Skocz do zawartości

Magia Natury - coś dla miłośników zwierząt


Pietryło

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2023 o 20:44, MarkoBe napisał:

Po co mężczyźni, w niektórych sytuacjach, ryzykują życiem? Żeby przypodobać się samicom:

Tak, też miałem dać z tymi bykami:D Wygląda na to, że chodzi tam o to by pokazać się jako alfa który "pokonał bestie"

 

A z tym krowami, to masakra dla mnie była, jak zobaczyłem jak ten koń pisklę zeżarł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.02.2023 o 01:45, Pietryło napisał:

Jakiś czas śledzę kanał Magia Natury, powiem szczerze iż lubię oglądać te materiały, tutaj kilka moich faworytów:

Ponoć fajne też są filmy dokumentalne o przyrodzie. BBC.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2023 o 00:02, Pietryło napisał:

 

 

 

 

 

Fruczak gołąbek, ktoś miał okazję zobaczyć?;) Mi zdarzyło się raz. Jeszcze jakieś 3 lata temu nie uwierzył bym, że coś takiego istnieje.

 

 

 

 

Tego furczaka widziałem w podstawówce, babki pytałem co to za koliber a ta że nie wie o co chodzi.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Optimus Prime napisał:

Tego furczaka widziałem w podstawówce, babki pytałem co to za koliber a ta że nie wie o co chodzi

No niezła indywidualność;) No mówię, nie uwierzył bym że coś takiego instnieje jak tego nie zobaczyłem. Tylko, że u nas to jest chyba po prostu owad;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2023 o 22:18, Druid napisał:

 

Polecam, zobacz jakie odgłosy wydają ptaki, jest teraz dobry okres, nasłuchujesz odgłosów, świergotania ptaków ?

Tak okres jest chyba teraz najlepszy, aczkolwiek jakoś namiętnie się nie przysłuchuje. No chyba, że usłyszę coś naprawdę innego;)

 

Odnośnie ptaków, wleciał nowy materiał:

 

Nie powiem, robi wrażenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2023 o 05:55, Druid napisał(a):

Powiem warto, dobre na medytacje w lesie, spacer.

No super to jest. Ogólnie, u mnie około 5 rano to jest teraz taka kakofonia dźwięków ptaków, że masakra:D

 

A co do kanału, ostatnio dużo shortów daje, nie wiem, czy mi się to podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Druid napisał(a):

W zimę tego nie będzie, także ciesz się :) Natura wstaje tak jak w 4 porach roku Vivaldiego ;)

Oczywiście. Właśnie dlatego lubię tą naszą strefę klimatyczną. Teraz są piękne poranki, ciepło, u mnie na przykład ostro czuć słodki zapach akacji. W ogóle jak koło 22, przejadę się przez pola to czuć słodki zapach tego żyta. Uwielbiam tą zmianę klimatu;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał(a):

Szybko się zmienia aura, za miesiąc, dwa już tak nie będzie, będzie bliżej zimy.

Dokładnie, już w na początku sierpnia czuć inne powietrze;)

 

Wszystko jest zmianą, cyklem. "Nie ma nic szybszego niż to kiedy drzewa zrucają liście";)

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko wszystkim, ale czegoś takiego się nie spodziewałem:

 

Łot de fak is chomik europejski?:D Syryjski, miniaturka, ale że jeszcze taki agresywny.

 

Miałem 2 chomiki za gówniarza, ale kurcze... czemu one sobie oczy wydrapały:D No cholera nie żartuje, żyły gdzieś tak właśnie około 3 lat i jeden i drugi skończył w ten sam sposób. Co tydzień zmieniana ściółka, woda co dzień przegotowana, świeże jedzenie, orzechy, nasiona, warzywa. Zabawki w klatce i wypuszczanie pod kontrolą na cały dom (choć raz wymknął się kontroli i został znaleziony na drugi dzień). No czy one miały źle? Pierwszego chomika to tak przeżywałem, że ryczałem cały tydzień:D

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.