzego dziecka. Więc albo ma smv niżej od niej albo sam nie wiem co... Facet mający wybór, do którego łanie walą drzwiami i oknami nie weźmie takiej pani bo i po co?... Tekst o Kopciuszku tylko zgubiła okres zamiast pantofelka..... Strona raczej dla kobiet wyzwolonych itd....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, nesq napisał:

START

Kurwa, całe życie drugi, na 100m drugi, z matmy też drugi, nawet jak dziewicę ruchalem to tez czułem się jak drugi, kurwa... na forum kurwa gorzej jestem trzeci do chuja kapucyna. I jak kochać mam ja pytam. 

 

 

 

@xander99 proszę wlej klej na klawiaturę z której piszesz. 

Kurna Olek! Czarny Olek! 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Jak ci napiszą w internecie że Polacy to kosmici to też uwierzysz?

MAOOO tego.

Zapodam perspektywę z której to prawda.....Najwyżyszyyysza jest.

 

Za lasu BATTELGEZY  bądź AlfaCentauri to już CUPY SIĘ TRZYMA....taki forumowy pożeracz butaprenu ma KOSMICZNE PAPIERY.

ALIEN/OBCY DECYDUJĄCE ŻAARCIE!

 

O JEJKU jejku....pisze wam jaki jaki zardzewiały grat w garażu mam.

NA kilka miechów ten grat  ZASŁONI mi świat.

No pisze wam, ile rdzy wyspuje ten VAN(disel).

:)

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

Po krótkiej rozmowie z @nimelodyja postanowiłem założyć temat. To jest coś niesamowitego pani puszcza się na imprezie zachodzi w ciążę po czym poznaje beciaka który zaczyna z nia chodzic za rączkę dodatkowo potem wstaje w nocy do nieswojego. Coś niesamowitego.

Puszcza sie bo moze on jej odpowiednio nawinął makaron na uszy. Puszczalska to ideał kobiety. Pod warunkiem ze sie puszcza z Tobą. W końcu zarywając na imprezie na ogół nie robisz tego by potem zagrać w szachy czy umówić się na kawe. 

1 godzinę temu, xander99 napisał:

Do mnie na studiach nigdy nie zagadała ale panie mają tysiące okazji żeby nie być  samą. Podejrzewam ze ten beciak jest dosyć kasiasty bo jechał dobrym samochodem

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,zaszlam-w-ciaze-z-nieznajomym-z-imprezy-kiedy-go-odnalazlam-powiedzial-ze-bardzo-kocha-swoja-zone-i-musze-sobie-radzic-sama,10447267,artykul.html?utm_source=facebook&utm_medium=polki&utm_campaign=hzzw1_230129

 

Zdarza się. Puszczalska panna i puszczalski facet. Ona została z bagażem a on się zmył. Początek brzmi dość  normalnie a potem już wchodzi harlequin

Godzinę temu, Mmario napisał:

Idziesz już widziałem ten tekst albo coś podobnego... W naturze nie występuje ogarnięty facet co by chciał przebierać pieluchy cudzego dziecka.

Byś się zdziwił. Krótko po wojnie miałeś masę takich facetów. Pragnących stabilizacji a tu same wdowy z dziećmi.

Godzinę temu, Mmario napisał:

Więc albo ma smv niżej od niej albo sam nie wiem co... Facet mający wybór, do którego łanie walą drzwiami i oknami nie weźmie takiej pani bo i po co?...

Skąd wiesz że ma wybór? To jest jak z kotami. Masz wybór tylu ras i się głowisz którą wybrać. Aż tu nagle jakiś porzucony dachowiec się napatoczy. I co? Kończysz z dachowcem. 
Ja miałem konta na sympatiach i tinderach. I co? Kończyłem próbując szczęścia z dziewczynami  realnie poznanymi w różnych okolicznościach. Znajoma swojego narzeczonego poznała bo był rok wyżej i poszła się podpytać o pytania z egzaminów. Przypadkiem trafiło na niego

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykułu nie czytałem, szkoda czasu. Swoją drogą, będąc dziennikarzem już wiem, jakbym sobie radził w życiu. Zatrudniłbym się w kilku gazetach i generował takie tresci przy użyciu ChatGPT. Potem jedynie dokonywałbym korekty i poprawek stylistynczych. Myślę, że bez problemu dałoby się z tego całkiem nieźle utrzymać, poświęcając na pracę 2.5-3 godziny dziennie.

