Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2023


Wybory 2023  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy będziesz głosować w najbliższych wyborach?

    • Tak
      86
    • Nie
      16
    • Oddam głos nieważny
      6
    • A idź pan w ch.....
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pójść według mnie, żeby frekwencji się wystraszyli. Jednak fałszowanie wyborów w kraju UE to cienka linia i znacznie więcej problemów od kręcenia wałów. Zobaczę, która partia na granicy progu i pójdę zagłosować, żeby jak najwięcej powchodziło. Na to liczę, że wiele partii skłóconych ze sobą to może przesunąć zagładę. Nie liczę na cuda.

 

Frekwencja może pokazać wkurwienie narodu, a to już jakiś strach.

 

Powinien być limit jednej kadencji na każdą partię rządzącą + zespół ekspertów pracujący nad długoterminową strategią kraju, jakiś niezależny i też rotacyjny. To jest jakiś absurd, żeby te same mordy cały czas zapierdalały tam. To nie jest władza, tylko jakiś cyrk.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Iceman84PL said:

 

Zamiast do wyborów to wszyscy na ulicę i siłą obalić władze. 

 

Obalisz siłą, czyli? 

 

Obalisz siłą, i co zrobisz? 

 

W Brazyli ostatnio siłą próbowali. 

 

Siłą to może ewentualnie wojsko spróbować, robiąc tzw. pucz - raz, czy dwa już w historii tak mieliśmy. 

 

Szaraczki jedyne co mogą, to organizować się, rosnąć w siłę i przekonywać do swoich racji. 

 

Jednakowoż, realnie, w kraju, gdzie połowa tylko patrzy żeby im do łapy hajs dali i jest po prostu tępa, to zapomnij żeby bez populizmu wybić się ponad te kilka procent. 

 

I wracamy do punktu wyjścia. 

 

Wybór pozostaje pomiędzy taką mafią, ktora cię łupi, ale nie jakoś strasznie dużo i poza tym ci nie przeszkadza, a taką co cię dojedzie w każdy możliwy sposób. 

 

Trzecia opcja to głosowanie nogami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

Wpierw to musi przynajmniej 10 mln ludzi wyjść na tą ulicę jak za Solidarności. 

Później trzeba będzie się naparzać z gestapo, które służy rządzącym a na koniec rozliczyć władze w humanitarny bądź nie sposób. 

 

Po tym wszystkim oddać stery społeczeństwu, które bez nich i tak sobie poradzi. 

Nie wszyscy w narodzie są tępakami czy szarą masą. 

Nic nie upadnie. 

 

Delegalizacja i separacja wszelkich dewiactw, ideologi, patologi czy sekt religijnych musowo wprowadzona by nie wpływały negatywnie na całą resztę. 

Trzeba w końcu iść na jakość a nie ilość czy przestać wybierać mniejsze zło. 

Tylko problem w tym, że tak jak napisał @Trevorludzie w Polsce są podzieleni a określone grupy mają z tego interes jak drugiemu dzieje się źle. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Mi się wydaje że odwrotnie. Jakby ludzie nie poszli na wybory to by zrozumieli ludzie, że to i tak nic się nie zmieni.

A tak to widać że niby ludzie się interesują ale od nich nic nie zależy. Bo qrwy mówią że skoro daliście nam głos do rządzenia  to my robimy co chcemy. Skoro głosuje się na partie to co za różnica kto  jest na liście skoro te same ludzie przy korycie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Trzeba pójść według mnie, żeby frekwencji się wystraszyli. Jednak fałszowanie wyborów w kraju UE to cienka linia i znacznie więcej problemów od kręcenia wałów. Zobaczę, która partia na granicy progu i pójdę zagłosować, żeby jak najwięcej powchodziło. Na to liczę, że wiele partii skłóconych ze sobą to może przesunąć zagładę. Nie liczę na cuda.

 

Frekwencja może pokazać wkurwienie narodu, a to już jakiś strach.

 

Powinien być limit jednej kadencji na każdą partię rządzącą + zespół ekspertów pracujący nad długoterminową strategią kraju, jakiś niezależny i też rotacyjny. To jest jakiś absurd, żeby te same mordy cały czas zapierdalały tam. To nie jest władza, tylko jakiś cyrk.

