Skocz do zawartości

Silva Verborum nowy użytkownik wyjaśnia relacje damsko męskie


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio znalazłem ciekawego youtuber, który wyjaśnia relacje damsko-męskie w dzisiejszych czasach. Ma ktoś dostęp do merytorycznych wiadomości użytkownika PUK-a ? Czy jakoś się on zwie ? Warto, żeby też znalazły się na forum, jak ktoś nie jest w temacie niech przesłucha początek nagrania na YouTube:

 

Ma ktoś link do tego internetowego forum artystów podrywu ? Gdzie działał Rollo Tomassi oraz PUK

 

 

 

Inne ciekawe audycje tego youtubera:

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Silva Verborum topka, kiedyś obejrzałem wszystkie jego filmiki i czekam oczywiście na kolejne. Z kanałów na YT polecam podstawę Musisz Wiedzieć, potem Romana Warszawskiego (shorty i rozmowy), Carrionera, Silve Verboruma oczywiście, zajebisty też jest kanał BladyMamut, bo gościu tłumaczy różne materiały redpillowe z zagranicy.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.02.2023 o 14:07, Druid napisał:

Gdzie działał Rollo Tomassi oraz PUK

Pook Dzialal na forum Suosave, niewiem czy ono jeszcze dziala. Pisal on bardzo merytoryczne posty ustawiajac siebie w 3 osobie ( zawsze zaznaczal ze pisze w celu samouzdrowienia siebie, czyli daje rady samemu sobie co robic).

 

Pewni ludzie uznali to za tak wartosciowe ze zebrali jego posty w ksiazke zwana "Book of Pook", mozna ja znalezc w necie za free, chocby tutaj:

Jest troche o uwodzeniu a troche z perspektywy redpilla. Jak ktos zna angielski to moze obczaic to i owo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Book of Pook:

 

Nie można być sobą bez prawdziwego widzenia siebie.

 

Nie można poświęcić charakteru dla radości bez ostatecznego zniszczenia swojego szczęścia.

 

Nie możesz kontrolować sytuacji, ale możesz kontrolować siebie, swoje emocje i swoje życie.

 

Nie sprawisz, aby kobiety cię kochały, dopóki nie pokochasz siebie.

 

Nie możesz pojąć kobiecej natury, dopóki nie pojmiesz swojej męskiej natury.

 

Nie możesz jej zdobyć, dopóki nie skupisz się na tym, by ona zdobyła ciebie.

 

Nie można w pełni poznać zasad funkcjonowania tej strony, dopóki się jej nie opuści.

 

Nie można zdobyć miłości, oddając swoją za darmo.

 

Nie możesz spełnić swojego pragnienia, pozwalając, by zatarło ono twoją szczerość.

 

Nie można być sobą, zaprzeczając swoim marzeniom i temu, co trzeba zrobić, by je osiągnąć.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 12:35, Estranged napisał:

Z Book of Pook:

Brzmi jak Sun Tzu, tylko w redpillowskim wydaniu  :)

W dniu 8.03.2023 o 15:27, Estranged napisał:

mozna ja znalezc w necie za free, chocby tutaj:

Czytasz ją ?

W dniu 9.03.2023 o 12:35, Estranged napisał:

Z Book of Pook:

Widze, że czytasz tą książkę :)

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Druid napisał:

Widze, że czytasz tą książkę

Tak naprawdę jest to zbiór wpisów z forum. Różne tematy relacje feminizm trochę redpila I ogólnie filozofia życia. Warto zaznaczyć że niektóre wpisy pojawiły się już w 2003 roku gdy tak naprawdę pickup artist raczkowało w Polsce a o redpilu nikt nie słyszał. Ogólnie polecam anglojęzyczne książki i autorów bo jest to o wiele bogatsze niż w naszym rodzimym języku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Estranged napisał:

Ogólnie polecam anglojęzyczne książki i autorów bo jest to o wiele bogatsze niż w naszym rodzimym języku. 

Poleciłbyś coś ? Widzę, ze masz znacznie większy zakres wiedzy, wachlarz znajomości książek, tematu niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Druid napisał:

Poleciłbyś coś ? Widzę, ze masz znacznie większy zakres wiedzy, wachlarz znajomości książek, tematu niż ja.

Book of Pook - to wiadomo, jego posty
Pook Manifesto - wpisy z jego bloga, duzo filozofii, o feminizmie, o zyciu, jezyk uznawany za obrazliwy dla lewoskretnych i politycznie poprawnych

Odnosnie podrywu to polecam

Models Marka  Mansona - jeden z najlepszych poradnikow, masa wiedzy odnosnie inner game, jak byc atrakcyjnym, czarrujacym itp. Odpowiedzial mi an sporo pytan
Conversation Casanova Mastery - swietna ksiazka odnosnia podchodzenia, budowania relacji i myslenia z tym zwiazanego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, Estranged napisał:

e widzialem nic innego poza materialami ze strony Book Of Pook.

Po tym jak wiele treści jest banowanych zaczynam sobie już zapisywać na kilku pendrajwach takie treści dla potomnych.

 

Co zniknęło i zostało zbanowane: wrealu24, kiki85uuu, szarpanki z życiem 1 i 2, radio samiec, media narodowe, profil konfederacji na Facebook-u oraz Pana Janusza Korwin Mikke. Więc wiele treści zaczynam sobie już zapisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Druid napisał:

Po tym jak wiele treści jest banowanych zaczynam sobie już zapisywać na kilku pendrajwach takie treści dla potomnych.

Bardzo słusznie. Jedna z najważniejszych rzeczy, które zauważyłem w angielskiej literaturze to jej wiek 🙂 D). Posty Pooka pochodzą z lat 2000-2003 i pewnie później, podczas gdy w Polsce społeczności uwo czy pua nawet jeszcze nie raczkowały. Pokazuje to dobitnie skąd czerpali wiedze współcześni "ojcowie" polskiej społeczności. W dużej większości bezczelnie zrzynali oni wiedze z zagranicznych forów podpisując ja jako swoja i obiecując złote góry kursantom. 

 

Pewne rzeczy odnośnie inner game czy uwo, a nawet wszechobecnej męskości są ponadczasowe, cala większość już spisano, natomiast dużą większość obecnych publikacji jest kopia poprzednich przemyśleń, na które szkoda czasu. Myślę ze każdy, kto zacząłby czytać zagraniczna starszą literaturę dojdzie do podobnych wniosków.

Edytowane przez Estranged
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Estranged napisał:

W dużej większości bezczelnie zrzynali oni wiedze z zagranicznych forów podpisując ja jako swoja i obiecując złote góry kursantom. 

Trzeba jakoś żyć i zarabiać na naiwnych ludziach.

znaleźli sposób na biznes i tyle, ty nie znalazłeś i nie zarobiłeś, oni tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.