Skocz do zawartości

Były premier Kazimierz M. skazany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

To ciekawe ;) bo tu na forum mamy taki aksjomat o facetach po 40tce, wzroście SMV i wyrwaniu świeżych 20tek na starość. B)

Źle to ująłem. Związał się, zobowiązał się, nie sprawdził kandydatki na żonę zgodnie z poradnikiem mosze reda, no i ma.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BumTrarara napisał:

To ciekawe ;) bo tu na forum mamy taki aksjomat o facetach po 40tce, wzroście SMV i wyrwaniu świeżych 20tek na starość. B)

 

Problemem jest wywalone ego w kosmos samiczek i karuzela, ale natura robi swoje i po ścianie wszystko damom opada i jest zonk a później płacz do programów 40stka to nowa 20stka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mac napisał:

Związał się, zobowiązał się, nie sprawdził kandydatki na żonę zgodnie z poradnikiem mosze reda, no i ma

Dokładnie, to że ona rąbnięta to jedno, faceci też są rąbnięci, ale że wierzył w bajki, usiadł na konia i porwał księżniczkę na oślep to jego błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine teraz zlicytują mu resztę majątku w tym mieszkanie warte 700k pln za 1/4 ceny i puszczą w skarpetkach pod most.

 

Od zawsze dobrze zarabiał i sądził, że te 4k to spokojnie da radę jej płacić. Tym czasem życie go zweryfikowało.

Pracę jakąkolwiek to z pewnością znalazłby, ale jemu trzeba na samą Izę 4k + na życie minimum 3 więc 7 na rękę. A jeszcze ma w choj zaległości więc w sumie jedynie praca pow 10k go ratuje. A takiego stanowiska w PL prawdopodobnie nie dostanie bo jego osoba jest negatywnie postrzegana.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgoda, złość i rozpacz,

Tyle czasu, a miłość nadal trwa.

Isabell i Kazimierz, serca na dłoni,

Alimenty ich łączą wciąż.

 

Łzy i szum, gdy przychodzi ból,

Ich uczucia wciąż są takie same.

Ciągła nadzieja, że to może się udać,

Silne uczucia, które nie znikną.

 

Niewinność i gorycz, które zostają,

Żal i smutek, które wciąż trwa.

Isabell i Kazimierz, serca w bólu,

Alimenty wciąż ich łączą.

 

by ChatGp3

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... USA... taka obserwacja: coraz więcej coach'ów PUA z USA/ ludzi od relacji towarzyskich etc gdy dochodzi do wieku 40-45 lat... zaczyna się hajtać (doszli do męskiej ściany?)!

 

Myślę sobie... ale kurwa o co tutaj chodzi? Ryzykują cały swój wizerunek i biznes dla tzipy?! No fkn' way! Przecież tłumaczyli 10 lat na youtube, że to frajerzy tak robią, oni ruchają. Tłumaczą się, że to nie jest tak... to nie tak... jego żona jest z Tajlandii, z Boliwii czy innego super męskiego kraju. Drobnym szczegółem jest, że w 100% (nawet nie 99.9%) te dupy urodziły się w USA, mają tyle wspólnego z mentalnością swoich rodziców co Kaziu z mamą Isabel. Jak to czas weryfikuje...

 

W Polsce jest taki przypadek coacha od sukcesu*, wcześniej zajmował się sprzedawaniem poligamii, żeńszenia koreańskiego i tantry. Teraz stuknęło mu około 45 lat więc postanowił zapłodnić jakąś małolatę i nałożyć jej welonik.

 

Teoretycznie zaprzeczyli sobie, powiedzmy że byli doświadczeni całkiem nieźle i co...?

Te tłumaczenia z rozbieganymi oczami do mnie nie przemawiają... to jest jakiś cringe.

 

DLACZEGO?! Proszę niech mnie ktoś oświeci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał:

Właśnie... USA... taka obserwacja: coraz więcej coach'ów PUA z USA/ ludzi od relacji towarzyskich etc gdy dochodzi do wieku 40-45 lat... zaczyna się hajtać (doszli do męskiej ściany?)!

