Skocz do zawartości

Podrywacz z dalekiego południowego kontynentu chwali sobie rynek matrymonialny w Polszy a Wy narzekacie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Baca1980 napisał:

 

Kupowanie bułek w sklepie i konwersacja na poziomie "zbiera pan punkty?" Niestety się nie liczy :).

 

 Mnie kiedyś regularnie zagadywała fajna z twarzy, ale lekka grubaska w "płazie", kiedy chodziłem po coś do picia. Jak wydawała resztę, to wciskała mi drobniaki do ręki, a na koniec tej "znajomości" była zbulwersowana, że nie mam aplikacji. Potem gdzieś zniknęła.

 

 Innym razem zaczepiło mnie takie dziwadło, opowiadało historie życia a na koniec skwitowało mnie tekstem: "Ja nie wiem, czy ty jesteś hetero, czy homo?". Było kilka śmiesznych sytuacji...

 

32 minuty temu, Baca1980 napisał:

W kwestii związku z osobą, która ma dzieci z... - Aerials - Wykop.pl

 

Tutaj są wymienione postulaty, które powinien spełniać feminista (w domyśle prawdziwy mężczyzna wg definicji lewoskrętnej):

 

 

 Jeden mówi na przykład o interesowaniu się młodszymi, nieustawionymi kobietami...

Edytowane przez Edelgeist
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz kumpel obcokrajowiec chciał mi pojechać i powiedział, że w Illinois polki uchodzą za największe kurwiszcza. Na co ja "wiem stary. wiem...".

Była też taka książka "Bang Poland" jakiegoś niby znanego PUAsa - Roosh V. Key takeaway z niej: wszystkie laski waliły się bez gumy.

Renoma polek to jedno ale takie akcje to już level "burdel w bangladeszu". Zastanawiam się więc, czy nasze panie są bardziej rozwiązłe i lekkomyślne od innych czy inne lepiej się kryją?

 

Co do dyskusji forumowych "podrywaczy" z forumowymi "przegrywami" to wszystko rozbija się o realny feedback od kobiet. Ktoś kto ma pozytywne reakcje, może na tym budować i wydaje mu się, że każdy tak ma. Dziwi mnie, że niektórzy zdają się nie być w stanie tego pojąć.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na nasze dziewczyny, a problem leży w tym, że wam luzu i kocich ruchów brakuje. Na filmie zobaczcie co się dzieje po lewej stronie w 0:37. Jeszcze raz nasz bohater występuje w 2:41. Wy się przejmujecie wzrostem, szczęką, zakolami a tu trzeba brać Polki jakby nie były nasze. 

 

 

 

  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, דניאל napisał:

Wy się przejmujecie wzrostem, szczęką, zakolami a tu trzeba brać Polki jakby nie były nasze

Czy żart czy nie, najlepsze akcje były właśnie jak w trójkę tańczą i wbijam w środkową a ziomki biorą te co sobie upatrzyli. Nigdy nie spotkałem się z odmową. Potem różnie, czasem do baru na shota, wymiana numerów... Tak to kiedyś robiłem, plus badoo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baca1980 napisał:

 

Kupowanie bułek w sklepie i konwersacja na poziomie "zbiera pan punkty?" Niestety się nie liczy :).

Jesteś nie na czasie, pytał czy ma Pani zwierzaki z Bideronki, czy zbiera, najlepsze opener

3 godziny temu, דניאל napisał:

Narzekacie na nasze dziewczyny, a problem leży w tym, że wam luzu i kocich ruchów brakuje. Na filmie zobaczcie co się dzieje po lewej stronie w 0:37. Jeszcze raz nasz bohater występuje w 2:41. Wy się przejmujecie wzrostem, szczęką, zakolami a tu trzeba brać Polki jakby nie były nasze. 

 

 

 

Kwintesencja tego kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem kumpla, na jeden ulicy się wychowaliśmy. Pewnego dnia powiedział mi, że nie chce się ze mną zadawać   bom babiarz i kurwiarz, choć na płatny seks nigdy nie poszedłem. Ale. dlaczego  tak stwierdził ? Ano dlatego, że bał się zagadać do babeczek. Ile  razy wychodziliśmy na miasto, to gdy zobaczył jakaś fajna pannę to ogarniało. go przerażenie gdy mówiłem idź, zagadaj czy coś.  W. wojsku mialem podobnie, idę na miasto, Idze ze mną tuzin chłopa, bo będą mieli okazje pobyć  bliżej z kobietą. Nie mówię o rozmowie, czy czymś więcej, a jedynie o tym ze bliżej nich stanęła.  Wniosek nasuwa się sam, więcej pewności siebie, więcej luzu, bez kija w dupie ,więcej książek,  by można było o czym z taka białogłowa pogadać. Parafrazując tytuł pewnej komedii - Polskie kobiety są łatwe.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to stary numer. W dawnych czasach z kumplem (taki lekko cygan) za to mówiący po włosku no i Ja z łamaną angielszczyzną ( jak panna nie kumała to mówiłem że pochodzę z Islandii). I rwało się dupy po knajpach :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DSDV napisał:

Wniosek nasuwa się sam, więcej pewności siebie, więcej luzu, bez kija w dupie ,więcej książek,  by można było o czym z taka białogłowa pogadać.