 

 

 

 

Rządy technokratów nic nie rozwiążą- poza tym nikt nie da gwarancji że do technokratów nie znajdą dojścia obcy dyplomaci, służby, różne grupy interesów czy własna chciwość/interesy.  Pojawiają się różne ludzkie ograniczenia. To mrzonka. Poza tym takie rządy mają często skłonności autorytarne i ich oczekiwania a oczekiwania społeczeństwa często się rozjeżdżają.

 

Nawet w miejscach gdzie wyborami i sondażami nie trzeba się było przejmować-typu ZSRR technokracji nie wprowadzono w życie.

 

Osobiście uważam że na wybory powinny chodzić tylko osoby interesujące się polityka i jako tako znające się na niej. Próba przyciągnięcia mas na wybory wcale nie musi mieć dobrego skutku.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od lat dopisuje do listy np:

król Albanii

Ferdynand Kiepski 

Waldemar Kiepski

I na nich oddaje głos już z 15 lat tak robię. 

 

 

W tym roku dodrukuję sam papier do głosowania i tez to wrzucę do urny. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mac said:

Powinien być limit jednej kadencji na każdą partię rządzącą + zespół ekspertów pracujący nad długoterminową strategią kraju, jakiś niezależny i też rotacyjny. To jest jakiś absurd, żeby te same mordy cały czas zapierdalały tam. To nie jest władza, tylko jakiś cyrk.

 

W USA to widać jak na widelcu że wybory służą ostudzeniu nastrojów niezadowolonych. Niby się ekipy zmieniają ale ciągle to samo się dzieje. U nas to samo. PiS przegra a za kilka lat znowu dojdzie do władzy pod nowym szyldem i tak to się będzie kręcić. Zagłady nic nie odwlecze. 

 

Teraz wiadomości dają o balonach Chińskich nad USA że niby szpiegują xD A to co google maps nie mają? XD

Kolejna rzucona wiadomość żeby sprawdzić naiwność ludzi. Internet dostarczy materiału na temat nastrojów i sposobu myślenia ludzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Panowie, że to niczego nie zmieni i zbliżamy się do upadku wszystkiego, ale nie chcę sobie pluć w mordę później. To ostatni raz będzie, kiedy zagłosuję i do widzenia. Postawię smutny krzyżyk z życzeniem zagłady dla tych wszystkich politycznych kurew. Co mogę innego zrobić? Mam iść strajkować, z kim, co mam zrobić innego? Proszę mnie oświecić.

 

Nie mamy już żadnego wyjścia poza własnymi nogami i tyle + przejście do szarej strefy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Trevor napisał:

CHUJA zmienimy

Racja ale z spośród tych skur##synów wybrać tych co najmniej szkodzą Polsce w tym także tobie, jak nie pójdziesz to wiedz sobie o tym, że tacy ludzie przy urnie będą decydować o twojej przyszłości.

Oni pójdą, bo wiedzą, że PiS, Państwo ma ma, państwo da z twoich podatków. Jeśli chodzi o to żeby iść, zagłosować i upomnieć się o swoje, co im się należy z twoich podatków, wychodzi na to, że mają więcej rozumu od ciebie czy innych, którzy nie pójdą z wielu różnych przyczyn.

 

@Iceman84PL

 

 

 

@Moriente

@matthewx

@Trevor

Edytowane przez Druid
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie wspomniał o tym, że można postawić krzyżyk na partię z najszkodliwszym programem, największym potencjałem na rozmontowanie kraju, w myśl "im to wszystko szybciej się rozleci, tym lepiej". Jeśli pójdę to tak postapię.

 

Razemki biorą udział?

 

Zmiany na lepsze następują oddolnie, od poziomu pojedyncze obywatela a nie że rząd przyjdzie i zrobi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Druid said:

Racja ale z spośród tych skur##synów wybrać tych co najmniej szkodzą Polsce w tym także tobie, jak nie pójdziesz to wiedz sobie o tym, że tacy ludzie przy urnie będą decydować o twojej przyszłości.

