Skocz do zawartości

Idziemy na randkę, ale możemy założyć, zasłonić się tylko 1 rzeczą na 1 literę nicka i nie może to być ubranie- liczę na kreatywność ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Hidżabem. Pod to określenie można podłożyć w zasadzie każde okrycie, tak samych włosów, jak i całego ciała.

 

Ostatnio forum się zesrało nad islamizacją Polski. Sama noszę chustę i skromne wdzianka, jeszcze by mnie jakiś forumowicz uznał za porwaną przez Araba XD trochę by się pomylił, ale śmiesznie zawsze ludzie patrzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T orba z biedry

O obroża z ćwiekami.

R rajstopy z wełny.

N aturalny powab wiatru.

A rbuzowy melonik.

D orosły dąb(konar).

O brus AWGAŃSKI cały z owczej wełny....co by obraz był pełny.

 

Tyle możliwości się @Brat Jan nie złości.

Jakoś się nie mogę zdecydować i se trochę pofolgować :)

  

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

Ostatnio forum się zesrało nad islamizacją Polski.

Dobrze, że ty takie świetne rzeczy publikujesz do dyskusji i się nie zesrałaś. Trzeba wpędzić w poczucie winy, co nie? Tylko babskie pierdolenie przeczytam i już humor popsuty.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ostatnio forum się zesrało nad islamizacją Polski. Sama noszę chustę i skromne wdzianka, jeszcze by mnie jakiś forumowicz uznał za porwaną przez Araba XD

Zesrać to się możesz do kuwety.

 

Nosi sobie co tam chcesz i nie psuj innym zabawy.

 

Załóż sobie wątek o islamizacji Polski i tam sobie wojuj o dobrą sprawę. Ten wątek powstał w celach humorystycznych, więc trzymajmy się konwencji.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Trzeba wpędzić w poczucie winy, co nie?

XD kogo dokładnie wpędziłam w poczucie winy, nie jesteś ciut przewrażliwiony pod tym względem? Jeśli tak łatwo je w Tobie wywołać, to współczuję i błagam o wybaczanie. 

14 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Zesrać to się możesz do kuwety.

Kuwetę to mogę posprzątać po moich kiciusiach🥰

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.