Przecież to jest już cuckoldztwo. Jak można włazić jej pod pantofel i zapewniać rozrywki jak dobra Filipinka z kartonowej chaty się lepi na sam Twój widok :P.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Przecież to jest już cuckoldztwo. Jak można włazić jej pod pantofel i zapewniać rozrywki jak dobra Filipinka z kartonowej chaty się lepi na sam Twój widok :P.

Wręcz przeciwnie, za sobą mam już okres ruchania na ilość,  pustych lasek u których sperma zastępuje płyn rdzeniowo mózgowy jest pełno i o nie trudno. Ja sobie cenie dobrą merytoryczną rozmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, דניאל napisał:

Narzekacie na nasze dziewczyny, a problem leży w tym, że wam luzu i kocich ruchów brakuje. Na filmie zobaczcie co się dzieje po lewej stronie w 0:37. Jeszcze raz nasz bohater występuje w 2:41. Wy się przejmujecie wzrostem, szczęką, zakolami a tu trzeba brać Polki jakby nie były nasze. 

 

 

 

Abstrahując do filmu..W Krakowie nie byłem wieki, ale co mnie zdziwiło to ilość obcokrajowców w klubie. Mokebe, ciapatych czy innych wynalazków. Masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop ma łatwo, a dlaczego ma łatwo?

 

Bo ma niezłe social skills i jaja by podbijać w biały dzień.

 

Cała reszta jest nieistotna 🙃

 

Wy tu płaczecie, bo większość z was

 " podrywa" na Tinderze i płacze z powodu braku efektów, zamiast " przejść" na ulicę, codzienne sytuacje w realnym życiu.

 

TYLE i aż tyle.

 

W Polsce jest łatwo, tak jak łatwo jest dzisiaj wszędzie, gdy wejdziesz na odpowiedni level flirtu.

Wczoraj wyruchalem 20 latkę z Arizony, po 10 minutach poszła ze mną na mieszkanie, zjedliśmy blanta i zaczęła się sama dotykać dłonią po ciele, na jebanym tajskim balkonie e mojej kawalerce, taka była podniecona, z cipki leciało jak z air condition latem 😃

 

Dzisiaj podchodzi do mnie foka i proponuje fwb, a ja do niej że nie wiem co to znaczy, ale rozebrałem i wsadziłem, szybki cum po 3 minutach, bo jestem chory 😬 zaraz gramy w bilard.

 

Jestem profesorem na uniwersytecie aktualnie, więc wpasowuje się w fantazje większości studentek, co jest śmieszne.

 

Życie to żart, zabawa, wasza fantazja.

 

Co w głowie, to w realnym życiu, prędzej lub później.

 

 

Ktoś tu równiez brzydko napisał, że polskie kobiety to zlew na spermę.

 

Bardzo nieładnie, wynika to z nieznajomości kobiet na całym świecie, bowiem każda kobieta seks uwielbia i chce się pieprzyć bardziej niż facet po wciśnięciu odpowiednich nomen omen guziczków, przy kobietach, nawet moje fantazje seksualne wymiekają.

 

Czyli nie akceptujecie natury.

 

Nie zasługujecie na miano human being.

 

Brak pogodzenia z się rzeczywistością, masakra!

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DSDV napisał:

Wręcz przeciwnie, za sobą mam już okres ruchania na ilość,  pustych lasek u których sperma zastępuje płyn rdzeniowo mózgowy jest pełno i o nie trudno. Ja sobie cenie dobrą merytoryczną rozmowę. 

Tak w zasadzie to był bardziej przytyk nie do Ciebie ale do wielu innych co sobie roją z założenia że Polki nie mają zainteresowań i są chamskie i beznadziejne, a w Tajlandii czy na Filipinach czeka  dziewczyna o dobrym serduszku która nie będzie dbać o ich zarobek (bo w głowie będzie mieć obraz że mis to bogacz) , o ich mental issues, nie będzie sie niczego czepiać(bariera językowa) a za to o niczym nie będzie marzyć bardziej jak o wysprzątaniu im chaty i zrobieniu fellatio.

I oczywiście nie będzie to miało nic wspólnego z tym że dowolny białas w tamtych rejonach kojarzy się z masą kasy i skokiem życiowym dla panny i jej rodziny.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariusz 1984 napisał:

Abstrahując do filmu..W Krakowie nie byłem wieki, ale co mnie zdziwiło to ilość obcokrajowców w klubie. Mokebe, ciapatych czy innych wynalazków. Masakra 

 

Jak w większości miast wojewódzkich. Chodź Warszawa i Kraków w czołówce jeśli chodzi o pigmento-dodatnich :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajska koszula kupiona, włosy zrobione, teraz jeszcze ostatni najważniejszy element:

 

2376.jpg

 

 

Parę ruchów pędzlem po skórze i zrobię dzisiaj furorę na mieście wśród p0lek. Łamany angielski beacuse I come from Tanzania i będzie dobrze. Jak ktoś chce skorzystać to zapraszam. Farby spokojnie starczy na 3-4 osoby. Możemy udawać studentów z orgazmusa.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.