 

Myślę sobie... ale kurwa o co tutaj chodzi? Ryzykują cały swój wizerunek i biznes dla tzipy?! No fkn' way! Przecież tłumaczyli 10 lat na youtube, że to frajerzy tak robią, oni ruchają. Tłumaczą się, że to nie jest tak... to nie tak... jego żona jest z Tajlandii, z Boliwii czy innego super męskiego kraju. Drobnym szczegółem jest, że w 100% (nawet nie 99.9%) te dupy urodziły się w USA, mają tyle wspólnego z mentalnością swoich rodziców co Kaziu z mamą Isabel. Jak to czas weryfikuje...

 

W Polsce jest taki przypadek coacha od sukcesu*, wcześniej zajmował się sprzedawaniem poligamii, żeńszenia koreańskiego i tantry. Teraz stuknęło mu około 45 lat więc postanowił zapłodnić jakąś małolatę i nałożyć jej welonik.

 

Teoretycznie zaprzeczyli sobie, powiedzmy że byli doświadczeni całkiem nieźle i co...?

Te tłumaczenia z rozbieganymi oczami do mnie nie przemawiają... to jest jakiś cringe.

 

DLACZEGO?! Proszę niech mnie ktoś oświeci.

Natura... facet w wieku 45 chce żony i dzieci, tak samo jak typiara po 30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alejandro Sosa napisał:

Myślę sobie... ale kurwa o co tutaj chodzi? Ryzykują cały swój wizerunek i biznes dla tzipy?!

Nie. Wtedy jest męska ściana. Ostatni moment by dzieciak jeszcze miał wsparcie od ojca i zdążył dorosnąć by móc wesprzeć ojca. Potem zdrowie o wiele częściej szwankuje.

 

Wyobrażacie sobie 60 latka co gra w nogę z synem po pracy? Albo 70 latka który pomaga w usamodzielnieniu się syna podczas gdy sam potrzebuje pomocy bo mu organizm siada? 

 

Niektórych nagle dopada oświecenie, że jeszcze trochę to może w ogóle dzieci nie będzie mógł mieć. 

Wystarczy że pójdą na pogrzeb rówieśnika. 

I nagle jest myśl że jak on padnie to może inni to zauważą jak im przejdzie przez sufit. A cały majątek pójdzie do dalszej rodziny, zaś wizerunek? Zakopany kanał na YouTube i przeorany po okresie ustawowym grób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co innego. Gdy kiedyś głowy naszego państwa wysypały się w samolocie bardzo dużo ludzi popełniło samobója. Dziwi mnie to, że jej się jeszcze nic nie stało i nieszczęśliwie nie potknęła się pod prysznicem i wypadka z 8 piętra. Albo ktoś za nią stoi badź ma dobre haki na niego chyba, że prędzej czy później coś się może wydarzyć gra w niebezpieczną grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Generał Szrama said:

Nie szkoda mi go, należało się frajerowi za to, że taki system wspiera. Politycy to najgorszy sort ludzi. 

Przestań odwijać temat w kierunku polityki.

Od tego są inne fora.

Czy gdyby był dyrektorem albo byłym ministrem z PO to coś potoczyłoby się inaczej?

To jest sprawa bycia betą i nic więcej.

Można być milionerem, księcięm i wciąż pizdą, najlepszym przykładem jest mąż Megan.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Alejandro Sosa said:

 

DLACZEGO?! Proszę niech mnie ktoś oświeci.

 

Bo są miętcy w torbie, jak większość maczo-sraczo. 

 

Przykład to trzeba brać z tego Włocha, co zszedł na zawał w wieku 65 lat ruchając 24-letnią Rumunkę w samochodzie swojej mamy, bo był bidny strasznie. A podobno przeruchał kilka tysięcy kobiet, prasa się rozpisywała, zresztą znanym lokalnym podrywaczem był. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosa ale decyzja o rozmnażaniu lub nie, to ma być twoja decyzja, a nie że ściana, wypada, szklanka wody, majątek i pierdylion innych wymówek. Też kiedyś miałem jazdę na bombelka przez chwilę, ale jak sobie podsumowałem ryzyka, to mi przeszła ochota.

 

Jak goście najpierw pół życia pierdolą o ruchaniu, a potem w desperacji zalewają formę, to czym oni się różnią od kobiet? Niczym. 

