Skocz do zawartości

Prośba o usunięcie konta


Rekomendowane odpowiedzi

"Mężczyźni nigdy się nie rodzą, zawsze są wychowywani we krwi pola bitwy i wojny, czy to ekonomicznej, psychologicznej czy fizycznej.
Mężczyzna jest żołnierzem, nauczył się tłumić swój strach, aby mógł go pokonać i osiągnąć swoje cele"

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spitfire napisał:

i całej aktywności. 

Zgodnie z regulaminem tego się nie da.

Twórczość użytkowników zostaje na forum na wieki.

Za kilka tysięcy lat będą nas odczytywać jak my egipskie hieroglify i głowić się  co to znaczy obracać talerze.;)

 

Pomyślności!

Niech tantra Cię prowadzi.

  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Zgodnie z regulaminem tego się nie da.

Twórczość użytkowników zostaje na forum na wieki.

Za kilka tysięcy lat będą nas odczytywać jak my egipskie hieroglify i głowić się  co to znaczy obracać talerze.;)

 

Pomyślności!

Niech tantra Cię prowadzi.

 

Będą wiedzieli co się popsuło po drodze w tym kukolandzie, jesteśmy tacy archiwiści obecnych czasów

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Za kilka tysięcy lat będą nas odczytywać jak my egipskie hieroglify i głowić się  co to znaczy obracać talerze.;)

Z kolei Analconda będzie pasterzem, wszystkich zagubionych i uciśnionych owieczek, nie posiadających odpowiedniego wzrostu i kwadratowej szczęki. Dla Chadów i prywaciarzy będą męki piekielne, na wieki wieków, amen. 😆

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

głowić się  co to znaczy obracać talerze.;)


Jedna z lepszych metod Bracie ! 
Można szukać tantrycznych kobiet bez skuchy ;)

Pozdrów Rozwianego !
 

55 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jaki jest powód, że odchodzisz z forum?


Dlatego :D


A tak na poważnie ograniczam media społecznościowe i nie mam czasu na szlifowanie RP 

@Egregor Zeta Bzyknąłeś już ? Czy dalej tworzysz grafiki dla dzieci ? 😆  

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spitfire napisał:

Bzyknąłeś już ? Czy dalej tworzysz grafiki dla dzieci ? 😆  

Jestem prawiczko-piwniczakiem więc nie wychodzę z piwnicy na zewnątrz. Tajemnica życia polega na tym, że albo Ty kontrolujesz popęd, albo popęd kontroluje Ciebie.

Może jak wreszcie dorośniesz, to kiedyś to zrozumiesz...

kiedy-chcesz-sie-poprzytulac_2017-05-10_

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Tajemnica życia polega na tym, że albo Ty kontrolujesz popęd, albo popęd kontroluje Ciebie.


Tak tak opowiedz tą historię młodym księżom lub kandydatom na księży. 
A teraz idź już spać. Dobranoc 

Na poważnie
@Mosze Red Prośba o usunięcie konta.  

Trzymajcie się !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire

 

Wielka szkoda bo lubiłem Cię czytać - ładnie pokazywałeś że Red Pill nie musi się równać niechęci do kobiet, a raczej twardemu stąpaniu po ziemi.

Wszystkiego dobrego niech Ci się w życiu wiedzie i żebyś był szczęśliwy cokolwiek to dla Ciebie znaczy :) 

 

Pozdro!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Wielka szkoda bo lubiłem Cię czytać

 

Mam to samo gdy czytałem twoje posty. 

Masz fajną energię i doświadczenia. Wnosisz tutaj wiele dobrego. Robisz dobrą robotę. I tak trzymaj jeśli masz z tego radochę. 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

ładnie pokazywałeś że Red Pill nie musi się równać niechęci do kobiet, a raczej twardemu stąpaniu po ziemi.

 

Moim zdaniem trzeba po RP Rage ( który również miałem do kobiet)  iść dalej i próbować. Ale bazować na doświadczeniu. Tak w dużym skrócie - nie dać sobie kraść energii nie tylko przez kobiety ale również innych ludzi. 

 

Sama selekcja kobiet to też żmudny i czasochlonny proces. Po to jest min. Obracanie wielu talerzy. Sam zresztą wiesz czym to się je. 

 

To tak na szybko bo mam dziś montaż na mieszkaniu. 

 

Miło było poznać szkoda że nie na żywo. Jakbyś kiedyś chciał to robimy czasem z kilkoma chłopakami małe zloty.Rożne lokalizacje. Zazwyczaj organizuje to Johhnygoodboy. 

 

Mam teraz kilka spraw do ogarnięcia i odcinam pokusy w postaci mediów społecznościowych. Mam odczucie że pracuje wtedy wydajeniej. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.