Skocz do zawartości

Podrywacz z dalekiego południowego kontynentu chwali sobie rynek matrymonialny w Polszy a Wy narzekacie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajne słowa klucze tam się przewijają:

- "K0biety w Polsce są ładne i kobiece ale widać wpływ zachodni" :D, nawet on zauważa sączony feminanizm

- "Polki są miłe, przyjacielskie", a Wy tak narzekacie Chopy :D

- "Ponieważ wiele kobiet przyjeżdża do Wawy do pracy i są anonimowe to łatwiej z nimi randkować"

- "Nie widać seksturystyki w Polsce" - tak powiedział seksturysta :D chyba chodziło mu że nie ma dużej konkurencji

 

 

Są też minusy

dbace211a57863a5ffb1a5864fe85f4fc0ba9b2b

 

Nie rozpieszczajcie je za bardzo bo jak mają za duży licznik kutang to mają problem z utrzymaniem relacji...

Nawet oni narzekają!

 

 

No patrzcie jak się na tych filmach uśmiechają jakie są przyjacielskie, a ja tu czytam na forum tyle jadu, kto Was skrzywdził mizogony? :)

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
  • Haha 15
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przybysz z innego kontynentu ma spostrzeżenie iż kobiety z PL skręcają w mode zachodnią i wydaje się chłopu, że witaminki na równi traktują Polaków.

 

Podrywacz z dalekiego południowego kontynentu nie zdaje sobie, że często dla p00lki Mokebe > Polak. 

Dla przybyszy z innych kontynentów kobiety umieją być miłe i przyjazne, czyli znają takie zachowania :D

 

11 godzin temu, vodkas85 napisał:

Chyba pomaluję się czarną farbą i jadę do stolicy 🤣 Ajlowju, joł bjutifol🤣

Kilka lat temu zagadałem kobietę z PL w galerii handlowej po angielsku i minę miała przyjazna i potrafiła być miła, gdzie próbując w rodzimym języku miewałem najczęściej przykre doświadczenia :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, nowy00 napisał:

Nawet przybysz z innego kontynentu ma spostrzeżenie iż kobiety z PL skręcają w mode zachodnią i wydaje się chłopu, że witaminki na równi traktują Polaków.

 

Podrywacz z dalekiego południowego kontynentu nie zdaje sobie, że często dla p00lki Mokebe > Polak. 

Dla przybyszy z innych kontynentów kobiety umieją być miłe i przyjazne, czyli znają takie zachowania :D

 

Kilka lat temu zagadałem kobietę z PL w galerii handlowej po angielsku i minę miała przyjazna i potrafiła być miła, gdzie próbując w rodzimym języku miewałem najczęściej przykre doświadczenia :)

 

Oj tam przesadzacie, da się zagadać po polsku np:

hej bejbe właśnie wyszedłem z więzienia na warunkowym,

 

*gwarantuje że oczy się zaświecą

Jak jeszcze powiecie że macie jakiś list gończy  i podobne to już wogóle majty same spadną

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo polki są całkiem ok ale jak ktoś się naczyta tych mizoginstycznych bredni i potem tym nasiąknie to się nie dziwie, że mają negatywne doświadczenie. Zrozumcie to, że jak ktoś nie lubi kobiet to nie będzie z nimi dobry. Czy mechanik, który nie lubi samochodów będzie dobry xD. No ale można zawsze założyć tindera z mordą modela i mówiąc że do Chada to chcą. Zagadalem ok 100 kobiet w poprzednim roku i 99% konwersacji było całkiem przyjemne. 

26 minut temu, bassfreak napisał:

Polki to europejski zlew na sperme same sobie na taki tytuł zapracowały, a wy dalej z nimi randkujcie XDDD 

 

Niech ostatni temat @nowy00 otworzy wam oczy

Nie zesraj się 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, z prawego łoża napisał:

Bo polki są całkiem ok ale jak ktoś się naczyta tych mizoginstycznych bredni i potem tym nasiąknie to się nie dziwie, że mają negatywne doświadczenie.

