Skocz do zawartości

Trochę o randkowaniu, sytuacja na froncie


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lannes napisał:

Szkoda czasu na witaminki. 

Dobre :D Niektórzy przecież wcale nie randkują już od lat bo zajęli się całkiem swoimi sprawami. 

 

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

A co drugi temat co kobietach XD

 

"Tatusia oszukasz, mamę oszukasz ale chuja... nie oszukasz" XD

Co drugi? Nieprawda :D Ja widzę z @mac iż na forum już każdy temat jest o kobietach, tylko o tym bo one mają tzipe i na piedestale mają być :D Jak o nich nie pisać, przecież one takie są cudowne. Nic tylko po stopach całować :) 

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lannes napisał:

Forum to jedyne miejsce gdzie można poruszać takie kwestie bez bajkowych mitów.

No ok ale jak "szkoda czasu na witaminki" to czemu ciągle są zakładane te tematy? Jak ktoś mówi że szkoda to niech da spokój a nie abarot to samo.

 

A co do shittestów - ok ale trzeba odróżnić jak laska zachowuje się jak pierdolnięta a kiedy shittestuje - dla erazmusa przystojnego by nie było shittestów XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Po brudnych stópkach całować i majtki z majtkomatu kupować do wąchania.

Tak jest, a jak inaczej w zębach przynieść wypłatę jeszcze takiej pańci :D Nic, tylko je wielbić a szczególnie te co traktują Ciebie gorzej niż psa. 

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał:

No ok ale jak "szkoda czasu na witaminki" to czemu ciągle są zakładane te tematy? Jak ktoś mówi że szkoda to niech da spokój a nie abarot to samo.

 

Sorry gregory w swoim imieniu iż taki temat przeze mnie był Ci nie wsmak :D 

Kto jeszcze składa reklamacje, że temat do usunięcia? 

😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

No ok ale jak "szkoda czasu na witaminki" to czemu ciągle są zakładane te tematy?

A skąd mam wiedzieć. Ja takich tematów nie zakładam. To, że ktoś jest desperatem to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

A gdzie powiedz w krajowej sieci możesz tak napisać o kobietach? Nigdzie? Tylko tutaj, jak zwykle doświadczenia wielu pokrywają się z rzeczywistością. I to otwiera oczy. Ten miał to samo, co ja. A myślałem, że jestem nienormalny, przecież kobiety miały być święte. Trzeba jechać po witaminkach, ile tylko wlezie. Zapracowały sobie na wizerunek.

Coś jest na rzeczy skoro tyle chłopów w podobnym czasie pisze negatywnie o kobietach z PL. Czyżby jakaś jedna czy dwie z zachowania okazały się troszkę gburowate bo zobaczyły chłopa z wyglądu nie Adonisa :D 

 

1 minutę temu, Lannes napisał:

A skąd mam wiedzieć. Ja takich tematów nie zakładam. To, że ktoś jest desperatem to już nie mój problem.

Ja założyłem temat o witamince pierwszy raz, ale Kazio czy Stasio już założyli dwa. Prze pani :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

No ok ale jak "szkoda czasu na witaminki" to czemu ciągle są zakładane te tematy? Jak ktoś mówi że szkoda to niech da spokój a nie abarot to samo.

Jestem zdania, że tych tematów i tak jest za mało. Trzeba zalać sieć prawdziwymi historiami o witaminkach, o randkach i o całym tym syfie, żeby to dotarło do każdego i zaczęły się o tym zwykłe rozmowy i wpędzanie w poczucie winy kobiet, a nie mężczyzn. Masz mówić, masz je wpędzać w poczucie winy cały czas tak, jak one nas całe życie. To jest teraz wojna o normalne życie dla nas. Jesteśmy już i tak ludźmi piątej kategorii w systemie, później na emeryturę, sfeminizowane urzędy, sądy rodzinne, instytucje publiczne, przedszkola, żłobki, kurwa. Tam są wszędzie pojebane kobiety z problemami psychicznymi. Zdajesz sobie sprawę ze skali spierdolenia? Za mało. Dawaj wincyj.

 

Kropla drąży skałę. Jeszcze kilka lat temu publikacja o samotnej matce w negatywnym kontekście była nie do pomyślenia, a już gdzieś była i to jest właśnie ta zmiana paradygmatu. Trzeba cisnąć po witaminkach, aż zobaczą, że ich prawdziwa natura została przedstawiona każdemu zainteresowanemu. Wpędzanie w poczucie winy nie działa, bo każdy wie, że to ich jedyna strategia. I co wtedy? Kwik? Nie pomoże.

 

Jak mówię to wszystko ma pewien efekt. Gdzieś zaczyna się rozmową, gdzieś zaczyna się myśl, gdzieś zaczynają się inne decyzje, inne rozmowy, inne towarzystwo.

