Skocz do zawartości

Trochę o randkowaniu, sytuacja na froncie


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Zły_Człowiek said:

 

Polska to nie Niemcy, a poza tym UE i reszta świata nie pozwoli nam ot tak wyjść z roli niewolników Europy.

Ale aktualnie już (jeszcze) nie ma przymusu niewolnictwa. W kierat wchodzisz sam, na własne życzenie, wiedząc jak sytuacja i warunki wyglądają. 

 

Jak ktoś to robi świadomie, to ok, jego wybór, tylko niech nie mówi innym, że to jedyna słuszna droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 14:05, Sankti Magistri napisał:

Nie wiem i mnie to nie interesuje szczerze mówiąc. Są różne kobiety i to co piszesz pozwala mi wysnuć hipotezę że spotykałeś głównie te złe.

A są kobiety fajne, mądre i pracowite tylko one mają wymagania, którym większość mężczyzn nie sprosta.

Brawo. Z taką postawa jesteś marzeniem każdej kobiety. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 20:14, Obliteraror napisał:

Ma. Dwóch synów, co do żony, nie mam pojęcia. Ale chyba też.

Trochę po czasie:D Wiem że syna ma, ale widziałeś jak on wygląda?:D Skóra zdjęta z ojca. Dosłownie jak on tylko młodszy, no testy DNA nie potrzebne:D

Żonka też na pewno gdzieś się kręci, z mojej perspektywy to jest gość co wygrał życie. No i żeby nie było, nie tylko siedzi w "gierkach" kettleami sobie przerzuca, od zajebania ma ich w swoim pokoju. Na kanale dał też jak zrobić piankę białkową, czyli maks biała minimum kalorii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.02.2023 o 16:08, Obliteraror napisał:

Wężykiem :)

CC @niemlodyjoda

 

 

 

 

Ja to uwielbiam jak się odzywają prukwy co mnie olały na studiach czy w liceum, co u Ciebie, dobrze idzie? Badają temat, udaje ciekawość aby wsiąkły trochę jak gąbka, a jak schodzi temat czy mam kogoś to zaczynam narzekać.

A daj spokój ciągle są z nią problemy, ma tyle  na głowie i ma trochę chumorów, wiesz praca, studia, no i pada pytanie: ile ona ma lat? I walę np 23, k..a jak ten niemy kwik boli, uuuuu, wiem nie ładnie, ale jaka to satysfakcja, niech d..a piecze :D

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spacemarine napisał:

Ja to uwielbiam jak się odzywają prukwy co mnie olały na studiach czy w liceum, co u Ciebie, dobrze idzie? Badają temat, udaje ciekawość aby wsiąkły trochę jak gąbka, a jak schodzi temat czy mam kogoś to zaczynam narzekać.

Na okrągłą rocznicę mojej matury pojechałem głównie z jednego powodu. Nie z chęci utrzymywania kontaktu z ludźmi z bananowego liceum, bo kontakt utrzymuję od lat z osobami "sztuk 1" i tak pozostanie. No i żona mnie bardzo namawiała, że powinienem pojechać. Swoim samochodem, nie taksą czy Uberem + w swoich najlepszych ciuchach.

 

Nigdy nie robię takich manifestacji uznając je za krindź, bo otaczam się z reguły normalnymi ludźmi, nie bananami, ale ten jeden raz jej posłuchałem ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Obliteraror napisał:

Na okrągłą rocznicę mojej matury pojechałem głównie z jednego powodu. Nie z chęci utrzymywania kontaktu z ludźmi z bananowego liceum, bo kontakt utrzymuję od lat z osobami "sztuk 1" i tak pozostanie. No i żona mnie bardzo namawiała, że powinienem pojechać. Swoim samochodem, nie taksą czy Uberem + w swoich najlepszych ciuchach.

 

Nigdy nie robię takich manifestacji uznając je za krindź, bo otaczam się z reguły normalnymi ludźmi, nie bananami, ale ten jeden raz jej posłuchałem ;)

 

No i? No pochwal się, mocno się zsrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.