Skocz do zawartości

SARM stack, warto?


Lynch

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Zbychu napisał:

Teraz wchodzi się na tzw blast & cruise 

 

Od trzech lat tak robię. Od lutego do czerwca bomba. Potem do września mostek na teściu solo. I od września do grudnia znowu wtrysk i powtórka. Według mnie jest to dużo lepsza metoda niż ON/OFF. Brak sajdów, mniejszy burdel w hormonach, stabilna progresja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja polecam robić odbloki mimo wszystko. Chyba, że komuś faktycznie jest bardzo ciężko się odblokować  lub wyjściowy poziom testosteronu jest bardzo niski.

Dlaczego ?  Jak Wam w

W dniu 2.02.2023 o 20:11, Baca1980 napisał(a):

 

Od trzech lat tak robię. Od lutego do czerwca bomba. Potem do września mostek na teściu solo. I od września do grudnia znowu wtrysk i powtórka. Według mnie jest to dużo lepsza metoda niż ON/OFF. Brak sajdów, mniejszy burdel w hormonach, stabilna progresja.

Mój znajomy tak robi i chwali sobie. Ja natomiast wolę  być powiedzmy pół roku  ON  pół roku  OFF.  Tak jest moim zdaniem bezpieczniej   -  po takim czasie odblok przechodzi u mnie gładko, nie mam dużych spadków ani w sylwetce ani co najważniejsze w samopoczuciu ;) . Jeśli ktoś miałby się odblokowywać  po kilka latach to współczuje tej drogi  (po kilkunastu raczej niemożliwe)

 Jeżeli już biję to sam testosteron  150 - 200 mg   tak żeby mięć w granicach 2x normę  - dla mnie najlepsze sampopoczucie i niepotrzebne IA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.02.2023 o 13:50, tmr napisał(a):

Modę na SARMY zapoczątkował Cyber. Sporo lat temu. Nie jestem ich zwolennikiem. I z uwagi, na wspomnianą powyżej, mniejszą efektywność w porównaniu do SAA ale i brak badań dot.długotrwałego ich wpływu na ogranizm.Metody przyjmowania wykluczają też dłuższe stosowanie.

Jeśli chodzi o przymowanie SAA : łatwiej dobrać środek konkretny pod potrzeby treningowe czy poprawę samopoczucia.

Obecnie jestem na TRT. Kilka lat temu byłem "na bombie" sporo mcy. Wcześniej stosowałem różne środki i nie wyobrażam sobie stosowania niektorych dłużej niż .... i można by polecieć. Ale odpowiadając na pytanie : SARMY odpuść.

 

Mam testosteron w granicy ale na samym dole. Często jestem ospały, zniechęcony, itp. Czy mógłbyś coś więcej napisać o TRT? Jak się czujesz? Jakie skutki uboczne? Jaki wpływ na psychikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, billy84 napisał(a):

Mam testosteron w granicy ale na samym dole. Często jestem ospały, zniechęcony, itp. Czy mógłbyś coś więcej napisać o TRT? Jak się czujesz? Jakie skutki uboczne? Jaki wpływ na psychikę?

Sajdów brak. Opisywane było jakie dodatki należy stosować podczas TRT.

Fizycznie i psychicznie b dobrze. 

Natomiast nie wiem czy TRT jest odpowiednie w Tw przypadku. Jeśli robiłeś badania to co tam jeszcze było różne od normy. tsh? kortyzol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tmr napisał(a):

Sajdów brak. Opisywane było jakie dodatki należy stosować podczas TRT.

Fizycznie i psychicznie b dobrze. 

Natomiast nie wiem czy TRT jest odpowiednie w Tw przypadku. Jeśli robiłeś badania to co tam jeszcze było różne od normy. tsh? kortyzol?

Dopiero będę robił badania. Ciągle jestem zmęczony, brak energii, depresyjne myśli. Podejrzewam, że podniesienie poziomu teścia może mi pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, billy84 napisał(a):

Dopiero będę robił badania. Ciągle jestem zmęczony, brak energii, depresyjne myśli. Podejrzewam, że podniesienie poziomu teścia może mi pomóc :)

 

Może to kwestia totalnego brak słońca od listopada? Teścia samego w sobie bym nie podnosił sobie ot tak. Najpierw sprawdź co ma wpływ na to, że masz go mało. Krótko mówiąc szukałbym przyczyn, ale nie brał magiczną pastylkę żeby zamaskować skutki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, billy84 napisał(a):

Dopiero będę robił badania. Ciągle jestem zmęczony, brak energii, depresyjne myśli. Podejrzewam, że podniesienie poziomu teścia może mi pomóc :)

Tak. Jest związek pomiędzy niskim testem a deprecha.

Zrób badania.

Jeśli zdecydujesz się na TRT to daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.