Skocz do zawartości

Co myślicie o Monster Jam?


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na monster jam w Wawie lata temu na stadionie narodowym i bardzo mi się podobało, było chyba to z 10 lat temu, dawno ich w pl nie było i zastanawiam się czy w tym roku nie wybrać się w wakacje do Frankfurtu lub Drezna na Monster Jam

 

 

Byliście kiedyś na tej imprezie?

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale myślę że super widowisko.

 

Monster-track'i ważą prawie 5 ton z czego same koła prawie 1,5.  To tak jakby wystrzelić na kilkanaście metrów w górę niewielką ciężarówkę. Na żywo na pewno robi mega wrażenie.

 

Jakbym miał okazję, to szedłbym na to. Tym bardziej, że w dobie ekoterroryzmu, takie sporty pochłaniające ogromną ilość paliwa i emitujące CO2 będą banowane, przynajmniej w Europie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Tak głupie, że fajne :D

Video to jedno ale na arenie jest z 10x lepiej, dlatego tak za mną chodzi wyjazd na ta imprezę, Chciałem jechać do sztokholmu ale teraz mięli imbę ostatnio z jakimś zamachem znowu.

 

Te maszynki to niezłe cuda techniki

 

 

12 minut temu, Dyzma_Prezes napisał:

Patrzyłem, to jest hot weels, niestety oni robią trochę gówniane imprezy nie ma dużych wyskoków i odjechanych akcji, na monster jam się nie oszczędzają, jest o wiele lepsze widowisko

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Byliście kiedyś na tej imprezie?

Nie byłem stricte na monster truckach ale byłem na czymś podobnym tj. Night Of The Jumps. Za młodziaka jeździłem parę lat na mx to jak zobaczyłem na żywo co Ci goście robią to mi szczena opadła. Film absolutnie tego nie oddaje :)

Jak miałbym okazję to chętnie bym się wybrał. Specjalnie lecieć do Frankfurtu mi się nie chce, poczekam aż wrócą do PL. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pyrkosz napisał:

Nie byłem stricte na monster truckach ale byłem na czymś podobnym tj. Night Of The Jumps. Za młodziaka jeździłem parę lat na mx to jak zobaczyłem na żywo co Ci goście robią to mi szczena opadła. Film absolutnie tego nie oddaje :)

Jak miałbym okazję to chętnie bym się wybrał. Specjalnie lecieć do Frankfurtu mi się nie chce, poczekam aż wrócą do PL. 

 

Ostatnim razem byli w 2018 chyba w Krk, na razie ni widu ni słychu czy będą ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś, to chyba było ponad 10 lat temu na stadionie śląskim, miałem też wstęp na cześć gdzie stały te monstery. Pamiętam, że w praktycznie każdym środek był zakryty czarna folią, można je było oglądać tylko z zewnątrz. Fajna sprawa. 😄

 

Ale cały konkurs jest raczej ustawiony. 

 

Grave digger o ile dobrze pamiętam nazwę, taki zielony truck prawie zawsze wygrywał. Do tego o ile wiem to jest kilku kierowców danego monstera, a nie jeden. 

7 minut temu, cst9191 napisał:

Po co jeździć za granicę? W Polsce monster trucka można spotkać na ulicy. Ostatnio widziałem takiego jednego na trasie Białystok-Wilkowo

 

doba_pl_120265-8d4f780933b657c6509051288

To miniatura 😅 w tamtych jedno koło jest takie jak ten ze zdjęcia 😅

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Byłem kiedyś, to chyba było ponad 10 lat temu na stadionie śląskim, miałem też wstęp na cześć gdzie stały te monstery. Pamiętam, że w praktycznie każdym środek był zakryty czarna folią, można je było oglądać tylko z zewnątrz. Fajna sprawa. 😄

 

Ale cały konkurs jest raczej ustawiony. 

 

Grave digger o ile dobrze pamiętam nazwę, taki zielony truck prawie zawsze wygrywał. Do tego o ile wiem to jest kilku kierowców danego monstera, a nie jeden. 

To miniatura 😅 w tamtych jedno koło jest takie jak ten ze zdjęcia 😅

 

Oczywiście e ten cały konkurs to ustawka ale rozwałka jest prawdziwa i najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 17:53, cst9191 napisał:

Po co jeździć za granicę? W Polsce monster trucka można spotkać na ulicy. Ostatnio widziałem takiego jednego na trasie Białystok-Wilkowo

Miał gość fantazję nie powiem :) i talent, żeby coś takiego zbudować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzieciakiem to oglądałem to w TV i nawet mi się podobało. Kiedyś zorganizowano coś takiego w naszym mieście na stadionie.

I gdybym miał to w skrócie opisać to:

 

Przyjechało, pogniotło i odjechało.

I dupy nie urwało 😆

 

Może w stanach mieli większy rozmach 🤷

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.