Skocz do zawartości

Trudności polskich mężczyzn


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, Bullitt said:

Pełna zgoda. Idealnym odzwierciedleniem słabego mentalu Polaka jest polska reprezentacja piłkarska

 

To doskonale odzwierciedla jak Polacy sa pazerni na hajs. Oni graja tylko dla hajsu, bo nawet jak przegraja to przytulaja okragla sumke. Mozna potem za to kupic kozuch (ten za długi). I isc na k*rwy - zgubic drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nesq napisał:
4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Takimi miłymi gestami przekonujesz kobietę że ci na niej zależy, bo gdy czuje się zbyt niepewnie zaczynają dziać się w jej głowie złe rzeczy

A tutaj to Pan pierdoli głupoty

 

 

Chłopaki, jedna czerwona pigułka. Przestańcie to wpierdalać garściami. 

 

Chcecie mieć dobrą relację z kobietą, trzeba też dawać. Wchodzimy w relację i trwamy w niej, bo chcemy mieć lepiej niż samemu.

Kobiety też, tu nie ma żadnej filozofii.

Więc tak, czasem to będzie bukiet róż, jeśli kobieta lubi. Czasem kolacja w restauracji, bez oglądania się na jej portfel, a czasem zrobienie herbaty czy masaż stóp po ciężkim dniu.

Brzmi niemęsko, beciakowato?

 

Pytanie, czy takim jest rzeczywiście, czy może to normalne odruchy w stosunku do bliskiej osoby, którą przynajmniej lubimy. 

Patrzenie na to jak na coś poniżającego, szukanie sposobu na twardą ramę i ciągłą tresurę nie jest męskim zachowaniem, tylko przedawkowaniem czerwonej. To się nie uda, bo się udać nie może. Choć fajnie brzmi kiedy mamy problem w stronę kobiet. 

 

Beciak, simp, czy jak tam zwać, stawia kobiety na piedestale. Dużo daje i niczego nie wymaga. Nie wyciąga konsekwencji. Boi się brać, choć po cichu liczy że dostanie czego chce. Ale nie umie po to sięgnąć i rośnie w nim frustracja, bo takie zachowania są nieskuteczne, w jakichkolwiek relacjach. 

 

Mężczyzna, potrafi dać dużo. Cokolwiek, co sprawi że jego kobieta poczuje się lepiej, doceniona, atrakcyjna, itp. One tego chcą i tego potrzebują, to jest normalne.

I jest męskie, jeśli ten sam człowiek umie wymagać, ma swoje zdanie, wyciąga konsekwencje i nie boi się brać od kobiety. 

Umie dać kobiecie dobre emocje i nie ucieka przed trudnymi. 

Przecież to do tego się sprowadza. 

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole wziąć na wycieczke młodą, aniżeli obsypywać bukietem róż, robić seanse domo-kinowe czy tam inne duperele z masażem stóp włącznie. Przerabiałem wszystkie opcje i wiem co jest lepsze a co gorsze i dla niej paradoksalnie tyż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tu zostało już opisane, 

od siebie dodam, (nie ujmując trudnościom jakie mężczyźni napotykają!) że według mnie, mężczyznom często brakuje wyzwań, które mają dla nich sens. Albo takich wyzwań nie potrafią sobie zorganizować. Branie nadgodzin w korpo i praca na lepsze cyferki dla firmy która ma Cię w dupie, to nie jest dobre wyzwanie, a mężczyźni jeśli takie podejmują to podświadomie czują, że coś jest nie tak. Zatem będąc mężczyzną należy dobrze wybierać sobie wyzwania i je realizować, przezwyciężać trudności.

Czym jest męskość?

Przykładowa odpowiedź poniżej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dwanaście_prac_Heraklesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 13:55, Hatmehit napisał:

panowania nad agresją? 

Jaką agresją? Nawet ciśnienie mi nie podskoczyło, pisząc w rezerwacie zawsze jestem najlepszą wersja siebie. Robię to dla was! Kontroluj hormony, zmieniaj podpaski bo jest mi naprawdę przykro, że widzisz to tak. Niewyparzony język, a agresja to dwie różne spawy. 

 

 

 

Ps. Pozwywałaś, podłoga umyta? No właśnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

stulił pizdę

Sklej pizdę jak już. 

 

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

jakieś braki osobowościowe.

Pudło. 

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

technologię

A dzięki komu? 

 

Tobie tylko coś przypomina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskóweczki i przepychanki słowne są momentami fajne dla humoru. 
Proszę jednak o bardziej merytoryczną aktywność w tym wątku. :) 

Ja tam chętniej poczytałabym o badaniach np. na temat wyzyskiwania mężczyzn w miejscu pracy (od braku wypłacania wynagrodzeń panom za wykonane przez nich usługi/realizowane obowiązki zawartych w ramach umów cywilno-prawnych po wypadki panów przy pracy w wyniku zaniedbań ze strony pracodawcy/zleceniodawcy). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, krzy_siek napisał:

od siebie dodam, (nie ujmując trudnościom jakie mężczyźni napotykają!) że według mnie, mężczyznom często brakuje wyzwań, które mają dla nich sens. Albo takich wyzwań nie potrafią sobie zorganizować

Wiesz, wydaje mi się, że wcale nie trzeba szukać daleko i kombinować. Najlepsze są zwykle najprostsze rzeczy. 

 

Takim wyzwaniem dostępnym absolutnie każdemu może być regularne uprawianie sportu. Niby każdy wie, lecz na tym wiedzeniu :) się przeważnie kończy.

 

Sport kształtuje charakter, uczy cierpliwości, systematyczności, wytrwałości, poprawia zdrowie, daje poczucie siły, a co za tym idzie pewności siebie. Pewność siebie jest mega ważna u faceta. Powinien mieć poczucie, że poradzi sobie w każdej sytuacji.

