Skocz do zawartości

Eksperyment 500 dla tinderki, czyli Klaudiusz 2.0 w wersji hardcore


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Mosze Red napisał:

 

 

To jest Klaudiusz milion a nie 2

 

Tylko potwierdza ogrom skurw..nia w tym kraju, powinni to pokazywać każdemu przed zamąż pójściem, róbcie kopie na dysk z stroną save  from net bo pewnie zaraz zleci

Wklajacie link i download

https://en.savefrom.net

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

chłopak podał, że ma 26 lat stąd i wiek dziewczyn dość młody. Ciekawe jak tego typu eksperyment wyglądałby z anonsem 40-letniego?

 

Nie obejrzałeś całości były i po 40 chętne :D 

 

Przypuszczam, że na 40 latka byłoby więcej chętnych, bo starszy to domyślnie zamożniejszy.  

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Nie obejrzałeś całości

Fakt.

Mam żonę w pobliżu. :D

 

 

To też pokazuje, gdzie poszły wszystkie cichodajki.

A więc chłopaki, na Tinderku nie liczy się wygląd tylko konkretna oferta.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego ale i tak szacunek dla każdego komu się chce to prowokować i potem dokumentować.

 

Jak ktoś chce się pośmiać to niech se wklepie na escorcie ogłoszenia za 400-500 w górę zrobi screena a potem sprawdzi ile z tych ogłoszeń dalej wisieć będzie za np 1,5miecha.

 

Jest od groma kobiet, które uważają się za inne niż wszystkie tylko ta inność to dla nich kurwienie się z jednym ale bogatym albo wieloma ale za 5...10razy tyle co prawdziwa prostytutka.

 

Obejrzałem tylko kilka minut tego filmu i JAKŻE NIESPODZIEWANE i SZOKUJĄCE jest dla mnie, że żadna nie wymienia kwiatów tylko bicie, duszenie.... 😮

 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei interesuje, jaki % randkujących kobiet, stanowią te z filmu. Gość mówi, że było chętnych ok stu. Ok. Ale na ile? 

 

Bo do tego, że znajdą się chętne na ostre jazdy, to nie ma wątpliwości (tak samo jak u mężczyzn - są cucki i podobne). Ale najciekawszy jest jaki % rynku, to te z fetyszami (rażąco pożądające $). 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Brat Jan napisał:

Ciekawe jak tego typu eksperyment wyglądałby z anonsem 40-letniego?

Nie chcesz wiedzieć*

....na jakimś tam zadupionym portalu ustawiłem 35-45.

ZROBIŁEM ODPOWIEDNI OPIS.

......puściłem konto w ruch.

UWAGA BEZ ZDJĘCIA!!! MOJEJ OSBUuuUSTOŚCI.

...

..

.

Fochy, żale, pytania o zarobki, o status, zawód, czy singiel(gdzie było zaznaczone co jest 5) itd itp.

Oczywiks TWARDO JECHAŁEM NA TAJNYCH KODACH BIOS'u.

....tu nie wkleję tych ich wypociń.

CIOŚ A LA: czemu się nie odzywasz, już mnie nie lubisz, daję Ci ostatnią szansę, misku(wstaw dowilne), chemia, co słychać, poklikamy?.....ogólnie skrzynka spełniła się w OPÓR na przestrzeni miesiąca.

 

JEŻELI DALEJ KTOŚ TWIERDZI(jsk doktor AnalConda), że tylko kasa to mu powodzenia i kanapki na drogę....

 

 Fakt gra na IDDQD(czerwone oczy DOOM) ale na wojnie/miłości wszystkie chwyty dozwolone.

7 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Ale najciekawszy jest jaki % rynku, to te z fetyszami (rażąco pożądające $). 

ZALEŻY OD twojej GRY.

80%....gdzieś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Mnie z kolei interesuje, jaki % randkujących kobiet, stanowią te z filmu. Gość mówi, że było chętnych ok stu. Ok. Ale na ile? 

 

Bo do tego, że znajdą się chętne na ostre jazdy, to nie ma wątpliwości (tak samo jak u mężczyzn - są cucki i podobne). Ale najciekawszy jest jaki % rynku, to te z fetyszami (rażąco pożądające $). 

 

Załóż sobie profil i sam sprawdź, co za problem...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Mnie z kolei interesuje, jaki % randkujących kobiet, stanowią te z filmu. Gość mówi, że było chętnych ok stu. Ok. Ale na ile? 

 

On nie nawiązywał kontaktu, one same nawiązywały więc odpowiedź na twoje pytanie jest niemożliwa.

 

Byłaby możliwa gdyby on inicjował kontakt.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ciapate podsumowali p0lki w Anglii😆

Niestety fakt jest taki, że są najtańszymi szonami świata.

Do tego burdelu przyjeżdżają po nie wszyscy, wystarczy mówić w obcym języku.

Szlauch szlauchem pogania a wy dalej marzycie o związkach z nimi czy małżeństwach🤣

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w filmiku te wyglądające niewinne kobiety na Tinderku są jaki dzi**i, taka prawda. Eksperyment pokazuje doskonałe podejście kobiet i zrozumienie, że tzipa jest warta dużą kasę. 

Na samym końcu taka zawodniczka powie swojemu chłopu ,,miałam tylko jeden/dwa poważne związki" 

Edytowane przez nowy00
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.