 

Abstrahując już od tego jak bardzo ten artykuł jest zmyślony oraz od kuriozalności postaci OPa - niestety click-baitowe stwierdzenie, które padło w tytule jest prawdziwe. I podejrzewam, że niektórzy z was mogliby się zdziwić, że tym beciakiem wcale nie musi być życiowy przegryw czy brzydal z SMV poniżej 5/10. Zdarza się, że to są ogarnięci zawodowo faceci i z całkiem niezłym wyglądem, nawet 6.5/10, a znam osobiście jednego, który spokojnie pod 7/10 podchodzi: ładna męska sylwetka, regularny trening i ogólne zadbanie plus ponadprzeciętne ogarnięcie życiowe (praca, zaradność itp.) i niestety jest cuckiem wychowującym dwójkę nieswoich dzieci z kobietą, która już dawno jest po ścianie (zbliża się do 40-tki).

 

Gdzie więc jest haczyk? Jest ich kilka. Często to są faceci, którzy mieli mało relacji z kobietami, niekoniecznie z powodu niechęci spowodowanej wcześniejszymi niepowodzeniami czy nieprzystosowaniem społecznym. Często to typy introwertyczne, wycofane, mocno zajęte czymś zawodowo i mające kilka hobby, za to nie mający czasu na to, żeby zbudować sobie social circle. To raz. Dwa: jak teraz taki pacjent trafi zawodniczkę z wyższym od siebie SMV, która jednoznacznie da do zrozumienia, że go zauważyła, potem da mu dziki seks, a na koniec jeszcze zrobi śniadanie następnego dnia, to już wpadł. 

 

Jedną mam wszak wątpliwość: czy inteligentny gość nie ma instynktu, który by mu - nawet w przypadku braku znajomości Red Pilla - zakiełkował w głowie myśl, że bycie cuckiem i dokładanie się do nie swojej puli genetycznej to totalny przegrywizm życiowy? Ja zawsze to czułem i nigdy nawet bym nie pomyślał, żeby wpakować się w takie bagno. Nawet 10 lat temu, kiedy nie miałem pojęcia o tym, że Red Pill istnieje, a książek o biologii czy psychologii ewolucyjnej do poduszki nie czytałem...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

 

Byś się zdziwił. Krótko po wojnie miałeś masę takich facetów. Pragnących stabilizacji a tu same wdowy z dziećmi.

 

Jeśli przeżyłeś to praktycznie połowa męskiej konkurencji nie żyła, facet był dla kobiet na wagę złota wtedy... Więc po co brać z dziećmi? Jak można samotna bez dzieci?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła ciężko to stwierdzić, 

 

Jeśli żołnierz był po wojennych traumach , typu zbieranie kolegów z frontu z obciętymi kończynami + wiele ofiar  = @Mmario z całym szacunkiem ale tacy ludzie są podatni na bombardowanie miłością przez kobiety z dziećmi. 

 

Tzn. mogę się mylić ... ale tak czuje 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten serwis nazywa stanowiska pracowników.

 

Wszystko to są kobiety, a nazwy stanowisk wyglądają tak:

- Redaktorka,

- Koordynator SEO,

- Wydawca serwisu,

- Redaktor naczelna.

 

I ja się teraz pytam: czemu tylko redakcyjny plebs ma feminatywy w nazwach?  Reszta jest koordynatorem/wydawcą. I ta redaktor naczelna? Nie powiano być "redaktorka naczelna" - czyli analogicznie?  Czyżby jakiś mobbing?

