Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2023


Wybory 2023  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy będziesz głosować w najbliższych wyborach?

    • Tak
      86
    • Nie
      16
    • Oddam głos nieważny
      6
    • A idź pan w ch.....
      26


Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, Garrett said:

serio on taki straszny?

Dopóki wierzysz w jego słowa, to będzie się jawił jako gołąbek czy "słońce narodu". Słowa są tanie...

Jak zaś jest u niego z dotrzymywaniem słowa, umów czy obietnic, pokazuje chociażby ostatni przypadek wolnościowców.

a48XEc1kfaNybiujqW93zVYFiq5ZIyoe.jpg

 

Kolejny klocek układanki:

https://www.rp.pl/polityka/art37985781-winnicki-bakiewicz-odwolany-z-funkcji-prezesa-stowarzyszenia-marsz-niepodleglosci-bakiewicz-nie

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja chyba na Konfederację zagłosuję. 

Kiedyś myślałem, że jak młodzi dojdą do władzy to coś się zmieni, bo nie będą pamiętać komuny, a będą rozumieć współczesne problemy.

Tymczasem w po Budka oddał władzę Tuskowi, w pis młodzi wielbią Kaczyńskiego. Zresztą dlaczego mają być inni? Przecież do góry idą bmw, a nie chcący zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem gówniarz to obserwowalem jak się kłócili w rządzie o wszystko i myślałem sobie tak:

"Dajmy władzę jeden partii na te 4 lata i nie przeszkadzajmy, niech spełni to co naobiecywała" 😂

Rzady ostaniej dekady, pokazały że to najgorsze co można zrobić.😐

 

Nie ważne na kogo, ale ważne żeby na jak najszersze spektrum, niech się kłócą, bo tylko wtedy nie będą sie mogli dogadać przeciw narodowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, matthewx napisał:

Mam pytanie do zwolenników pis, dlaczego pisdzielcy włażą w dupę ukrom kosztem podatników?

 

Nie jestem zwolennikiem pis, ale pokuszę się o odpowiedź. 

 

Myślą, że tam będzie można łatwo kraść :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie rządził zawsze będzie okradał obywateli z prostego powodu.

Rząd ma tylko tyle kasy ile zdoła zajebac obywatelom ewentualnie dodrukowac co i tak równa sie zajumaniu poprzez inflację tym co mieli dużo odłożonych oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matthewx napisał:

Mam pytanie do zwolenników pis, dlaczego pisdzielcy włażą w dupę ukrom kosztem podatników?

 

Bo jak to niektórzy p.ierdolą. Jest to nasza racja stanu. Bo przyjdzie Rus/Prus i nas zje :).

 

Do tego co niektórzy majaczą w malignie że UkroPolin potęgą będzie i basta.

 

No i zostają jeszcze delirycy którym w pijackim widzie marzy się Polska Jagiellońska :).

Bo się naczytali "Wielkiego Bantustanu" RAZ-a

 

Od taka to menażeria.:).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, RealLife said:

1. Kiedy Jezus Chrystus będzie królem Polski?  

2. Kiedy złożymy hołd lenny Rosji?

3. Co Konferencja odjebała w Gietrzwałdzie? 

Odpowiedzi na Twoje trzy krótkie pytania leżą w długiej liście tysiąca afer PiSu :D

https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

 

A tak w ogóle to polecam (nie Tobie, bo wiem że unikasz wszystkiego co przebije Twoją bańkę):

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/20/2023 at 5:09 PM, Baca1980 said:

Jednak idę na wybory i zagłosuję na partie Lewica Razem. Jak się już bawić w socjalizm to na pełnej kurtyzanie:). Nie ma co przeciągać agonii.

 

ja jednak nie idę. Nie chcę na kurwy głosować. PO, PiS, SLD, PSL skompromitowane sprzedajne świnie i nie można wierzyć w ani jedno ich słowo.

 

Co do Konfederacji to jak ich obserwuję od kilku lat to nie wierzę że oni coś zmienią. Idą tam dla siebie. Poza tym w obecnych wyborach i tak nie przekroczą 15%. Biorąc pod uwagę że cały sejm głosuje jak jeden mąż to nic to nie zmieni (nawet jeśli są uczciwi w Konfederacji w co wątpię). Po tych wyborach dopiero dokręcą śrubę. Już teraz pojawiają się informacje o nowych podatkach i głęboko rozwiniętym rozdawnictwie. To jest koniec. 