No i oczywiście ładna sylwetka. To w sumie skutek uboczny sportu, ale chyba każdy przyzna, że jak najbardziej pożądany :). Jaka kobieta nie lubi zawiesić oka na wyprostowanym, ładnie zbudowanym samcu?

 

Najlepiej mixować różne dyscypliny, tak by pracowały w ogólnym rozrachunku wszystkie grupy mięśni. Ćwiczyć siłę, ale też zwinność, wydolność. 

 

Nasze ciało jest stworzone do ruchu. Warto doprowadzić je do takiego stanu, by samo wręcz wołało o aktywność fizyczną. 

 

Poza tym kolejnym przydatnym wyzwaniem może być nauka gry na jakimś instrumencie muzycznym. 

 

Muzykalność bardzo rozwija, pozwala na nową formę ekspresji emocji, odstresowuje. Zalet jest ogrom.

 

Podobnie nauka tańca, czy śpiewania. To nieprawda, że to niemęskie. Warto próbować, nawet gdy ktoś twierdzi, że w tym kierunku nie ma zupełnie żadnych zdolności. A może zwłaszcza wtedy :)?

Nie chodzi o to, by stać się mistrzem. Chodzi o to by poznać swoje ciało, uczyć je adaptacji do nowych warunków, wyzwań. By nie bać się nowego, nieznanego. By nauczyć  czuć się pewnie w każdych okolicznościach. 

 

Robić to dla siebie. To pozwoli też poznawać nowych, ciekawych ludzi.

Może ktoś odkryje w sobie talenty, o których istnieniu nawet nie przypuszczał :)?

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:
4 godziny temu, meghan napisał:

Pyskóweczki i przepychanki

Ja zawsze na argumenty. 

 Ja staram się podobnie. ;) 

Ale rady typu "moRzesz fFszytsko, jesteś zwyciENscOM" działają na mnie jak płachta na byka. 

 

Nie dlatego, że mam dysonans poznawczy czytając to, tylko że osoby dające (często nieproszone) takie rady albo z przyczyn losowych są w danej dziedzinie życia "wyżej" albo nie mają pojęcia o czym pier**lą. Tu na forum, szczególnie w Rezerwacie mam bekę z tego, ale przypomniała mi się niedawna rozmowa z koleżką, który nieproszony wcielił się w rolę "kołcza życiowego".

 

 

Stąd wczorajsza aluzja do alfagangstachadomadaka propsującego farmazony Rezerwatki. 😎

 

 

4 godziny temu, meghan napisał:

Ja tam chętniej poczytałabym o badaniach np.

 

We wrzucaniu wyników badań i statystyk najlepszy był tutaj chyba polskojęzyczny naukowiec z Berlina. 😂

 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 19:33, Mosze Red napisał:

- potrafię wku...ć rozmówcę na przemian wcinając mu się w zdanie albo utrzymując długotrwałe milczenie 

 

Dużo jest ludzi na tyle przyjebanych, że chcą dalej wtedy rozmawiać?

 

5 godzin temu, meghan napisał:

Ja tam chętniej poczytałabym o badaniach np. na temat wyzyskiwania mężczyzn w miejscu pracy (od braku wypłacania wynagrodzeń panom za wykonane przez nich usługi/realizowane obowiązki zawartych w ramach umów cywilno-prawnych po wypadki panów przy pracy w wyniku zaniedbań ze strony pracodawcy/zleceniodawcy). 

 Badań może  i nie mam ale przypadek z tego roku.

 

Jeden robol miał coś wyremontować za 15k przyszedł drugi i zamiast zjechać z ceną te 10-20% to powiedział że zrobi to za 7.....

 

#p0lakp0trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik @ewelina jest tak bezczelny, mało tego wpierdala piłkę, że jest u siebie. OK. Wchodzę na jej profil, aby sprawdzić dotacje na forum. I co widzę: zero, kurwa polskich złotych. No kurwa śmiech na sali. Ja nic nie każę Ewelinko tylko sugeruje. Śmiech na sali z Typiary.  I te kurwa wyświechtane teksy sport, chuj do dupy, itd itc. Ja lubię być forumowym błaznem, ale miejmy granice. 

 

Następny od agresji w necie @Hatmehit znawca. Dziewczyny wy wyglądacie ze swoimi argumentami na typów co obiecują w klubie lożę, a jak przychodzi co do czego to zostajemy pod klubem na dworze.  Wy nie umiecie myszą od kompa zarządzać, oby swoją umieć kliknąć to już coś. 

 

Pietdolenie dla pierdolenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Wchodzę na jej profil, aby sprawdzić dotacje na forum. I co widzę: zero, kurwa polskich złotych.

Sama moja obecność jest wystarczająca ;).

 

@zuckerfrei Wlazłeś na mnie i nie chcesz zejść :D? Why?

Czy wiesz, że jednym że jednym ze sposobów okazywania inteligencji jest ignorowanie treści, które nie są warte Twojej uwagi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę Cię igoruję. Ale obok takich głupot ciężko przejść obojętnie nawet dla mnie. @meghan przedstawiła przykład, zjadła Cię, poczytaj sama siebie. Z czym do ludzi i jeszcze bezczelnie piszesz, że to twoje miejsce... bzdura, bzdurą podparta. 

 

 

No właśnie to mnie ignoruj. 

 

 

 

Rezerwat to zło konieczne tego miejsca ale wasze rozbestwienia i głupoty osiągają max! 

4 minuty temu, ewelina napisał:

obecność jest wystarczająca

Super. Tylko nie pierdol głupot. Mam alergię na Twój bullshit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.