Skocz do zawartości

Walentynki 2023 - edycja bingo


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Baca1980 napisał:

Mmm.....kolejny raczek ze "Smażalni u Bogdana".

 

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,szukalam-idealnego-ksiecia-na-bialym-koniu-i-skonczylam-sama-kazdy-ze-100-facetow-ktorych-poznalam-mial-jakas-wade,10448804,artykul.html?utm_source=Facebook&utm_medium=Facebook_action

 

Nie znajdę już „księcia” Czekałam na mężczyznę idealnego. Umawiałam się z różnymi facetami, ale żaden mi nie pasował. Aż stuknęła mi czterdziestka i nagle ubyło kandydatów! Przebierałam, wybierałam i co teraz z tego mam? Czterdziestkę na karku i samotność… Taka refleksja naszła mnie pewnego dnia, kiedy wieczorem zmywałam makijaż przed lustrem. Spojrzałam na cienie do powiek, które w ciągu dnia zdążyły się zwałkować i zebrały się w drobnych zmarszczkach, brzydko je podkreślając

 

.Gif | Laughing Don Draper | Know Your Meme

100 facetów ??? Załózmy opcje najniższą, że ruchała się połową.

Licznik stanał na 50. Ale w polskiej kukolandii ta pani na pewno nie powiedziała ostatniego słowa.

 

ps : wbijcie na youtube : got stood up on date.

W USA chłopy sie nie pierdolą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mac said:

Odrzucałem zaloty czasami, 

Odważny. Mnie raz laska chciała spalić razem ze sobą i mieszkaniem jak się dowiedziała, że "nic z tego nie będzie". 🤔

2 hours ago, mac said:

. Miałem kilka sytuacji na granicy agresji fizycznej przez sam fakt, że chadzam z zajebistą dupą i na mnie pozytywnie reaguje. 

To rzekłbym standard. Zawiść kukoldów i spermiarzy jest straszna i każde skurwysyństwo popełnią, żeby w ich mniemaniu zaruchać. Kumplowi kiedyś nos złamali na disco, bo przyszedł z koleżanką, a ta spuszczała leszczy po drucie. Mi kiedyś fagasy w kiblu w pubie drzwi zablokowały, bo z dwiema dupami byłem. Jak w końcu wyszedłem, to oczywiście już był wianuszek pizdeuszy dookoła. 

 

Dlatego dla mnie m. in. większość tzw. typowych facecetów jest niepewnych jako kumple, czy nawet znajomi, bo wiem, że jak się dupa pojawi na horyzoncie, to zawsze coś będą próbowali odpierdolić, a często też "odczepić wagonik".

35 minutes ago, balin said:

 

ale sądzę że włożył niski nakład pracy w prezent

Złoto. W ramki i na ścianach sobie powiesić. I pamiętać, że nakłady mają być wysokie na xsiężniczki. Najlepiej od 100 tys. w górę. 😂

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Mariusz 1984 said:

Ta laska gada jakby była naćpana, ew pijana. Zauważyliście to?

Wcięta na stówę. Jej rynsztokowy sposób wysławiania się daje -100 do luksusu. Kijem bym jej nie dotknął. Panie, Kto normalny poleci na ten plastik? 

20 hours ago, Mariusz 1984 said:

Kumpel powiedział swojej babie: nie pójdę z Tobą do kina na film gdzie jakiś koleś z Włoch posuwa starsza kobietę z Polski. 

A ona: a co , będziesz zazdrosny? 

I wez teraz kurde zripostuj:D

Mów że nie interesuje Cię geriatria i rób szybki unik 🤪😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, SuperMario napisał:

Wcięta na stówę. Jej rynsztokowy sposób wysławiania się daje -100 do luksusu. Kijem bym jej nie dotknął. Panie, Kto normalny poleci na ten plastik? 

