Skocz do zawartości

Były premier Kazimierz M. skazany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego


Rekomendowane odpowiedzi

"Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał wyrok nakazowy wobec byłego premiera Kazimierza M., uznając go winnym uchylania się od obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony Izabeli. Sąd skazał ekspolityka na pół roku ograniczenia wolności i na wykonywanie prac społecznych - podało tvp.info.

 

Portal przypomniał, że na początku stycznia warszawska prokuratura informowała o skierowaniu przeciwko Kazimierzowi M. aktu oskarżenia. “Zgromadzone w sprawie dowody, w tym dokumentacja komornicza, bez wątpienia wykazały, że Kazimierz M. przez prawie rok uchylał się od nałożonego na niego obowiązku, nie płacąc byłej żonie zasądzonych wyrokami sądów alimentów” - poinformowała w komunikacie Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

 

Były premier został oskarżony o to, że “uchylał się od wykonywania obowiązku alimentacyjnego określonego co do wysokości wyrokami sądu na rzecz pokrzywdzonej”. Zarzut obejmuje okres od 22 listopada 2021 roku do 18 listopada 2022 roku. Pokrzywdzoną w tej sprawie jest była żona Kazimierza M. - Izabela - czytamy.

Jak ustaliło tvp.info, w połowie stycznia Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał w tej sprawie wyrok nakazowy bez konieczności przeprowadzenia rozprawy. Zgodnie z Kodeksem postępowania karnego sąd może wydać wyrok nakazowy, jeżeli na podstawie zebranych dowodów okoliczności czynu i wina oskarżonego nie budzą wątpliwości.

Portal potwierdził w Sądzie Okręgowym w Warszawie, że wyrok zapadł 19 stycznia

 

Sąd skazał Kazimierza M. na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Były premier musi też zapłacić 320 zł na rzecz Skarbu Państwa za koszty postępowania - poinformował portal."

 

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8652003,byly-premier-kazimierz-m-skazany-uchylanie-sie-obowiazek-alimentacyjny.html?utm_source=dlvr

 

A tu sytuacja z 2019r

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/612109,warszawa-akt-oskarzenia-byly-premier-kazimierz-m.html

"Zaległości alimentacyjne byłego premiera wynoszą 124 tys. zł. Zdaniem prokuratury M. naraził pokrzywdzoną Izabelę O.-M. na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych."

"Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie"

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Były premier Kazimierz M. skazany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego

Kobieta wie jak oskubać dzianego gościa. Do tego, laskę można określić jako darmozjad.

Jeden z wielu przykładów. do czego m.in kobiety tak cisną gości o ślub i nie chodzi tutaj o te mityczną miłość, a różne profity tego typu jak alimenty jakie w tym przypadku dotkną tego chłopa. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, spacemarine napisał:

 

Sąd skazał Kazimierza M. na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

Jeśli Kaziu nie jest zatrudniony na etat to nie będzie miał możliwości zamiany formy wykonywania kary ograniczenia wolności na potrącenia z wynagrodzenia.

Taka możliwość przewiduje kkw. Tylko niezawisły stosuje ją dla osób zatrudnionych.

Czyli łopata albo pucha. 

Isabel dyma Kazia równo...i robi wsz. żeby go na puchę posłać...Straszna postać...

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, spacemarine napisał:

Zdaniem prokuratury M. naraził pokrzywdzoną Izabelę O.-M. na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych."

Ja to nazywam, że są to alimenty, na duże dziecko, czyli dorosłą kobietę. Marek kiedyś chyba nagrał o tym audycję. Ogólnie coś takiego jak alimenty na żonę, bez posiadania potomstwa, to jedna, z najgłupszych rzeczy prawnych, w systemie. Dorosły żeński pasożyt, może z ciebie wycisnąć ostatnie soki i to często, nie małe sumy pieniędzy. To pokazuje dobitnie, że ślub, w dzisiejszych czasach to dla mężczyzn, strzał w kolano i wyrok samobójstwa. Nic nie dostajesz w zamian a dajesz wiele. Co do premiera, to dopadł go system prawny, który sam współtworzył.

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazio dał się poznać jako beta di tutti beti i jeszcze jako idiota.

Najpierw na całą Polskę ogłosił swoją miłość, potem miłość się rozjechała a teraz dostał gwóźdź do trumny.

Znaczy się o ile Ex zostawi mu parę złotych, żeby sobie kupił kilka gwoździ.

Piotr Żyła ma 10 razy więcej klasy choć też trafił na niezłą jędzę.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu pokazał całej Polsce czego nie robić od A do Z. Dla mnie bohater. Przeciętny nauczyciel fizyki, z wyglądu wyłysiały gamoń, stał się znany i znaczący no i voila!

Widziałem zdjęcia gdzie ta Isabel miała niezłe kurwiki w oczach, taka sucza swego czasu jak na niedoświadczonego Kazia to było coś. I skończyło się jak zawsze. Bekowo.