No i gdzie są mężczyźni? Czemu ta firma nie realizuje parytetów 50/50?

B)

 

I gdzie jest klej?:ph34r:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mmario napisał:

Jeśli przeżyłeś to praktycznie połowa męskiej konkurencji nie żyła, facet był dla kobiet na wagę złota wtedy... Więc po co brać z dziećmi? Jak można samotna bez dzieci?

Wtedy nie znali social mediów, tinderów itd. A matki często gęsto miały jakieś gospodarstwa, domy. A ty wracałeś z wojny, często będąc w zasadzie gołodupcem na dorobku. Gołodupcem ze zryta banią szukającym ciepła. Nie zaś chcącym się uganiać za pannami w szukaniu najlepszej 

No i to że Ty poszedłeś na front nie oznacza że młodszy sąsiad też poszedł. Bo mógł np. być z rocznika który by szedł na pobór  wtedy gdy wojna się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD Ale szczerze to co ciebie to obchodzi? Jeżeli do ciebie nie podchodzą to znaczy że masz słabe geny albo zrobisz coś z tym (pozycja społeczna, ubranie, styl, bycie ciekawym) albo będziesz walił klej xDD. Ja będąc średnio przystojnym, gdzie nie wyjde zawszs jakaś zagada, potem krótka rozmowa i wiem czy będzie ruchanko czy nie. Mając 25 lat przespałam się lekko z 50 kobietami. Czy się chwale? Nie, to banalnie proste. Ogarniasz czego brakuje dupeczce i przedstawiasz się jako osoba mająca te cechy lub mogącą je dać. I tak jeżeli kobieta jest głupia ale chce z nią uprawiać seks to mam w dupie czy zajdzie w ciążę czy nie. Ale czy to źle że zawsze się pojawi beciak? Jeżeli on będzie szczęśliwy to nic tu po mnie. Pamiętajcie bracia. Ruchamy, a nie analizujemy

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Coś się tu nie klei.

Właśnie na odwrót- OP ma szansę posklejać temat  "pod siebie" zaraz wyjaśnię.🤣

 

6 godzin temu, xander99 napisał:

dodatkowo potem wstaje w nocy do nieswojego.

 

5 godzin temu, Mmario napisał:

t co by chciał przebierać pieluchy cudzego dziecka.

@xander99 wystarczy, że do kaszy dorzucisz trochę tego słynnego kleju i temat wstawania w nocy i zmiany pieluch macie ogarnięty. Nie dziękuj.😁

 

 

 

5 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

bo widzę, że się nudzisz.

@niemlodyjoda Nie chce się wtrącać, ale chyba za mało obowiązków służbowych przydzieliłeś nowemu pracownikowi. Ja wiem, że 2,5k na rękę i składek nie musisz opłacać, bo KRUS, wiec nie ma co wymagać, ale chłopina dalej tylko kmini jak tu się do jakiejś psiochy dokleić tylko.🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99

Jak to mawiają kobiety nie ważne kto spłodził ważne kto wychowa😆🤦‍♂️

Racjonalizacja i robienie z logiki kurtyzany. 

 

Dodatkowo hipokryzja bo w drugą stronę kobieta nie zaakceptuje nie swoich genów i jak dowie się, że podmienili jej dziecko w szpitalu i przez lata opiekowała się nie swoim to wrzask i lament jak ją oszukano. 

 

Podwójne standardy. 

 

Co do artykułu takie sytuacje nie są wcale rzadkością. 

Ilu mężczyzn wychowuje nieswoje geny? Oficjalnie mówi się o 5-10%.

Niestety prawda jest ukrywana i może okazać się, że nawet 30% dzieciaków nie jest biologicznym dzieckiem mężczyzn, którzy je wychowują. 

 

Kobiety zdradę mają wyssana z mlekiem matki i poprzez adaptacje na przestrzeni tysięcy lub nawet milionów lat zabezpieczały się poprzez dawanie na lewo i prawo. 

