Skocz do zawartości

Było popite...


Rekomendowane odpowiedzi

Było popite, zdarza mi się to rzadko. Odwiedził mnie znajomy który też gustuje w dobrym alkoholu. Ogarnął sobie kierowcę no i popiliśmy. Dzisiaj rano w dużym pokoju oprócz moich wyziewów nakopcone cygarem. Budzę się, na stoliku woda i tabletki na ból głowy, moja Pani chodzi cichutko po domu, a z kuchni czuć zapach rosołu na kaca. Dba o mnie. Lubię to 👍

  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WolfSkin napisał:

Było popite, zdarza mi się to rzadko. Odwiedził mnie znajomy który też gustuje w dobrym alkoholu. Ogarnął sobie kierowcę no i popiliśmy. Dzisiaj rano w dużym pokoju oprócz moich wyziewów nakopcone cygarem. Budzę się, na stoliku woda i tabletki na ból głowy, moja Pani chodzi cichutko po domu, a z kuchni czuć zapach rosołu na kaca. Dba o mnie. Lubię to 👍

 

No nie wiem taka cicha, oby dzidzia nie była podobna do kolegi :)

29 minut temu, mac napisał:

Jedyna historia w dziale zakończona happy endem 😆

Trzeba ich zabalsamować i zbadać może dowiemy się co przez ostatnie dekady spdoliło się w tym kraju że jest jak jest w relacjach damsko męskich

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, balin said:

Po rosole, będzie reprymenda. :) 

" Nie będzie niczego"  A.D. 2015 Białystok 

2 hours ago, spacemarine said:

No nie wiem taka cicha, oby dzidzia nie była podobna do 

Tego typu sugestie są słabe stary. Zrewanżuję się sugestią o rewizję swoich przekonań, być może są one u Ciebie zbyt radykalne i uformowane w bezzasadną wiarą w naszych forumowych KONSERWATURBSAMCÓW200%  ostrzegam przyjacielu ,to ślepa uliczka!

2 hours ago, Redbad said:

I to jest kumpel! Zaprosił do domu, napił się alko, zajarał cygaro! A kto wie czy kolega więcej gościny nie zasmakował, w końcu kobieta z jakiegoś powodu cichutko przemykała rano po domku! 😉

Odpowiedź dla Ciebie jest taka sama pod postem #specmarine koleżko.

1 hour ago, zuckerfrei said:

A czy było wleczone? 

Nie było!😎

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.