Oni pójdą, bo wiedzą, że PiS, Państwo ma ma, państwo da z twoich podatków. Jeśli chodzi o to żeby iść, zagłosować i upomnieć się o swoje, co im się należy z twoich podatków, wychodzi na to, że mają więcej rozumu od ciebie czy innych, którzy nie pójdą z wielu różnych przyczyn.

 

Nie będę wybierał mniejszego zła. Odmawiam udziału w tym cyrku. na tych wideo masz dokładnie obraz polskiej demokracji. Bieda, i patologia rządzi. Tylko odmowa udziału w tym daje perspektywę na zmianę czegokolwiek. Oczywiście musiałoby się to stać masowo co nie nastąpi właśnie przez Patriotów. Idiotów którzy idealistycznie zamiast realistycznie podchodzą do rzeczywistości, a tak naprawdę są narzędziem w rękach innych. Ja nie zamierzam nim być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trevor napisał:

w tym daje perspektywę na zmianę czegokolwiek.

W tym twoim stwierdzeniu widzę jeden plus, im szybciej to upadnie tym lepiej, z drugiej strony nie wiadomo czy to wszystko piźnie.

 

Kolejna rzecz, jest to trochę nawet syndrom sztokholmski, ze ludzie którzy świadomie nie idą, inteligentni, pozwalają, żeby głupki, ignoranci decydowali za nich, wiedząc, ze mają jakąś możliwość przy urnach wyborczych.

2 godziny temu, Trevor napisał:

Patriotów.

?

 

Chyba ludzi ślepych a nie patriotów.

Lewaków, pisiorów.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Druid said:

W tym twoim stwierdzeniu widzę jeden plus, im szybciej to upadnie tym lepiej, z drugiej strony nie wiadomo czy to wszystko piźnie.

 

Kolejna rzecz, jest to trochę nawet syndrom sztokholmski, ze ludzie którzy świadomie nie idą, inteligentni, pozwalają, żeby głupki, ignoranci decydowali za nich, wiedząc, ze mają jakąś możliwość przy urnach wyborczych.

?

 

Chyba ludzi ślepych a nie patriotów.

Lewaków, pisiorów.

 

Lewaki to takie same pojeby jak prawaki. Wierzą we wróżki, i spadająca mannę z nieba. Inteligentni nie idą bo wiedzą że głupki i ignoranci to większość i że lepiej swoją energię spożytkować na coś co można realnie zmienić. Wszystko prędzej czy później się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trevor napisał:

Wszystko prędzej czy później się kończy.

Prawaki będą walczyć o swój kraj jak już coś, lewaki to sprzedadzą się za 5 groszy, zobacz ich poglądy na życie, politykę, podatki lgjhgfgfght, kompletne odmóżdżenie.

mówię o zdrowym konserwatyzmie w tym przypadku Konfederacja, którzy mają oczy otwarte na wiele rzeczy, w porównaniu do prezesa z kotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 17:43, Trevor napisał:

Lewaki to takie same pojeby jak prawaki. Wierzą we wróżki, i spadająca mannę z nieba. Inteligentni nie idą bo wiedzą że głupki i ignoranci to większość i że lepiej swoją energię spożytkować na coś co można realnie zmienić. Wszystko prędzej czy później się kończy.

Czyli nie ma dla nas nadziei ;) Także "nowej" hahah.

BTW bawi mnie że media Agorowe i temu podobne mówią zawsze: opozycja demokratyczna. Wyłączając z opozycji Konfę. Która jest przez nich nie uznawana hah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/5/2023 at 8:27 PM, Druid said:

Prawaki będą walczyć o swój kraj jak już coś, lewaki to sprzedadzą się za 5 groszy, zobacz ich poglądy na życie, politykę, podatki lgjhgfgfght, kompletne odmóżdżenie.

mówię o zdrowym konserwatyzmie w tym przypadku Konfederacja, którzy mają oczy otwarte na wiele rzeczy, w porównaniu do prezesa z kotem.

 

Miałem kolegę w Konfederacji. Poopowiadał mi trochę. Jego wnioski? "Polityka to gówno".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.