Skocz do zawartości

Czy zgrzeszyłem bluepillem


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia oceńcie sytuację, bo chyba zgrzeszyłem.

Koleżanka po godz 20 miała kolizję drogową 5 min. od mojego domu. Zadzwoniła do mnie i zapytała czy pomogę, pojechałem, przed przyjazdem Policji oceniłem stan faktyczny, zaproponowałem korzystny dla niej przebieg zdarzenia i skleiłem lusterko taśmą. Jak przyjechała Policja to odegrała umówioną scenkę i druga strona dostała mandat 1200. Łącznie po godzinie wróciłem do domu.

Koleżanka atrakcyjna, ale nie mam planów bo mieć nie mogę.

Czy to białorycerstwo czy już przeginam?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MM_ masz teraz szansę na przeprowadzenie testu. Jak najszybciej poproś o przysługę i jeżeli odbije to rozumie zasadę wzajemności i może materiał na dobrą kumpelę, solidną znajomość. Jak nie to mówisz spierdalaj i urywasz kontakt.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystny przebieg zdarzenia...

 

A później damy sobie urabiają gości kochanków i przekonują by oskarżyli jej męża o coś czy potwierdzili jej kłamstwo bo jest tam gdzieś nadzieja pipy.

 

Właśnie nauczyłeś ją braku konsekwencji za swoje życie i decyzje i takie damy łażą po świecie myśląc i gadając że są boginiami, wszechmocne i inne bzdety, to się z tego bierze , z tego kukoldztwa. Ja rozumiem przyjaciółka no ale ludzie, niech jej tatuś w takich rzeczach pomaga

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spacemarine napisał:

niech jej tatuś w takich rzeczach pomaga

 

Dokładnie, niech tatuś pomaga. Pewnie by dostała opierdol od ojca jeżeli ma jaja. 

 

A tak to dziewczynie się upiekło... Nauczy się że zawsze się wykaraska i całe życie będzie się ślizgać na kombinowaniu itp. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w corpo wdziałem takie damy, całe studia na easy mode bo kuki za nią wszystko robiły, takie chodzące meble, może i to ładnie wygląda ale tam nie ma substancji tylko wielkie ego i tym upadek jest bardziej bolesny jak na urodzie jest zbudowane to wszystko. Jasne są normalne babki ciężko pracujące i warto im pomagać jak się starają ale jechać na odsiecz, no po co, czas sobie zadać pytanie a co ja z tego mam?

 

I póxniej taka dama myśli że jest pępkiem świata i że zasługuje na milionera i nie szanuje Polskich mężczyzn bo dają się urobić jak pieski. I ludzie się dziwią że kobiety w polszy gardzą polskimi mężczyznami jak oni o dowolnej porze jadą na odsiecz.

 

Dobry z Ciebie chłop autorze tematu ale takie akcje to rób dla bliskiej rodziny, siostry, prędzej prawdziwemu przyjacielowi pomóż jak Tobie pomorze w trudnych chwilach.  A u nas w tym cyrku wszystko jest na odwrót, kuki się zagryzają kto pierwszy damie pomorze bo jest tam nadzieja pipy.

 

Panowie szanujcie się

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

@MM_ toż to z niej pół himalajka, takie kobiety warto mieć za znajome.

 

Niech chłop zalewa

 

 

 

I po co kobicie w polszy mąż skoro zawsze znajdzie się pomoc i to bezinteresownie, my faceci z dobroci serca stworzyliśmy sobie sami piekło gardzących kobiet bo mają tutaj za dobrze. Nie pomagać! Mają tak dobrze że wręcz gardzą nami bo się przyzwyczaiły, że się należy pomoc. Na zachodzie już są przypadki mężczyzn którzy chcieli np pomóc kobiecie z autem z dobroci serca, wymienili koło czy coś a ona później fałszywie oskarżyła go o gwałt. Jasne wariatka, ale to jest emanacja kukoldyzmu, 50 lat temu jasne sam bym pomógł ale to nie są te czasy, czasy się zmieniły, zacznijcie się szanować bo to Wasza kukoldzka wina że nami w tym kraju gardzą. Po co której mąż jak zawsze znajdzie się jakiś frajer do pomocy?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak ostatnio wyjebałem kuzynce z liścia. Baba po 50tce całe życie na farcie, wpierw mąż profesor chłop zszedł na raka i zostawił jej mieszkanie i całkiem sporo kaski, później kolejny mąż mega obrotny facet ale totalny cuck, mają firmę która jest na nią ale to on zapierdala ona tylko papierki podpisuje, facet pracuje od świtu do nocy a ta stara lampucera tipsiki i galerie handlowe. Teraz uwaga, rozwodzi się z kolesiem bo taki zaniedbany i wiecznie zmęczony, przyjechał do mojej mamy i zdarzyło się że ja tam byłem w międzyczasie, pokazuje nam zdjęcia tego typa na łóżku gdzie chłop zmęczony po pracy śpi i śmieje się jaki on ma brzuch, jakieś zdjęcia jak izabel Marcinkiewiczowi robiła, totalna żenada. Ja i moja mama na spokojnie że nie chcemy tego oglądać nie nasza sprawa etc., a ona że rozwodzi się ale uwaga nie ma kasy na prawnika i MUSIMY jej pożyczyć, grzecznie odmawiamy to ta zaczyna ubliżać mojej mamie. jak jej w mordę z liścia wyjebałem to się nogami nakryła.  Powinienem do jej męża uderzyć i dać mu namiary na prawnika, ale to jest totalnie beznadziejny przypadek i chyba nie chcę się w to mieszać dalej.  