Bo tym promieniuje. A one takie rzeczy podświadomie wychwytują i typ potem laduje w podświadomości do szufladki incel/zagrozenie - każ mu spadać na drzewo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, z prawego łoża napisał:

Nie zesraj się

Interpunkcja i wulgarność, brak argumentów, reagujesz jak kobieta impulsywnie, nazywasz trudną sytuację na rynku matrymonialnym mizoginią. Tak, a krytyka okupowania Palestyny to antysemityzm 😉

 

Niestety ale są dowody na to, że @bassfreak ma rację i same portale typu łonet o tym piszą. 

Gadałeś z tyloma kobietami, było je spytać za kim się oglądają. 

23 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Zrozumcie to, że jak ktoś nie lubi kobiet to nie będzie z nimi dobry.

Tak, oczywiście. "Manlet" z cofniętą szczęką 160cm z dobrym serduszkiem ma powodzenie u pań, które dostrzegają jego dobroć, duszę artysty, a gardzą pustymi Chadami z symetryczną twarzą, wysokimi. One nie są takie, a mówienie o nich niepoprawnie politycznie sprawia, że white knight musi bronić honoru dam. 

26 minut temu, z prawego łoża napisał:

jak ktoś się naczyta tych mizoginstycznych bredni i potem tym nasiąknie to się nie dziwie, że mają negatywne doświadczenie.

Hmm. Nikt i nic nie zniechęciło mnie do polskich kobiet tak jak one same. 

Pisałem wiele razy że nie pasuje mi życie w Polsce, wyjechałem. 

To samo mówię o polskich kobietach - zrezygnowałem z nich i macie jedną więcej do podziału.

Poznałem inne panie i są zupełnie inne niż nasze, no ale to tylko mizoginistyczne pomówienia 😉

 

  • Like 8
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUAsy ze stanów od wielu lat mówią że Polska to najlepsze miejsce na trening uwodzenia i że ich kursy sprawią że będziesz ruchał polki. 

Dlaczego najlepsze miejsce? Bo możesz być totalnym debilem który mówi w innym języku i kurs uwodzenia na nic nie potrzebny.

Ot tak sie robi hajs. No i oczywiscie polki :D

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

 

Oj tam przesadzacie, da się zagadać po polsku np:

hej bejbe właśnie wyszedłem z więzienia na warunkowym,

 

*gwarantuje że oczy się zaświecą

Jak jeszcze powiecie że macie jakiś list gończy  i podobne to już wogóle majty same spadną

Tylko tak jedynie, w tym jest ratunek :D

Ewentualnie na zawiasy wyrywać. 

 

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Polki to europejski zlew na sperme same sobie na taki tytuł zapracowały, a wy dalej z nimi randkujcie XDDD 

 

Niech ostatni temat @nowy00 otworzy wam oczy

Od dawna Anglicy tu przylatują do Polski bo wiedzą, że mogą sobie tanio popić i nawet za free podymać te najbardziej wyzwolone witaminy. 

 

Jakie tam otworzy. Po co kolejny temat o kobietach? :D Przecież nie ma co tak pisać i znajdą się tacy co mają w głowie, że za nieudana randkę odpowiada tylko i wyłącznie chłop. Kobieta w czasie 1 spotkanie jest miła, z kultura i nie księżniczkuje :😆 Historie z palca wyssane co róż to nowych gości co kobiet nie lubią i są mizoginami, znów Ci mizogini :D

 

Odpowiedź z kultura w stronę @bassfreak a jak @DOHCnajlepiej z taka klasa udzielać wpisy :D

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOHC napisał:

 

Tak, oczywiście. "Manlet" z cofniętą szczęką 160cm z dobrym serduszkiem ma powodzenie u pań, które dostrzegają jego dobroć, duszę artysty

Dzisiaj dla pańci normik z 175cm to odpad więc o czym tu mówimy.

Teraz, nowy00 napisał:

Po co kolejny temat o kobietach?

Dlatego są dwa wyjście :

 

Albo jesteś chad/badboy i ruchasz wszystkie

Albo jesteś normik lub poniżej i próbujesz swoich sił u pań z innych narodowości, duża szansa na powodzenie.

