Skocz do zawartości

Literatura/filmy dotyczące dopaminy i zarządzanie nią


sol

Rekomendowane odpowiedzi

@meghan moja kochana, mam teraz cięższy czas, nie ma mnie za bardzo w internetach, ale akurat widzisz, zalogowałam się i Ty mnie oznaczyłaś w tym czasie, telepatia :) Przeczytałam częściowo "Niewolników Dopaminy" - bardzo ciekawa.  Można mieć  bardzo, ale to bardzo specyficzne uzależnienia i faktycznie, w wielu przypadkach "ćpiesz" to coraz bardziej.  Fun fact:  Autorka była uzależniona od... książek w stylu "Zmierzch". Okazuje się że to cały wielki przemysł księgarski gatunku, który polega na mniej więcej: ona i on się poznali, 3/4 książki się na siebie boczyli, ale właśnie w tej 3/4 książki doszło w końcu po wielu stronach napięcia do seksu między nimi. Babka tak się od nich uzależniła, że kupowała setki takich książek na Kindla i w pewnym momencie przewijała już tylko do momentu tego seksu :D Zaczęła zaniedbywać pracę i rodzinę. Trochę śmieszne, trochę straszne.   

Edytowane przez sol
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.