Edytowane przez Templariusz
  • Like 2
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Templariusz napisał:

Przypomniało mi się jak ostatnio wyjebałem kuzynce z liścia. Baba po 50tce całe życie na farcie, wpierw mąż profesor chłop zszedł na raka i zostawił jej mieszkanie i całkiem sporo kaski, później kolejny mąż mega obrotny facet ale totalny cuck, mają firmę która jest na nią ale to on zapierdala ona tylko papierki podpisuje, facet pracuje od świtu do nocy a ta stara lampucera tipsiki i galerie handlowe. Teraz uwaga, rozwodzi się z kolesiem bo taki zaniedbany i wiecznie zmęczony, przyjechał do mojej mamy i zdarzyło się że ja tam byłem w międzyczasie, pokazuje nam zdjęcia tego typa na łóżku gdzie chłop zmęczony po pracy śpi i śmieje się jaki on ma brzuch, jakieś zdjęcia jak izabel Marcinkiewiczowi robiła, totalna żenada. Ja i moja mama na spokojnie że nie chcemy tego oglądać nie nasza sprawa etc., a ona że rozwodzi się ale uwaga nie ma kasy na prawnika i MUSIMY jej pożyczyć, grzecznie odmawiamy to ta zaczyna ubliżać mojej mamie. jak jej w mordę z liścia wyjebałem to się nogami nakryła.  Powinienem do jej męża uderzyć i dać mu namiary na prawnika, ale to jest totalnie beznadziejny przypadek i chyba nie chcę się w to mieszać dalej.  

 

Przyszła się pochwalić a nie żalić, chwali się jak kimś gardzi, to jest właśnie emanacja tego wszystkiego, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później chodzą po necie filmiki jak kobita bije męża na plaży bez powodu i zbiegają się kuki by jej pomóc mu dojbać, no to się z tego bierze, wszystko jest na głowie

Później damy się czują bezkarne i wszechmocne bo nie ma konsekwencji ich działań

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Templariusz napisał:

Przypomniało mi się jak ostatnio wyjebałem kuzynce z liścia. Baba po 50tce całe życie na farcie, wpierw mąż profesor chłop zszedł na raka i zostawił jej mieszkanie i całkiem sporo kaski, później kolejny mąż mega obrotny facet ale totalny cuck, mają firmę która jest na nią ale to on zapierdala ona tylko papierki podpisuje, facet pracuje od świtu do nocy a ta stara lampucera tipsiki i galerie handlowe. Teraz uwaga, rozwodzi się z kolesiem bo taki zaniedbany i wiecznie zmęczony, przyjechał do mojej mamy i zdarzyło się że ja tam byłem w międzyczasie, pokazuje nam zdjęcia tego typa na łóżku gdzie chłop zmęczony po pracy śpi i śmieje się jaki on ma brzuch, jakieś zdjęcia jak izabel Marcinkiewiczowi robiła, totalna żenada. Ja i moja mama na spokojnie że nie chcemy tego oglądać nie nasza sprawa etc., a ona że rozwodzi się ale uwaga nie ma kasy na prawnika i MUSIMY jej pożyczyć, grzecznie odmawiamy to ta zaczyna ubliżać mojej mamie. jak jej w mordę z liścia wyjebałem to się nogami nakryła.  Powinienem do jej męża uderzyć i dać mu namiary na prawnika, ale to jest totalnie beznadziejny przypadek i chyba nie chcę się w to mieszać dalej.  

 

Możliwe, że jeden raz to za mało ;)

 

beating-cristi.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Templariusz napisał:

 jak jej w mordę z liścia wyjebałem to się nogami nakryła. 

Wchodzi baba, stara locha

Siada dupskiem, jest robota

Mąż przygłupem stał się wielkim

Daj mi plecy, rozwód drogi

Po pieniądze tu przychodzę

 

Morał z tego taki

Kiedy locha mamę beszta

Templariusz w mordę da jej z liścia

 

:D

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie mam kobiet znajomych 😂 Nikt mi dupy nie zawraca.

 

Baba podświadomie wie, że ty przylecisz i jeszcze temat załatwisz za darmoche. Podwieziesz pod dom badboya i szafa gra.

 

edit:

 

Stawiając siebie samego po drugiej stronie sytuacji: mam kolizje, nie z mojej winy z jakąś tzipą... Podjeżdża "przyjaciel", uzgadniają wspólną wersję i dostaje 1200 zł mandatu. No jednak perspektywa mi się zmieniła i wjechała edycja na grubo, żałosne to było kolego.

Edytowane przez Alejandro Sosa
wkurw
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.