 

Szkoda energi/nerwów/czasu/zasobów 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Dzisiaj dla pańci normik z 175cm to odpad więc o czym tu mówimy.

Dla niektórych każdy rodak jest odpadem:

comment_165765614889MEnk9vplOHdSnTDnw9ND

 

6 minut temu, bassfreak napisał:

Dlatego są dwa wyjście :

 

Albo jesteś chad/badboy i ruchasz wszystkie

Albo jesteś normik lub poniżej i próbujesz swoich sił u pań z innych narodowości, duża szansa na powodzenie.

 

Szkoda energi/nerwów/czasu/zasobów 

Trzeba iść z głową, jak piszesz :)

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki.. Czym wy się przejmujecie w ogóle?

 

To jest jakiś prosty synek, który nic nie umie, 

to robi z siebie eksperta od podrywania.

 

A kto zauważył entelekt ów kołcza, że napisał 

"do not spoil polish girls".

 

Ów, ten miał na myśli dziewczęta od polerowania?

Butów? Berła? 

 

No, skoro kołcz taki.. no... przekaz podprogowy :) 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

Kupowanie bułek w sklepie i konwersacja na poziomie "zbiera pan punkty?" Niestety się nie liczy :).

XDD Typowy ból dupki. Idź tam płacz dalej. 

Idźcie tam sobie na dziwki bo przecież i tak zawsze za seks się płaci. Na forum jest kilka osób które mają wiedzę zamiast z tego korzystać to płaczecie. 

W sumie nie wiem czy powinienem tak pisać. Za chwilę zostanę hejterem i będzie pozew xDDD

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Król Jarosław I napisał:

I to pisze ja, który w porównaniu z przeciętnym Polakiem i tak ma zajebiste powodzenie ( co mi dopiero to forum uświadomiło).

Nie możesz się nazywać prawdziwym menszczyzna jeśli nie jesteś z samotna madka z bombelkiem :D😆

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, z prawego łoża napisał:

Idźcie tam sobie na dziwki bo przecież i tak zawsze za seks się płaci.

Bo zawsze się płaci. Nie no panie takie nie są, żadna nie chce butów i torebek, wycieczek. Powiedzcie mizogini szczerze - czy ktoś zna taką kobietę która coś chce od faceta?

46 minut temu, z prawego łoża napisał:

XDD Typowy ból dupki.

Przeczytaj co napisałeś post wyżej. XDD x100. 

47 minut temu, z prawego łoża napisał:

Na forum jest kilka osób które mają wiedzę zamiast z tego korzystać to płaczecie. 

Udział w Forum jest dobrowolny, nie musisz płakać jeśli coś nie odpowiada, i weź przykład z tych paru osób. Masz badania, źródła i odnośniki, wiedzy do woli🤷

48 minut temu, z prawego łoża napisał:

W sumie nie wiem czy powinienem tak pisać. Za chwilę zostanę hejterem i będzie pozew xDDD

Naśmiewasz się parafrazując do trudnej sytuacji człowieka, który jest w trudnej sytuacji i pod atakiem, ma sprawy sądowe itd. Korzystasz z tego miejsca jak sądzę za darmo, mówisz o nas mizogini i per "nie zesraj się" i włos Ci z głowy nie spadł. Kolejny raz zachowujesz się jak kobieta, a przecież chcącemu nie dzieje się krzywda, nie musisz czytać tego tematu, możesz sobie poklikać a dziale humor czy wgl zmienić miejsce przebywania na pudelek czy jak to się tam nazywa. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywałem moje doświadczenie z założenia konta na Badoo w odpowiednim temacie, tam trochę więcej napisałem. Oczywiście wszystko w ramach eksperymentu. Pomimo początkowych negatywnych doświadczeń w ciągu tygodnia złapałem kilka kontaktów z którymi śmiało mógłbym się umówić. Albo mój ryj nie jest taki zły, albo w niektórych rejonach Polski jest łatwiej. Nie wykupiłem żadnych pakietów, a sam profil zrobiłem trochę na odpierdol. Dziewczyny które celowałem to 6/10. Dla mnie nie musi być nie wiadomo jaka rakieta, czasem te średnie mają ten element, cechę co sprawia że są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.