Skocz do zawartości

Życie w pisie, czyli jak w chuja nawet elektrownia robi


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RealLife napisał:

Przypominam to dzięki PISowi była tarcza antyinflacyjna obniżająca ceny energii. PIS również wprowadził preferencyjne ceny prądu do określonych limitów. Dobry i sprawdzony rząd na trudne czasy ! 

 

Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!

9 godzin temu, cst9191 napisał:

Ciekawe kto za to zapłacił?

 

 

 

 

:).

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife, to nie są zaniedbania ostatnich lat, ale już dekad. Polska na własne życzenie, z powodów ideologicznych, obniżając również (w powody nie wnikam, bo mogą być ciekawe) swoją pozycję negocjacyjną pozbawiła się jednego ze swoich najważniejszych zasobów. Chociażby się niektórzy zesrali pod siebie i ziemię zjedli, za przeproszeniem, bezpieczeństwo energetyczne Polski stoi na węglu. I długo jeszcze będzie.

 

To jest mentalność polskich polityków, którzy przed każdym gną czapkę. Tylko wektor gięcia się zmienia. Jak nie przed Politbiurem, to teraz Białym Domem/Eurokomisarzami. Będzie ciekawie, swoją drogą, za parę dni, jak Wielkim Białym Żelaznym Ptakiem przyleci zza Wielkiej Wody Bwana Kubwa. Już czekam z popcornem xD

 

Jak @maroon słusznie zauważył, to nie jest Hiszpania czy podobne kraje. A, z ciekawości poszukałem tej pozycji rachunku, o którą pytałeś. I za cholerę nie jestem w stanie znaleźć definicji xD

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"......owce wystąpiły z przeraźliwym bekiem, powtarzając prawie przez kwadrans Cztery nogi dobre, dwie nogi złe......"

 

Jak spędzasz Boże Narodzenie. Zobacz najlepsze Wasze gify | Kurier Poranny

21 minut temu, Obliteraror napisał:

Już czekam z popcornem xD

 

Hm.... ciekawe kogo namaści na jesienne wybory?

 

Zresztą wtedy będą dopiero jaja. Bo według mnie kto by nie wygrał to mamy p.rzejebane :).

 

 

Nawet Ziemkiewicz w swoim ostatnim felietonie coś wyraźnie posmutniał. Bo chyba zrozumiał że z projektu  "Wielkiej Polski" raczej nic nie będzie.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baca1980 napisał:

Zresztą wtedy będą dopiero jaja. Bo według mnie kto by nie wygrał to mamy p.rzejebane :).

Czyli, jak to mawiali starożytni, nihil novi sub sole. Od czasów zaborów i komuny nie wiele się zmieniło, państwo to Twój wróg i trzeba tak kombinować abyś to ty ruchał a nie był ruchany. Czego wszystkim tu obecnym serdecznie życzę 😎 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RealLife napisał:

PiS jest dobry.

Unia Europejska jest dobra.

Rosja jest zła. 

Tak, z pewnością.

 

Państwa/organizacje/partie mają z automatu cechy ludzkie, wykazują ex-ante empatię, życzliwość, dobro, piękno może też. Całą triadę klasyczną xD

 

Tego mi jeszcze brakuje, więc wrzucam ;)

 

807

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.