Edytowane przez mac
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Jestem zdania, że tych tematów i tak jest za mało. Trzeba zalać sieć prawdziwymi historiami o witaminkach, o randkach i o całym tym syfie, żeby to dotarło do każdego i zaczęły się o tym zwykłe rozmowy i wpędzanie w poczucie winy kobiet, a nie mężczyzn. Masz mówić, masz je wpędzać w poczucie winy cały czas tak, jak one nas całe życie. To jest teraz wojna o normalne życie dla nas. Jesteśmy już i tak ludźmi piątej kategorii w systemie, później na emeryturę, sfeminizowane urzędy, sądy rodzinne, instytucje publiczne, przedszkola, żłobki, kurwa. Tam są wszędzie pojebane kobiety z problemami psychicznymi. Zdajesz sobie sprawę ze skali spierdolenia? Za mało. Dawaj wincyj.

Ja tylko opisałem dwie najbardziej wredne zachowania kobiet, jedynie. Było ich więcej oczywiście, a dopisywać już nie chciałem bo niektóre bym sobie musiał mocno poprzyminać :D 

Że niby w ogóle jak tak możesz pisać? Czyli takie kobiety z PL nie są empatyczne i wrażliwe? Po co ma do każdego docierać inny przekaz? :D O p00lkach dobrze albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał:

@nowy00 Prawdopodobnie nie jesteś nikim szczególnym dla tych kobiet. Nie jesteś pierwszym wyborem. 

Druga rzecz to ewidentnie masz braki w komunikacji z kobietami. To nie jest Twój kolega, żebyś ciągle gadał o meczach piłkarskich. Nie umiesz rozkochać kobiety w sobie. Podejrzewam, że to są nudne gadki w stylu ple ple, które nie prowadzą do niczego. 

Ale pierdolenie. Nie ważne co się mówi. Ważne kto to mówi. 

Do mnie jedna laska co była sama zainteresowania mocno. Sama pierdolił że real z Barcelona gra ze ona sie nie interesuje, ale jest ciekawa za kim jestem. I ze skoro za Realem to wpadnie z szampanem świętować jak wygra. Takze skończcie pierdolic. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał:

Faktem jest że rozmowa o piłce to trochę strata czasu, Panie lubią jeden temat, gadanie o sobie :)

Wiadomo, jednak tam zobaczyłem jak ta kobieta się zachowa jak powiem jej o moich zainteresowaniach :) Jednak było jak na witaminkę przystało po chamsku. 

Tak jest o nich samych i dodatkowo mówić jakie są piękne, śliczne i śpiewać iż ,,najwięcej witaminy mają p00lskie dziewczyny" :D

8 minut temu, Montella26 napisał:

Ale pierdolenie. Nie ważne co się mówi. Ważne kto to mówi. 

Do mnie jedna laska co była sama zainteresowania mocno. Sama pierdolił że real z Barcelona gra ze ona sie nie interesuje, ale jest ciekawa za kim jestem. I ze skoro za Realem to wpadnie z szampanem świętować jak wygra. Takze skończcie pierdolic. 

E tam chrzanisz. Idź do fryzjera @Montella26kup sobie nowe Naje i z pewnością będzie Ciebie lepiej postrzegać witaminka od Lebrona Jamesa :D Poćwicz gadkę zapisując się na kurs frywolnego. To Ty nie wiesz 😆

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto testować jak się zachowują w sytuacji trochę stresowej np dyskusji na argumenty itd, wiele ucieka nie potrafi rozmawiać z facetem, większość nie ma nic ciekawego do powiedzenia, ba chwalą się że nie potrafią gotować, w pokoju bajzel, śmiechu warte, ale odwalone na 10/10 na zdjęciach, takie duże dzieci

I nawet się nie chce roztrzepać ciasta na naleśniki tylko idą zapłacić za dwa po 40 zł aby być na mieście, ba czekają w kolejkach do tych naleśnikarni jak manekin i inne bzdety śmiechu warte.

Kobity same się degradują do obiektu seksualnego, niestety, ani  nie pogadasz, tylko fochy itd

 

Wogóle dziś łatwiej jest wyrwać w realu niż na srinder, tylko trzeba ogarnąć wygląd, przypakować itd, strasznie zmieniło się randkowanie na przestrzeni ostatnich 10 lat

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zbychu napisał:

Miałem słabe, nudne spotkania, gdzie miałem gorszy dzień. W głowie niechęć do spotkania, ale myślę że jak już się umówiłem to idę. Byłem markotny, marudziłem, narzekałem, wybrzydzałem. Czyli niby zabiłem klimat na randce? Tak. Ale dałem odczuć lasce, że mi się podoba ale nie jakoś mocno, lecz z taką nutką zastanawiania się, braku pewności dla niej czy w ogóle się odezwę. Efekt? Kiepskie randki, a laska wkręcona, sama chce się spotykać, sama chce udowadniać swoją "wartość".