Skoro kiedyś śmiertelność była na porządku dziennym a mężczyźni byli przeważnie ofiarami to ta kobieta zostając sama z dziećmi by nie przetrwała. 

 

Dla nas świadomych ludzi z jednej strony to normalne bo wiemy jakie mechanizmy działają by życie dalej trwało z drugiej zaś to kurestwo bo mężczyzna przez całe swoje życie będzie się poświęcał, marnował najlepsze lata, ponosił koszty, tracił zdrowie, energię na szona, który go perfidnie oszukał i dzieci, które nie są jego.

 

Smutne jest to, że wszyscy dają na to przyzwolenie a mężczyźni zamiast być ze sobą solidarni to cieszą się z krzywdy drugiego. 

 

Dlatego jest taki kwik kobiet gdy wspomnisz o testach DNA bo każda ma cos do ukrycia lub może mieć w przyszłości gdy na horyzoncie pojawi się lepszy model od skundlonego misia. 

 

PS. Ciesz się, że takie kobiety olewaly ciebie i nie doświadczyłeś koszmaru jaki teraz przeżywają "bohaterowie" takich artykułów. 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiroviets napisał:

chłopina dalej tylko kmini jak tu się do jakiejś psiochy dokleić tylko.🤣

 

Dlatego ostatnio mniej się udzielam na forum bo już mam dość tego biadolenia młodych padawanów życia, którzy mają wiedzę i rozwiązania na wyciągnięcie ręki a nic z tym nie robią.

Z resztą wielu tutaj coraz częściej zadaje sobie pytanie czy jest sens dzielenia się informacjami skoro tylu na forum desperatów, kukoldów i spermiarzy dalej nie chce wyjść z bluepilla.

Może trzeba zrobić to co wcześniej deklarowali doświadczeni stażem usery na forum by tworzyć grupy i werbować ludzi, którzy podobnie myślą a niedostosowaną resztę zostawiać samym sobie.

Może to radykalne, ale tacy jak autor tematu sprawiają, że forum jest pośmiewiskiem.

 

 

16 godzin temu, xander99 napisał:

@nimelodyja

 

Nie ma takiego usera na forum😆

Za to posłuchaj dobrych rad prawdziwego mistrza😉

Niech moc będzie z tobą.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Imiennik napisał:

Szczerze kolejny gównotemat z jakiejś nowoczesnej stronki. On jest tylko po to żeby robić gówno w głowie polkom, ewentualnie kilku polaczkom feministycznym. 

 

Szkoda na to czasu i po co to wrzucać w ogóle na te forum.


Dokładnie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, z prawego łoża napisał:

XDDDD Ale szczerze to co ciebie to obchodzi? Jeżeli do ciebie nie podchodzą to znaczy że masz słabe geny albo zrobisz coś z tym (pozycja społeczna, ubranie, styl, bycie ciekawym) albo będziesz walił klej xDD. Ja będąc średnio przystojnym, gdzie nie wyjde zawszs jakaś zagada, potem krótka rozmowa i wiem czy będzie ruchanko czy nie. Mając 25 lat przespałam się lekko z 50 kobietami. Czy się chwale? Nie, to banalnie proste. Ogarniasz czego brakuje dupeczce i przedstawiasz się jako osoba mająca te cechy lub mogącą je dać. I tak jeżeli kobieta jest głupia ale chce z nią uprawiać seks to mam w dupie czy zajdzie w ciążę czy nie. Ale czy to źle że zawsze się pojawi beciak? Jeżeli on będzie szczęśliwy to nic tu po mnie. Pamiętajcie bracia. Ruchamy, a nie analizujemy

 

No tak, to jest proste nawet dla facetów 5/10 jeśli nie mają w głowie traum i jakiegoś innego gówna. Ty jesteś wyluzowany i masz wyjebane to idzie, ale aż tak wyjebane? 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.