Skocz do zawartości

I w końcu tutaj trafiłem...


Pietrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Najpierw była grupa na FB, potem kanał Musisz Wiedzieć, w końcu nieuchronnie trafiłem tutaj.

20+ lat z jedną, 16+ po ślubie, 3 synów. Z dzisiejszej perspektywy widzę, że dobrze się stało, że nie puściłem całkiem ramy, choć czasem sił już nie miałem.

Bywało różnie, ocierało się o rozstanie, albo co najmniej o wyprowadzkę, ale ostatecznie koniec końców do tej pory się nie wydarzyło.

Pomogła mi terapia, dzięki której postawiłem swoje zdrowie i komfort na pierwszym miejscu. Dużo zmian wtedy zaszło, które jej się nie spodobały, ale dzięki którym odzyskałem trochę szacunku.

A teraz redpill pomógł mi zrozumieć parę spraw i dołożyć do mojej układanki zachowania, które poskutkowały tym, że w miejsce zrzędy coraz częściej zaczynam w domu znów mieć kobietę.

Co będzie dalej, czas pokaże...

Nie traćmy jednak czujności i bądźmy dla siebie wsparciem! Cieszę się, że tutaj jestem!

Powodzenia i do zobaczenia na forum!

 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 synów, dla mnie rewelacyjna sytuacja. 
Co by się nie działo w relacjach z żoną (rozwód, separacja, gorszy czas) to pamiętaj że masz ich i rób wszystko żeby mieć z nimi jak najlepszy kontakt, żeby czuli w Tobie oparcie a jak dorosną to będą oparciem dla Ciebie. 
No i wychowuj ich wykorzystując wiedzę tu z forum bo jest ona nieoceniona a im pomoże w życiu i kiedyś będą Ci wdzięczni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Masz 3 synów, dla mnie rewelacyjna sytuacja. 
Co by się nie działo w relacjach z żoną (rozwód, separacja, gorszy czas) to pamiętaj że masz ich i rób wszystko żeby mieć z nimi jak najlepszy kontakt, żeby czuli w Tobie oparcie a jak dorosną to będą oparciem dla Ciebie. 
No i wychowuj ich wykorzystując wiedzę tu z forum bo jest ona nieoceniona a im pomoże w życiu i kiedyś będą Ci wdzięczni. 

Święte słowa! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.