Pamiętaj że takim czymś możesz u niej wzbudzić kompleks ratownika. Jak laska widzi że coś jest nie teges, to zaczyna jej zależeć na tym by Ci pomóc. 
Niekoniecznie chodzi o wkręcenie romantyczne. Raz przez dwa miesiące się spotykałem z laską tylko dlatego że się przyznałem że mam stany depresyjne i nie widzę sensu życia. 

Seksu nie było, była kawa, szachy, spacery. Równolegle miała chłopaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yrl napisał:

 

To tak jak z żartami. Jak na ciebie leci to śmieje się z nich, nawet z jakichś drobnych głupich gestów. 

Tak jest, jak lasce się podobamy można nawet gadki nie mieć i jest dobrze i @Montella26 o tym wie. Chociaż dziwnym trafem jakoś kobiety potrafią prześwietlić u takiego Lenoardo Dicaprio, CR7, Brad Pitt ten dobry charakter i serduszko aniżeli u innych zakolaków :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Warto testować jak się zachowują w sytuacji trochę stresowej np dyskusji na argumenty itd, wiele ucieka nie potrafi rozmawiać z facetem, większość nie ma nic ciekawego do powiedzenia, ba chwalą się że nie potrafią gotować, w pokoju bajzel, śmiechu warte, ale odwalone na 10/10 na zdjęciach, takie duże dzieci

I nawet się nie chce roztrzepać ciasta na naleśniki tylko idą zapłacić za dwa po 40 zł aby być na mieście, ba czekają w kolejkach do tych naleśnikarni jak manekin i inne bzdety śmiechu warte.

Kobity same się degradują do obiektu seksualnego, niestety, ani  nie pogadasz, tylko fochy itd

 

Wogóle dziś łatwiej jest wyrwać w realu niż na srinder, tylko trzeba ogarnąć wygląd, przypakować itd, strasznie zmieniło się randkowanie na przestrzeni ostatnich 10 lat

Że co jaka rozmowa na argumenty :D 

W pracy była konferencja jakaś z klientem i kobieta się rozpłakała dodając "jestem kobieta i mogę płakać" bo merytorycznie nie miała nic do powiedzenia. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Montella26 napisał:

Ale pierdolenie. Nie ważne co się mówi. Ważne kto to mówi. 

Do mnie jedna laska co była sama zainteresowania mocno. Sama pierdolił że real z Barcelona gra ze ona sie nie interesuje, ale jest ciekawa za kim jestem. I ze skoro za Realem to wpadnie z szampanem świętować jak wygra. Takze skończcie pierdolic. 

 

Kolejny nieskładny tekst, którego nie sposób zrozumieć. Dla mnie ty @Montella26 jesteś na tym forum doskonałym przykładem na to, że sam wygląd (zrobiona sylwetka na siłowni) to zdecydowanie za mało, żeby spotykać się z kobietami. Skoro w internecie emocjonujesz się jak dzieciak (takie zachowanie oczywiście nie ma nic wspólnego z mężczyzną), to na randkach/imprezach itp. pewnie wszystko jest x2 i dlatego masz takie "przeboje" z laskami. Ogarnij mental, bo bez tego daleko nie zajedziesz. Siłowni już wystarczy...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SamiecGamma napisał:

 

Kolejny nieskładny tekst, którego nie sposób zrozumieć. Dla mnie ty @Montella26 jesteś na tym forum doskonałym przykładem na to, że sam wygląd (zrobiona sylwetka na siłowni) to zdecydowanie za mało, żeby spotykać się z kobietami. Skoro na tym forum emocjonujesz się jak dzieciak (takie zachowanie oczywiście nie ma nic wspólnego z mężczyzną), to na randkach/imprezach itp. pewnie wszystko jest x2 i dlatego masz takie "przeboje" z laskami. Ogarnij mental, bo bez tego daleko nie zajedziesz. Siłowni już wystarczy...

Uważaj bo jeszcze wezmę twoje słowa do siebie i zamknę się w szafie. Nie tobie to oceniać, a dwa kobiety to może nie są dla ciebie. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Carl93m napisał:

Patrzcie co mi wyskoczyło. Brzydki azjata podchodzi do kobiet. Każda się uśmiecha mimo wszystko, brak powykrzywiadnych mord polskich. 

 

 

Da się? Da. 

Wystarczy kultura osobista. 

Często kobiety z PL mają w opisach na portalach: wredna, jędza, dam Ci popalić...Wszystko się sprowadza do tego:

3365583.jpg

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Tak jest, jak lasce się podobamy można nawet gadki nie mieć i jest dobrze

Na ONS czy do zwiazku?

Bo wiesz, Ty mozesz sobie myśleć że nie ma problemu bo wygląd, a ona widzieć w Tobie samobieżne dildo z funkcją lizania, fajne dopóki jest ciche. 

Sam zresztą pewnie też znasz takie laski które choćby były dziewicami to myślisz "Niezła szprycha, ale nie wyrobiłbym z nią jednej doby w związku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Trochę o randkowaniu, sytuacja na froncie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.