Skocz do zawartości

Dwie młode laski, o mało co nie zaliczyłem!!! Rowu.


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Moja krótka anegdota. Miałem wtedy jeszcze Aprilię i wracałem do domu przez wioski, jadąc na pewnym przystanku jakieś dwie młode cizie zaczęły mi machać, sekunda analizy i spojrzenia w lusterka czy to do mnie, odwracam kask w ich stronę i macham. A że akurat był wężyk typu lekko prawa lewa prawa wyjechałem kołami między asfalt a pobocze, dwa metry zygzakiem ale zjechałem na jezdnię. Pewnie miały ze mnie bękę, na te bestie z biustami trzeba uważać, chwila dekoncentracji i po Tobie!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
2 godziny temu, cst9191 napisał:

Kto jadąc autem nie oglądał się za pannami, niech rzuci we mnie kamieniem!

 

Przepraszam, że tak powiedziałem, ogółem.

To akurat każdy facet robił, ale jedyną osobą, która potrafi objechać miasto na włączonym kierunkowskazie, jest knur boży 😆

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarkoBe napisał:

To akurat każdy facet robił, ale jedyną osobą, która potrafi objechać miasto na włączonym kierunkowskazie, jest knur boży 😆

 

To było dobre :D

Słychać, widać na desce rozdzielczej, a oni nie wiedzą o co chodzi trąbiącemu na nich gościowi z drugiego auta

 

48 minut temu, Lognyrg napisał:

Jak jadę motocyklem to w dupie mam laski, patrze tylko przed siebie.

Ja jadąc autem zerkam sobie tu i ówdzie i o dziwo jeszcze nigdy nie miałem stłuczki. Jak to wytłumaczyć logicznie?

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to uj 😎

Ja swego czasu z moją świetną kumpelą, także do łóżka chodziliśmy na wiadukt w lecie, oczywiście uchylała rąbka tajemnicy klatki piersiowej wszystkim kierowcom, śmiechu co nie miara, ilu zwracało aby jeszcze raz cyce zobaczyć.

 

Niby śmieszne ale aż przykre aczkolwiek co się dziwić, z reguły po ślubie i bobasach chłop widzi chce raz na miesiąc po wypłacie.

 

Ps. Też raz o mały włos nie wjechałem autem w latarnię gdy zapatrzylem się na bardzo atrakcyjną panią z wielkimi mleczarniami na wierzchu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pyrkosz napisał:

Jakby ktoś się wpakował mi w bagażnik z tłumaczeniem, że zapatrzył się na dziewczynę to mentalnie bym mu to wybaczył na wstępie ;) Trzeba się pilnować w lecie koło akademików żeby samemu w coś nie wypierniczyć.

 

Lepiej sobie popatrzeć na ulicy i odreagować w jakiś sposób niż później odwalać przed kamerą:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Lepiej sobie popatrzeć na ulicy i odreagować w jakiś sposób niż później odwalać przed kamerą:

No dzisiejsze dziewczyny chodzą tak ubrane czasami, że bardziej przyzwoicie jest w strip barze 😂 

Sam jednak traktuję to jak oglądanie jakichś rzeźb czy sztuki, na pięknym ciele każdy zawiesi oko ;) 

Obejrzałem fragment tego wklejonego filmiku i stwierdzam, że gość ma coś mocno nie tak pod kopułą 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.