 

Druga sprawa. Jak umrzesz to ci naprawdę będzie wszystko jedno ile bombelków zrobiłeś i co im zostawiłeś. Na emeryturze i tak zapewne bedziesz sam, jak bedziesz mieć dużo szczęścia, to dzieci zobaczysz raz na tydzień czy dwa. A jak nie będziesz mieć, to raz na rok albo wcale. 

 

Jakbym żył w jakiejś wyspiarskiej społeczności zdala od zjebanej cywilizacji, to pewnie bym robił bombelki, a tak nie mam ochoty sprowadzać nowego bytu na taki pojebany świat. I to nie egoizm, jak niektórzy sugerują, ale empatia. 

 

W Polsce jest bardzo wkurwiająca narracja, głoszona również przez te wszystkie kukoldy zajebane robotą i kredytem pod korek, że musisz "mieć dzieci", a potem wypruwać dla nich flaki do końca życia. Chuja. Nic nie musisz. 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

 

Dokładnie, ja do tych samych wniosków doszedłem 10 lat temu, ale wiesz... biologiczny program się po prostu od czasu do czasu odzywa.

 

Dlatego dziwia mnie takie postawy osób "świadomych" z tego biznesu. Może odpalił im się biologiczny imperatyw ot co.

Tylko po prostu forma w jakiej jest to przedstawiane... Jakie szczeście, lansowanie się na tym i te słodkie komentarze od fanatyków którzy nie dostrzegają pewnych niespójności: "na szczęście odnaleźliście siebie na tym ogromnym świecie, cóż za fenomen". Komentarz pod filmem faceta który od 15 lat sprzedaje jak się lepiej ruchać z największą ilością ludzi.... No kurwa 😅🤦‍♂️

 

Wspomniałeś o cywilizacji i społeczności... no z właśnie z kim tu robić te dzieci i czyj cel będzie realizowany? Wiadomo, że kobiety. Wezmę sobie młodą 20parolatke tylko do rozplodu... słabo... wezme panią pod 30stke... rozjechana od kutasów tinderowych. Tak źle i tak chujowo 😅 

Edytowane przez Alejandro Sosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Alejandro Sosa napisał:

Właśnie... USA... taka obserwacja: coraz więcej coach'ów PUA z USA/ ludzi od relacji towarzyskich etc gdy dochodzi do wieku 40-45 lat... zaczyna się hajtać (doszli do męskiej ściany?)!

 

Myślę sobie... ale kurwa o co tutaj chodzi? Ryzykują cały swój wizerunek i biznes dla tzipy?! No fkn' way! Przecież tłumaczyli 10 lat na youtube, że to frajerzy tak robią, oni ruchają. Tłumaczą się, że to nie jest tak... to nie tak... jego żona jest z Tajlandii, z Boliwii czy innego super męskiego kraju. Drobnym szczegółem jest, że w 100% (nawet nie 99.9%) te dupy urodziły się w USA, mają tyle wspólnego z mentalnością swoich rodziców co Kaziu z mamą Isabel. Jak to czas weryfikuje...

 

W Polsce jest taki przypadek coacha od sukcesu*, wcześniej zajmował się sprzedawaniem poligamii, żeńszenia koreańskiego i tantry. Teraz stuknęło mu około 45 lat więc postanowił zapłodnić jakąś małolatę i nałożyć jej welonik.

 

Teoretycznie zaprzeczyli sobie, powiedzmy że byli doświadczeni całkiem nieźle i co...?

Te tłumaczenia z rozbieganymi oczami do mnie nie przemawiają... to jest jakiś cringe.

 

DLACZEGO?! Proszę niech mnie ktoś oświeci.

Mteusz od nlp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CzarnyR napisał:

Dziwi mnie to, że jej się jeszcze nic nie stało

Nasrał do własnego gniazda, zaczęła się kompromitacja to nowi „koledzy” łatwo go skreślili. 
 

Cała sytuacja tylko potwierdza chory system alimentacyjny.


Obniżenie standardu życia… to może powinno się wprowadzić alimenty za podwyższenie standardu życia w czasie trwania małżeństwa? Chłop zarabia powiedzmy 100 koła rocznie, kobita 0 no to rośnie jej dług na 50 tysięcy. 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.