 

Także dla wszystkich którym marzy się tzipa, ogarniajcie się, bo może przyjść taki czas i w waszym życiu... z nikogo staniecie się nagle (lub powoli, w swoim tempie) kimś interesującym dla pań. I co? Nie macie doświadczenia, nie ogarniacie niczego i kończycie jak Kaziu.

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, jak nagrywała go na klopie, a on do niej, żeby robotę znalazła xD No i znalazła, dymanie frajera. Coś pięknego.

 

Ale kurwa wstyd. A był w polityce to zamiast się zająć czymś pożytecznym to wolał ruchać małolatę. Niech cierpi.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Najlepsze, jak nagrywała go na klopie, a on do niej, żeby robotę znalazła xD No i znalazła, dymanie frajera. Coś pięknego.

 

Ale kurwa wstyd. A był w polityce to zamiast się zająć czymś pożytecznym to wolał ruchać małolatę. Niech cierpi.

 

Że co kurwa? 🤦‍♂️😂 Takich smaczków, szczegółów to nie znam.

 

Ano wstyd, aż dziwne że się nie zabił. Chociaż wtedy byłby dopiero wstyd, więc może paradoksalnie to upodlenie na cały kraj uratowało mu życie?

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Kiedyś u szczytu władzy a wyruchała go bez mydła pierwsza z brzegu witaminka :).

 

Aż strach pomyśleć co się dzieje za kurtyną u innych "znaczących" beta, za kurtyną, gdzie zawodniczki są z top'u...? Czy faceci są manipulowani jak kukły całe swoje życie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam, czy taki koleś, co najpierw dużo osiągnął, a potem dał się wydymać jak dziecko, to ostry zawodnik, czy totalna pizda? 🤔

 

Życie weryfikuje. Archetyp polskiego "mena" w pigułce. 

 

Jeszcze coś takiego było:

 

W życiu glizda, w domu pizda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziowi to akurat się poszczęściło. Był raczej przeciętny intelektualnie, a osiągnął cokolwiek więcej dzięki koneksjom politycznym. Natomiast jest dużo zaradnych facetów, którzy dają się kobietom wydymać gorzej jak dzieci. Pisałem to przy okazji innej dyskusji: moim zdaniem to mit kobiecego ciepła i stabilnej, szczęśliwej rodziny. Wbrew pozorom większość facetów wcale nie pragnie wiecznej zabawy i bzykania co tydzień innej laski. Większość wierzy i chce mieć stałą, oddaną partnerkę, która daje ciepło i wsparcie. Ten mit jest kształtowany w naszej męskiej świadomości od najmłodszych lat, a uczestniczą w tym najczęściej rodzice, dalsza rodzina, szkoła i religia. Indoktrynacja przez lata w większości przypadków daje w końcu pożądane przez indoktrynujących skutki: kłamstwo powtarzane przez lata staje się w umysłach indoktrynowanych osób prawdą.

 

Zastanawia mnie natomiast czy umiejętność czytania ludzi to jednak nie jest pewien rzadki dar. Ja jakoś tak miałem w życiu, że od razu albo bardzo szybko wiedziałem, z kim mam do czynienia. Fałszywe laski śmierdzą na kilometr, wystarczy tylko czytać i interpretować mniej oczywiste sygnały i nie nabierać się na powierzchowny urok i uśmiech. A może to wrodzony sceptyzm i ostrożność wobec ludzi? Znam inteligentniejszych i zaradniejszych od siebie, którzy dali się wydymać jak dzieci. Za głupszych ich nie uważam. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, SamiecGamma said:

. Większość wierzy i chce mieć stałą, oddaną partnerkę, która daje ciepło i wsparcie. 

Niby masz rację, ale logika nakazuje oddzielać mity i wierzenia od rzeczywistości. Ciekawe, że często się na to łapią osoby wydawałoby się logicznie myślące. 

 

Myślę, że potrzebna jest jeszcze bardzo duża dawka cynizmu i krytycznego spojrzenia na świat, żeby nie wpaść w kanał, a to z kolei bardzo mało osób potrafi, zresztą cynizm zazwyczaj dopiero z doświadczeniem przychodzi, a jak ktoś tego doświadczenia nie zdobył, to... i kółko się zamyka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu po epizodzie na stolku premiera zaczal srac we wlasne gniazdo ( zapewne nie za buk zaplac ) Stracil zaplecze ktore moglo by mu pomoc w tej sprawie np. zalatwiajac zonce jakas dobrze platna synekurke. A tak jest jak jest , trzeba sie zmierzyc z sytuacja kiedy jestes mr nobody i  gowno tego swiata leje ci sie na ryj .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alejandro Sosa napisał:

Że co kurwa? 🤦‍♂️😂 Takich smaczków, szczegółów to nie znam.

Ona z Faktem dogadana była i latały kompromitujące materiały. Gościu wysrać się nawet nie mógł w spokoju. Ci, których zaślepiła cipa powinni cierpieć.

 

kazimierz_marcinkiewicz_do_zony_wez.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy jak mężczyźnie cipa przesłoni oczy. 

