Skocz do zawartości

Paweł Olszak, Voland, Piotr C. Co ich łączy?


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

Co ich łączy? A no to że zamiast zarabiania na incelach i piwniczakach przerzucili się na zarabiania na singielkach. Jednej z drugą zaczęli mówić że to nie ich wina że są samotne i wybredne (jakby nie były wybredne siedząc po 7 lat na tinderze) ale ze źli są "niedorozwinięci emocjonalnie faceci" czyli to co hipergamiczne i nienacone singielki chciały usłyszeć. Oraz to że zawsze znajdzie się książę na białym koniu który ich uratuje choćby nie wiem jak stare i grube by były. I to wszystko bez wychodzenia do modnej psycholozki ze schizofrenią która zarobi co najwyżej jakieś grosiki w porównania do tych bajkopisarzy. Tak więc chłopaki my tu jakieś gadu a gadu a w tym czasie prawdziwi zawodawcy trzepią prawdziwy hajs bo zorientowali się kto na rynku rozdaje karty i jest gotowy zapłacić za największą głupotę byle była zgodna z ich myśleniem życzeniowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi Ci o Volanta, czyli Michała Szatiło?

Paweł Olszak? Mógłbyś podać coś więcej na jego temat? Może chodzi o Rafała Olszaka z kanału OcalSiebie?

 

Jeśli o powyższą dwójkę chodzi, to mam książki pierwszego i czasem słucham drugiego. Czy tworzą bezpośrednio pod Panie?

Mam wrażenie, że obaj starają się być w swojej twórczości obiektywni bez faworyzowania jednej czy drugiej płci.

 

Piotr C. - też go czasem czytam i w jego przypadku rzeczywiście mam wrażenie, że pisze głównie dla czytelników płci żeńskiej, chociaż całkiem trafnie opisuje pewien skrawek rzeczywistości.

 

A że na tym zarabiają? Niech zarabiają. Na najnowszy film na motywach powieści Piotra C. do kina nie pójdę, bo za coś takiego nie zapłacę. Żadnej z jego książek także nie czytałem, chociaż jego bloga czytam w wolnych chwilach. Zawsze to jakaś inna perspektywa postrzegania relacji damsko-męskich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w głupotę ludzką zawsze się opłaci, a kto konsumuje najwięcej, bezmyślnie? Proste. Hipokrytów oraz oportunistów wśród mężczyzn nie brakuje, a jak tworzysz coś w sieci to chcesz monetyzować, często za wszelką cenę, najczęściej. Jak im to odpowiada to spoko, ale łaska kobiet na pstrym koniu jeździ. Dzisiaj jesteś guru, jutro gwałcicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volant - kiedyś pisał mocno pod mężczyzn, ale zauważył, że kobiety są u niego bardzo aktywne i zmienił kierunek. Teraz głównie pod nie pisze teksty. Do mnie nie przemawia. Brakuje mu pazura, stanowczości i męskiego spojrzenia. Taki zniewieściały się stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volanta mi wysyłała dawna koleżaneczka, "szara myszka". Czytała to gówno i inne wysrywy typu "pokolenie ikea". Było to może z 7 lat temu... Chyba niewiele się zmieniło w tym czasie w takim razie (w każdym razie nie na lepsze).

Laski lubią czytać takich pseudo-czadów, krypto-feministów lub skruszonych czadów. Taki gość z trzycyfrowym przebiegiem to jest mokry sen polki po ścianie. Nie dość, że ma przebieg - znaczy wartościowy człowiek i warto go słuchać - to jeszcze taki szlauf może się utożsamiać z tym co gościu pisze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volant: kiedyś miał bardziej redpillowy blog/teksty, lepiej się czytało, bardziej utożsamiałem się z treścią, był bardziej życiowy.

Mam wrażenie, że odkąd się ożenił, zmienił target/stonował treści/zrobił rebranding pod kobiety -> teksty niby mają być neutralne/obiektywnie prawdziwe, ale jak czytam, to łapie się za głowę, gdzie ta wiedza ma zastosowanie w XXI w.

 

Jestem fanem fantastyki, więc lubie je czytać; chciałbym zapoznać się z ostatnimi pozycjami, ale szkoda mi wydawać na to kasę -> co może wiedzieć o randkowaniu facet, który od X lat jest w związku, czytaj wyleciał z rynku matrymonialnego. Przecież to się tak szybko zmienia; trzeba w tym siedzieć. Nie mówiąć już o tym, że generalnie jest przystojny, więc jego perspektywa nie ma zastosowania dla kogoś średniego (a atrakcyjny nie potrzebuje rad).

Pokolenie ikea pisze różnie - raz walnie tekst dla kobiet, raz dla mężczyzn, chociaż faktycznie odnoszę wrażenie, że raczej idzie w kierunku czytelniczek.

 

W końcu chyba zbadano, że kobiety znacznie częściej komentują i udostępniają treści = większe zasięgi = więcej odsłon = więcej kasy.

Edytowane przez NewMeNewAcc
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NewMeNewAcc napisał:

teksty niby mają być neutralne/obiektywnie prawdziwe, ale jak czytam, to łapie się za głowę, gdzie ta wiedza ma zastosowanie w XXI w.

Jest dość znany, inteligentny, zadbany, obeznany z kobietami, a do tego bardzo dobre zarobki. To chyba wiele wyjaśnia.

16 minut temu, NewMeNewAcc napisał:

W końcu chyba zbadano, że kobiety znacznie częściej komentują i udostępniają treści = większe zasięgi = więcej odsłon = więcej kasy.

Są o wiele bardziej aktywne w social mediach, więc to zrozumiałe. Więcej też dyskutują o relacjach - swoich, koleżanek, rodziny. 

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2023 o 20:16, Alex76 napisał:

Volant - kiedyś pisał mocno pod mężczyzn, ale zauważył, że kobiety są u niego bardzo aktywne i zmienił kierunek.

Serio? Dawno Michała nie czytałem, ale pamiętam jego Piąty Poziom. To była moim zdaniem bardzo dobra książka. No ale to było z dekadę temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.