 

Jeśli wierzysz że jeszcze coś z tego będzie to jesteś w głębokim błędzie. TO JEST KONIEC. Świat zachodu właśnie się zwija. Żyliśmy w pięknych czasach i nie potrafiliśmy tego docenić to teraz dla odmiany dostaniemy po dupie tak że zapamiętają to kolejne pokolenia. Mam tylko nadzieję (coraz mniejszą) że nie będzie pełnoskalowej wojny poza Ukrainą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Rnext said:

Odpowiedzi na Twoje trzy krótkie pytania leżą w długiej liście tysiąca afer PiSu :D

https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

 

Jakie bzdury. Nie się co czepić bo PIS tworzy skuteczny rząd to się wymyśla takie bzdury.

 

Afera z reparacjami wojennymi od Niemiec – miały być a nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/21/2023 at 5:07 PM, Wincenty said:

chyba jedyną która ma w programie chociaż zamysł na silne państwo

Będą prowadzić państwo, jak Mentzen swoją kancelarię:

https://natemat.pl/483125,slawomir-mentzen-ma-problem-z-firma-zgloszenie-o-lamanie-prawa-pracy

"Nikt wam tyle nie obieca, co ja wam naobiecuję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę. Lewica. 

 

PO-PIS dziękuję. Konfa to miks pisolubnych nacjo i wolnościowców którzy poza robieniem dobrze przedsiębiorcom nie mają pomysłu na nic i cedują to na weryfikacje rynkową. 

 

Dodatkowo mam wrażenie że dominuje u nich myślenie magiczne. 

 

Zero podatków i brak ZUS i nagle robimy się gospodarczą potęgą a wszystkich stać na mieszkanie bo nie płacą pit. 

 

Obawiam się że raczej dalej byśmy byli montownią tylko z funkcją tax haven. 

A Ci których nie stać na kredyt/ samodzielny wynajem dalej będzie nie stać bo rynek się nie zmieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

Zero podatków i brak ZUS i nagle robimy się gospodarczą potęgą a wszystkich stać na mieszkanie bo nie płacą pit. 

No to ich pomysły i brak wyjaśnień co potem to śmiech na sali. Lewica mnie nie przekonuje obecnie, słaby program, brnięcie nadal w nierównouprawnienie kobiet i mężczyzn. Mam zagwozdkę na kogo by tu zagłosować szczerze mówiąc. Może coś się wyklaruje, do wyborów jeszcze trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2023 o 13:19, Iceman84PL napisał:

Zamiast do wyborów to wszyscy na ulicę i siłą obalić władze

 

Turbonaiwne. Obalić władzę i co dalej? Wojna domowa? 

 

Kiedyś zrobiono tak w Paryżu (liberałowie) i w Rosji (liberałowie a potem komuniści) 

W Paryżu obalono króla i był zonk. 

Jak ma być dalej? Jak chcą feullianci? Lafayette'yści? Jakobini? 

 

Jak tylko obalono króla to na prowincji zawrzało i masa ludzi chciała przepędzić  tych co obalili króla. 

 

Jak tylko uporano się z nimi to ugrupowania rewolucjonistów skoczyły sobie do gardeł. 

 

Jak się popatrzy po obalaczach rządu to się okaże że ginęli z rąk współtowarzyszy. 

 

Porządek dopiero przywrócił Napoleon. Butem i bagnetem. 

3 minuty temu, Patryk napisał:

Lewica mnie nie przekonuje obecnie, słaby program, brnięcie nadal w nierównouprawnienie kobiet i mężczyzn

Każdy program jest słaby. Osobiście uważam że core problemów socjoekonomicznych w Polsce dotyczy rynku mieszkalnego. Oni jako jedyni mówią o potrzebie budowy  państwowych mieszkań na tani wynajem

 

Bo zostawienie tego rynkowi który albo każe płacić prawie 2k  plus opłaty za wynajem kawalerki albo oferuje za 1k powierzchnie mej kuchni nigdzie nie prowadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.