Facet miał wszystko a skończył z ręką w nocniku. 

Jego przykład dobitnie pokazuje, że nawet polityk że świecznika w matriarchacie nie ma żadnych szans z opresyjnym prawem, systemem, mściwymi kobietami. 

 

On nawet z nią dzieci nie miał a musi płacić jej alimenty za obniżenie standardu życia😆🤦‍♂️ 

Ten kraj to parodia i karykaturalny cyrk. 

 

A teraz sobie wyobraźcie co można, zrobić z przeciętnym Kowalskim? 

 

Piekło kobiet🤣😂

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Kaziowi to akurat się poszczęściło. Był raczej przeciętny intelektualnie, a osiągnął cokolwiek więcej dzięki koneksjom politycznym. Natomiast jest dużo zaradnych facetów, którzy dają się kobietom wydymać gorzej jak dzieci. Pisałem to przy okazji innej dyskusji: moim zdaniem to mit kobiecego ciepła i stabilnej, szczęśliwej rodziny. Wbrew pozorom większość facetów wcale nie pragnie wiecznej zabawy i bzykania co tydzień innej laski. Większość wierzy i chce mieć stałą, oddaną partnerkę, która daje ciepło i wsparcie. Ten mit jest kształtowany w naszej męskiej świadomości od najmłodszych lat, a uczestniczą w tym najczęściej rodzice, dalsza rodzina, szkoła i religia. Indoktrynacja przez lata w większości przypadków daje w końcu pożądane przez indoktrynujących skutki: kłamstwo powtarzane przez lata staje się w umysłach indoktrynowanych osób prawdą.

 

Zastanawia mnie natomiast czy umiejętność czytania ludzi to jednak nie jest pewien rzadki dar. Ja jakoś tak miałem w życiu, że od razu albo bardzo szybko wiedziałem, z kim mam do czynienia. Fałszywe laski śmierdzą na kilometr, wystarczy tylko czytać i interpretować mniej oczywiste sygnały i nie nabierać się na powierzchowny urok i uśmiech. A może to wrodzony sceptyzm i ostrożność wobec ludzi? Znam inteligentniejszych i zaradniejszych od siebie, którzy dali się wydymać jak dzieci. Za głupszych ich nie uważam. 

 

Dokładnie. Cały czas mnie ten temat frapuje. Sam wiem, że mogę z tym popłynąć niby mając wiedzę i doświadczenie jakieś tam.

Po prostu widzę tych hardych chadów (nie mam na mysli kazia oczywiscie) którzy zostali wyjebani przez PRZECIĘTNE laski. Nie moge tego ogarnac.

 

Co to gówno determinuje? Tylko propaganda, indoktrynacja rodziny... ale kurwa hormony, biologia i popędy...

Jako mężczyzna jestem tylko dawcą spermy i hajsu, niby jasne i oczywiste a wciąż powoduje zamęt.

 

No i ta wazketomia... zastanawiam się już długo, mimo że brak sensownych argumentów żeby tego nie robić...

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla wszystkich, mimo wszystko szkoda mi gościa, 3 lata małżeństwa a alimenty za 10 lat, to jest absurd, za co że oddycha? Ręka w temblaku itd, śmiejąc się z kogoś jaki by nie był sami wspieramy ten system wariatkowa, jasne jego błąd że mógł zmienić to jak był u władzy, ale pokazuje to że to nie jest kraj dla mężczyzn, polska to piekło po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 06:04, spacemarine napisał:

"Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie"

 

To zdanie świadczy jakie to musiało być małżeństwo. Bierzesz ślub, jesteś zaślepiony a po miesiącu zdajesz sobie sprawę że przegrałeś życie i jesteś szmacony. Aż mi ciarki przeszły po plecach. 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, yrl said:

 

To zdanie świadczy jakie to musiało być małżeństwo. Bierzesz ślub, jesteś zaślepiony a po miesiącu zdajesz sobie sprawę że przegrałeś życie i jesteś szmacony. Aż mi ciarki przeszły po plecach. 

Fakt. Dlatego bardzo ważne jest nabywanie jak największego doświadczenia z kobietami za młodu. Nie mówię tu o ruchaniu, ale o poznawaniu tego jakie są. Obserwacji zachowań, związków, reakcji, wchodzenia w interakcje, itp. Również czerpanie z doświadczeń znajomych, rozglądania się jak to po rodzinie wygląda, kwestionowanie banałów pt. weźmiesz ślub i też będziesz szczęśliwy, etc. 

 

Ludzie mogą się uczyć i wyciągać wnioski, a nie chcą. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mac said:

Najlepsze, jak nagrywała go na klopie, a on do niej, żeby robotę znalazła xD No i znalazła, dymanie frajera. Coś pięknego.

 

Ale kurwa wstyd. A był w polityce to zamiast się zająć czymś pożytecznym to wolał ruchać małolatę. Niech cierpi.

 

 

Edytowane przez Moriente
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.