Skocz do zawartości

Jak odkryć swoje poprzednie wcielenia?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Interesowaliście się kiedyś, kim byliście w poprzednim wcieleniu ? Zawsze mnie intrygowało, że nasze życie, jak dokończymy żywota, będziemy kimś innym w następnym wcieleniu, są ludzie, którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia, potrafią opisać ludzi sytuacje, miejsca, które naprawdę istniały, bądź istnieją do dzisiejszego dnia. Jak to możliwe ? Jak zaczęliście podróż w głąb siebie ? Od medytacji ? Analizy snów ? A może skojarzeń, czym się interesuję, mam zdolności, pasję, ale nigdy jej nie zrealizowaliście, nie odkryliście z wielu przyczyn, często odkrywamy po latach, dekadach pewne rzeczy.

Jakimi wskazówkami warto się kierować odnośnie siebie, swojej okolicy, domu ?

 

 

Czy zauważyliście kiedyś u siebie, czy w małych dzieciach coś ,co ciężko wytłumaczyć ?, Np. Dzieci, które potrafiły powiedzieć coś co dotyczyło pewnych zdarzeń z przeszłości nie mając z tym do czynienia, albo nawet z osobami, które mogły im to opisać, jak coś wyglądało w przeszłości ?

 

Czy poprzez medytację, modlitwę można spotkać kogoś z poprzedniego wcielenia ?

Jak można wiedzę o swoich poprzednich wcieleniach wykorzystać w teraźniejszości ?

Jak odnaleźć swoje przeszłe wcielenia ?

Jak ciało przechowuje wspomnienia z poprzednich wcieleń ?

Czy braliście kiedyś udział w hipnozie regresyjnej ?

Jakie są najsilniejsze wyzwalacze tych wspomnień ?

Jak otworzyć drzwi do tego typu doświadczeń ?

 

 

Wysyłam linki do analizy, jakie macie z tym tematem doświadczenia ?

Zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Druid napisał:

Czy zauważyliście kiedyś u siebie, czy w małych dzieciach coś ,co ciężko wytłumaczyć ?, Np. Dzieci, które potrafiły powiedzieć coś co dotyczyło pewnych zdarzeń z przeszłości nie mając z tym do czynienia, albo nawet z osobami, które mogły im to opisać, jak coś wyglądało w przeszłości ?

Tak na szybko z 2 sytuacje jakie były u mnie, które teraz mi się przypomniały, chociaż było ich dużo.

Z jednym dzieciakiem byłem na cmentarzu, miał z 3,5-4 lata, nie pamiętam dokładnie, mówi do mnie mniej więcej tak "wczoraj był pożar w domu, a potem mieszkałem na cmentarzu". Z kolei drugi dzieciak, dziewczynka, jak płakała i stara brała i przytulała to odpychała ją i drze się, że chce do prawdziwej mamy, nie do ciebie 😄 Częste pobudki i płacz, bo "pan" jest w pokoju to norma była. Z czasem przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spotkałem się kiedyś z tym. Małe dziecko bliskiej osoby z rodziny opowiadało, że kiedyś coś robiło. Matka sobie przetłumaczyła, że dzieciak fantazjuje, więc nie próbowałem jej uświadamiać.

 

Ja kiedyś korzystałem z tego nagrania:

https://nagraniahipnotyczne.pl/hipnoza-pozostale/42-hipnoza-regresja-wcieleniowa-reinkarnacyjna

 

Jest udostępnione do pobrania za darmo. Ciekawych rzeczy się o sobie dowiedziałem, takich, które w jakiś sposób tłumaczą moje preferencje (lubię coś lub czegoś nie lubię),

zainteresowania i podejście do pewnych zjawisk, rzeczy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zuckerfrei napisał:

apal chińskie opium. 

Może lepiej hipnoza regresywna ?

2 godziny temu, PoProstuMarek napisał:

LOL

XD

Wiem, że lol, wiec napisałem wątek o tym na forum.

3 godziny temu, J. Horsie napisał:

Ja kiedyś korzystałem z tego nagrania:

Dzięki, zobaczę sobie.

To zobacz.

 

@Marek Kotoński nie sądzisz, ze byłby to dobry materiał na audycję ?

9 godzin temu, brat mniejszy napisał:

Z czasem przeszło.

Albo dziecko mówiło, bo mówiło, bo miało takiego focha :) Albo otworzyła się jakaś tam czakra, szyszynka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.