Skocz do zawartości

Plaga tentegeszeń wbrew woli na siłowniach - artykuł


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Podkreśla, że w naszej kulturze kobieta wciąż bywa traktowana przedmiotowo. - Niektórzy bywalcy siłowni nie mogą często zrozumieć, że kobiety przychodzą tam ćwiczyć, a nie uwodzić mężczyzn.

main-qimg-9dd2055e9cd7b1474c4c9fb32947cc

e5afc179-458f-4f71-bcee-d0ee315e75a9.jpg

 

ps. nie czytaj wp, onet itp - ŻYJ!

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Wchodzą z tymi gówno-aferkami do każdej męskiej strefy. Robią już takie fikoły, że zaraz cofną się w ewolucji do robaka, jeżeli już się nie cofnęli xD

Dlaczego, wg. Ciebie, MĘSKA sfera, się nie broni? Nie reaguje? kap,kap,kap,kap,kap,kap,kap,kap,kap, KAP, KAP, KAP, KAP! KAP! KAP! KAP!!! KAP!!! KAP!!!!.... Tortura wody, znasz? Ile wytrzymasz zanim pękniesz? 

Czystym złem/fałszem, jest patrzeć na upadek zasad i nic z tym nie robić! Kropla, drąży skałę, Bracie... non stop... non stop, właśnie wtedy, kiedy Ty UDAJESZ, że nie ma problemu, W TOBIE! KAP KURWA, KAP! KAP! KAP!...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie po to one tam chodzą by dostawać atencje i wrzucać relacje na tiktok dla gawiedzi, żeby pokazać jakie są zajebiste i pożądane.

Ilość like i wyświetleń musi się zgadzać. 

Ile również kobiet chodzi na siłownię by po prostu wyrwać chłopa?

Te zagadywanie o sprzęt, ćwiczenia, komplementowanie sylwetki poszczególnych mężczyzn myślicie, że są przypadkowe? 

 

Jak to mawiał Analconda szczują dupą a później zdziwione, że chłopaki się slinią a one i tak nie chcą dupy dać🤣

 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Przecież właśnie po to one tam chodzą by dostawać atencje i wrzucać relacje na tiktok dla gawiedzi, żeby pokazać jakie są zajebiste i pożądane.

Ilość like i wyświetleń musi się zgadzać. 

Ile również kobiet chodzi na siłownię by po prostu wyrwać chłopa?

Dokładnie. Ilu mężczyzn musi się dowartościować, ciągle wypinając ciało na tiksroku? Niewiele, tak robią tylko słabi mężczyźni, albo tacy, którzy chcą sprzedać swój produkt, typu używki. Wszyscy manipulanci. Podobnie, laska chodzi na sztuki walki, by wyrwać chada. Oczywiście wypina dupę jak zawsze :) A gdy chad wyrwany, to już można tam nie chodzić. Motywacja była, z góry, inna. :D

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja chodziłem i chodzę na jakieś dziwne siłownie, albo słabo obserwuję co się dookoła mnie dzieje, ale i w Polsce i za granicą, przez ostatnie 20 lat treningów nie zetknąłem się z przypadkiem chamskiego wgapiania się czy też napastowania kobiety przez ćwiczących mężczyzn. Ostatnio za to pierwszy raz w życiu zostałem zagadany przez kobietę na siłowni i to ewidentnie było podrywanie, bo small talk przeciągnął się do 15 min i całkiem kurde balans wystygłem.  Ale o tym że chady nie mogą zrobić treningu media milczą.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

chodzą na siłownie tylko dla kobiet.

To mogłoby zadziałać na początku, pochodziłyby, najebaly fotek i cyk do domu. 

 

Lecz po pewnym czasie, jakoś tak nudno.... 

33 minuty temu, Gixer napisał:

grafikę

♥️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Plaga tentegeszeń wbrew woli na siłowniach - artykuł

A p0lki jak zawsze mają problemy. Patrzy się? źle. Nie patrzy? Jeszcze gorzej.

 

Że inaczej się nie da ćwiczyć? Tylko w ciuchach które są bardziej skąpe niż u przeciętnej striptizerki? 

Da się. Jakoś tu panie nie mają problemu:

 

?m=02&d=20200924&t=2&i=1534691862&r=LYNX

294184-1542619959.jpg?itok=7HOoBSDi

FotoJet-23-1.jpg

 

 Więc niech to sobie wypośrodkują w pół drogi i będzie git. 🤣 No ale wtedy nie będzie lajków od napalonych gości na insta i tiktoku. Bo kto inny je ogląda?

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Ja tam  lubię dziwki. 

 

@Iceman84PL atencja może być tylko i wyłącznie od odpowiedniego samca. 

 

Odpowiem:

nie biorą dużo w porównaniu do kapryśnej P0lki

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Z mięskiem, czy owocami? 

 

Ruskie to chyba z upławem. 

 

Z pasztetem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.