Skocz do zawartości

Pierwszy seks


Cor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mój pierwszy raz nadchodzi dość szybko, było już wcześniej pieszczenie dotykanie piersi, ssanie ich itp. Robię karierę i nie wyobrażam sobie mieć dzieci, jestem wierzący i w życiu nie zgodziłbym się na żaden zabieg a nawet tabletkę 72 po, a z drugiej strony myślę, że seks przed ślubem to przegięcie.

 

To nie jest moja dziewczyna nawet. Nie wiem czy z nią pogadać pierwsze o tym ewentualnie o podwójnym zabezpieczeniu. Czy zdać się tylko na prezerwatywę.

 

A jeśli już w tym temacie – jakie kondomy wybrać? Długość 15cm obwód 14,2 w zwodzie a średnica mierzona suwmiarką 4,9cm (pomiary na środku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno im grubiej tym przyjemniej, a nie im dłużej tym przyjemniej.

Widziałem kiedyś na jakimś filmie jakiegoś murzyna który miał grubość węża od hydrantu. :D

No wiecie suwmiarka najlepsza jest do mierzenia rur. :D

Edytowane przez Cor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cor, wielkość nie ma znaczenia. Twój bolec jest normalny - statystyczny. Samica odczuje przyjemność nie dlatego, że jej wsadzisz raz czy dwa tylko z faktu bycia z kimś kogo pożąda!

 

Co Ci doradzić? Właźcie do wanny i się bawcie organami za zmianę. Wyleź z wanny i ssij ją i pchaj paluchy.

Bolca zostaw na raz któryś! Nawet jak Cię błagać będzie żebyś wsadził... spoliczkuj ją kutasem i powiedz, że na bolca w pipie trzeba zasłużyć!

 

Wkładaj jak poczujesz, że to Ty kontrolujesz sytuację - gdy nie będziesz już napalony jak żebrak na suchara...

 

Edytowane przez XYZ
ort
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wez sobie kup i przymierz panie. Przyjdziesz do apteki z rozpiska? To sie posreaja ze smiechu wszyscy. Kup sobie dwa rozmiary i sprawdz, ktory ci lezy bardziej i nie zsuwa sie. Ja lubie Unimile Skyn jesli juz zakladam. Durexow nie lubie, smierdza mi latexem. Po tym co piszesz, moga cie kusic extra-safe z durexa. Ja osobiscie czulem sie jakbym zalozyl reklamowke na dzide.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.