Mów że nie interesuje Cię geriatria i rób szybki unik 🤪😉

Prawdopodobnie zdziwilbys się ( ja z resztą też) ilu gości by się do niej w kolejce ustawiło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Mariusz 1984 said:

Prawdopodobnie zdziwilbys się ( ja z resztą też) ilu gości by się do niej w kolejce ustawiło.

Tu wielu patrzy przez perspektywę swojego "poziomu".

 

Tymczasem typowy Sebek funkcjonuje w innej czasoprzestrzeni. Chłopaki z magazynów potrafią pół wypłaty wydawać na przydrożne kurwy, których nikt normalny by kijem nie tknął. I dla nich taka laska, to bogini ze snów. Przykładowo. 

 

Dlatego z plebsem nigdy nie będzie brudershaftu i sam wybierasz, czy chcesz trzymać "poziom", czy być na poziomie takiego Seby ruchającego plastiki. 

Edytowane przez maroon
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Hmm. U nas po sąsiedzku para polska, gość wyzywa konkubinę że się puściła z Hiszpanem (ja cię naprawdę kochałem!), ona jego od nieudaczników i punktuje mu że kasy nie ma, tego nie ma, że jest nikim. Ale na walentynki kupił jej kosz kwiatów oczywiście.

Oj tam od razu Hiszpan, tydzień na Majorce zrobił swoje i zagadałem po angielsku, resztę sobie dopowiedziała, ahh te baby i ich życie marzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

Raczej  wmawianie ludziom samotnosci , stad i potrzeba bycia z kims za wszelka cene .

Z mojej perspektywy:

samotności nie trzeba nikomu wmawiać bo od momentu ukształtowania się persony w świadomości to uczucie nam towarzyszy.

Miłość rozumiana jako antidotum na ten głód (co jest po części prawdą bo w trakcie zakochania następuje otwarcie świadomości i poczucie odrębności na chwilę znika tylko mechanizm jest opacznie rozumiany jakoby przyczyną tego stanu był partner), staje się towarem wielce pożądanym i walka o jego utrzymanie lub zdobycie pozwala spokojnie drenować kieszeń.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 07:01, spacemarine napisał:

Odhaczamy bingo w walentynki 2023 co się powtarza w tej komercji

 

- film z starą julką z chadem z zachodu. Bingo! Heaven in Hell!

- damy kupujące sobie same kwiaty bo głupio bez kwiatka chodzić. Bingo!

- zwiększone zainteresowanie dam, bo przypomniały sobie czym jest samotność. Bingo!

 

O czymś zapomniałem? Coś jeszcze zauważyliście?

 

 

A no i w czwartek tłusty czwartek, to jest prawdziwe święto zajadania smutków, to są prawdziwe święta p0lek

Komentarze pod trailerem tego dziadostwa sa dokladnie odzwierciedlajace mentalnosc p0lek. Alvaro, przechodzony milf z Polski i juz maja mokro.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, spacemarine napisał:

Pamiętajcie że jak chcecie zaimponować w walentynki to obowiązkowo cash i dobry samochód ale NIE Z WYPOŻYCZALNI!

 

 

 

Dzianego typa z kasą a nie bidoka k..a!

 

Później taki chłop rozda masę prezentów i usłyszy, że nie ma łóżka bo się mało starał.

Takie kobiety istnieją naprawdę bo nawet z głosu przypomina mi taką laskę co się chwilę spotykałem z początku roku, która mnie zapytała "Ile masz kasy na koncie".

21 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Ta laska gada jakby była naćpana, ew pijana. Zauważyliście to?

Mi wygląda na typ kobiety co lubi dawać w szyję :D

21 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Kumpel powiedział swojej babie: nie pójdę z Tobą do kina na film gdzie jakiś koleś z Włoch posuwa starsza kobietę z Polski. 

A ona: a co , będziesz zazdrosny? 

I wez teraz kurde zripostuj:D

 

Nic nie zripostował kolega? :D Jeśli poszli razem na film okazał się jako ,,prawdziwy menszczyzna".

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, nowy00 napisał:

 

Później taki chłop rozda masę prezentów i usłyszy, że nie ma łóżka bo się mało starał.

Takie kobiety istnieją naprawdę bo nawet z głosu przypomina mi taką laskę co się chwilę spotykałem z początku roku, która mnie zapytała "Ile masz kasy na koncie".

Mi wygląda na typ kobiety co lubi dawać w szyję :D

 

Nic nie zripostował kolega? :D Jeśli poszli razem na film okazał się jako ,,prawdziwy menszczyzna".

Tego akurat nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Tu wielu patrzy przez perspektywę swojego "poziomu".

 

Tymczasem typowy Sebek funkcjonuje w innej czasoprzestrzeni. Chłopaki z magazynów potrafią pół wypłaty wydawać na przydrożne kurwy, których nikt normalny by kijem nie tknął. I dla nich taka laska, to bogini ze snów. Przykładowo. 

 

Dlatego z plebsem nigdy nie będzie brudershaftu i sam wybierasz, czy chcesz trzymać "poziom", czy być na poziomie takiego Seby ruchającego plastiki. 

 

Dokładnie. Mało kto z plebsu tak zwanego ma inteligencje emocjonalną ponad IQ owczarka niemieckiego. Szczególnie Ci "pewnie siebie", oni mają odwagę robić najgłupsze i najbardziej obrzydliwe rzeczy bez cienia żenuy.

 

Niech Was nie zwiedzie klasyczna naiwność i błąd w myśleniu, że "mnie" nie dotyczy podstawowa zasada grawitacji: z kim przystajesz, takim się stajesz.

17 godzin temu, mac napisał:

No, ale chociaż raz w roku pokaże ludzką twarz, a u nas nawet jednego dnia nie masz odpoczynku od kukowania. Trzeba zapierdalać na poleczkę, bo arab już czeka w drzwiach xD

 

To forum to czasami takie złoto jeśli chodzi piętnowanie kukoldyzmu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosa im dłużej żyję, tym bardziej rozumiem, że "równość" to wielka ściema dla plebsu właśnie. Podział ludzi na kasty i klasy zawsze będzie, bo nawet jak odsuniemy na bok zamożność, to pozostaje inteligencja i sposób postrzegania świata. A kto inteligentny ma ochotę na zadawanie się, czy przebywanie w otoczeniu debili typu muuu buuu?

 

Ja np. dogadam się praktycznie z każdym, nawet żulem spod sklepu, jego własnym językiem. Powiedzmy, że mam jakieś tam zdolności aktorskie. Ale jak absolutnie nie muszę, to tego nie robię, bo debile mnie po prostu brzydzą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

 

W świecie tak różnorodnym i dziwnym promowanie równości powinno być piętnowane jak zdrada w krajach arabskich, po 80 batów i dziękujemy.

 

Ja bardzo podobnie, potrafię dla umysłów różnych, stać się "jednym z nich", być tym równiachą, przydatna cecha, aczkolwiek korzystam z niej coraz rzadziej.

Edytowane przez Alejandro Sosa
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Taki lekko chropowaty głos oznacza dwie w sumie trzy rzeczy:

- lubi tankować gorzałę

- gęsto i często ciągnie po same bile

- lubi jedno i drugie

 

Do tego jeszcze producentka treści video-rozorywkowych oraz znana gwiazda show18+.

Wszystko jest do wyguglania. :(

 

;)

 

Edytowane przez BumTrarara
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, spacemarine napisał:

Walentynki 50 letniej julki

 

 

Wibrator, medytacja i marzenia o podróżach do paryża

I ta męska szczęka

Jaka kobieta. W ogóle mi wygląda ten filmik jak znakomita reklama "Ściana dla kobiety, potrzymaj mi wibrator"

:D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.