Skocz do zawartości

Eksperyment 500 dla tinderki, czyli Klaudiusz 2.0 w wersji hardcore


Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam  że gdyby zrobić angielskie konto opis itd odzew byłby jeszcze większy bo niby większa anonimowość, przyjezdny itd.

Niech mają swoje fantazje, niech się nawet kur..ą za kasę ale niech nie udają niewinne cnotki z czekaniem do ślubu, że masz się zastawić i być milionerem i inne bzdety. Jak jakaś chce być kur..ą to niech se będzie, dlatego niech normalizują dalej sexworking niech ceny spadną, niech ta tajlandia europy zejdzie do kompletnego dna im szybciej tym lepiej to może coś na gruzach da się zbudować

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ten tinderowy sex dość tanio wychodził.

Gość miał chyba konto gratisowe bo nic nie mówił o tego typu kosztach.

500 za spotkanie, ale nie było wyliczane ile godzin, więc teoretycznie może i całą noc jeżeli laska przyjezdna.

Były desperatki potrzebujące kasy natychmiast z którymi możliwe, że byłaby możliwość po negocjowania stawki.

Nie pokazywał twarzy więc wygląd nie miał aż tak wielkiego znaczenia, ważne aby zadbany i higieniczny.

 

 

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Podejrzewam  że gdyby zrobić angielskie konto opis itd odzew byłby jeszcze większy bo niby większa anonimowość, przyjezdny itd.

Wtedy nie musiałby płacić, miałby dużo takich, które dawałyby mu za darmo, albo jeszcze gościły u siebie na kwadracie.

Jak mawia staropolskie przysłowie:  "Zagranicznych gości p00lka w kroku gości":D

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinderówy to specyficzna grupa kobiet. Gorsza niż przeciętna. Natomiast nie zmienia to faktu, że gros kobiet to seksualne dziwki, co powtarzam od dawna i to nie one są frajerami, ale ci panowie, którzy cackają się jak z księżniczką, czekają Bóg wie na co i mają wdrukowany do swoich pustych łbów tzw. "szacunek do kobiet".  

  • Like 14
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie eksperyment jak najbardziej na plus, osobiście jestem za pełnym legalem prostytucji w Polsce, sam się zastanawiam czy nie zakładać fake konta i szukać babona na spotkania sponsorowane, natomiast szukanie zaawansowane Tinderze kobiety do stałej relacji opartej na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu uważam za poraniony pomysl

Edytowane przez rkons
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniej więcej miesiąc temu w wątku o randkowaniu internetowym napisałem, że na Bumble jako faktycznie 40letni mężczyzna dostałem kilka propozycji sponsoringu od pań w wieku 21-24 lata, to niektórzy w tymże wątku się udzielający napisali, że rzekomo ja i inni prowadzimy eksperymenty w taki sposób, aby pokazać z góry założone tezy, iż w takich miejscach nie da się poznać sensownej Poleczki. Zabawne. Beka z typa:D 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tornado napisał:Fakt gra na IDDQD(czerwone oczy DOOM) ale na wojnie/miłości wszystkie chwyty dozwolone.


IDDQD - kod na niesmiertelnposc wypełniał oczy Doomguy’a na złoto xd Nie żebym sie czepiał, ale chce podkreślić ten drobny szczegół. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lxdead napisał:

Nie żebym sie czepiał

No chyba nie bardzo wchodzi Ci moja składnia psyhodeliki?

Czy ja pisałem o zasobach?

....czy o przetrwaniu ataków?(nieśmiertelność).

BADANIE przebiegu zmienności funkcji masz słabe.

Bliskie zeru.

Roooastując tornado trzeba liczyć potencjalny powrót gówna na klapy fraka.

Ot odszczęknięcia forma taka.

 

WOW WOW towarzyszu.

....A Lemingi dalej popieeerdalajoo.

 

 

 

31 minut temu, lxdead napisał:

złoto

$idkfa

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłem - ja, człowiek z w sumie niewielkim doświadczeniem: kilka związków, kilka seksów z rokujacymi na związek i dosłownie parę ONSów: każda, absolutnie każda lubi ostro się pierdolić. Tylko nie z każdym misiem - tu jest pies pogrzebany. 

 

Dlatego trochę jestem zdziwiony tym zaskoczeniem autora filmu. Moja eks, zgrabna, ale taka zwykła szara myszka (niskiego wzrostu) przez ponad 2 lata mi powtarzała non-stop podczas seksu: zdominuj mnie, zerżnij ostro (w obie dziurki), uwielbiam jak mnie zajeżdżasz do utraty tchu, uwielbiam jak mnie szmacisz itd. (cytaty dosłowne). Ona by była z tych z kategorii: taka normalna dziewczyna wg autora filmu 🤷‍♂️😅

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie chcę wyjść na bluepillowca, ale myślę,że mnóstwo kobiet przesunęło ten profil w lewo i uznało typa za po**ba. 

To tak jakby wrzucać profil jakiejś laski,która chce np sikać na facetów i podniecać się tym, że są kolesie,którzy do niej piszą...na pewno są oraz znaczna większość, której nie chce się nawet splunąć na taką albo piszą dla tzw beki.

Czego w ogole mają dowodzić te "eksperymenty społeczne"? Że są po**bani ludzi, czy może,że ich autorom się nudzi?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał 15 lat i kręcone włosy to bym nie uwierzył, "no przecież dziewczyny takie nie są" 😂😂😂

 

A tak serio, to mimo że mam za sobą trochę partnerek, i 40stkę na karku, to myślę że mógłbym się od takiej 18stki wiele nauczyć 😉 

 

Gorzej jakby chuj stanął, razem ze sercem 😂😂😂

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76651479_549402949228420_371740391392254

 

Myślicie, że to prawda i że pokazaliby to na TVN? 

 

Z drugiej strony to się wpisuje w widoczną jak na dłoni linię najpierw wpajania kobietom możesz wszystko/jesteś cudowna/wyzwolona a potem pokazywania przez te same media jakie to szlaufy.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chłopaki to wypróbowałem to dzisiaj. Na GG co ciężko to nazwać portalem randkowym. Ale moim założeniem jest fejk fotka średniego gościa i zawsze proponuję szybko gadkę przez tel.

Temat 'znajomość sponsorowana' to jest serio coś co działa na te suki. Jednej o tym wspomniałem i już nasłała swoje koleżanki. Chociaż z 500 obniżyłem swoje wymagania na 300/spotkanie.

To jest pojebane chłopaki XD Ja jej gadam o kapitalistycznym spojrzeniu na świat a ona że 400 minimum, a że jest z Białegostoku to transport pokrywa sama XDD

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że te laski nie oferują jakichś super rzeczy, a niektóre chyba nie rozumieją wręcz, o co chodzi , bo wrzucały w rozmowy negocjacyjne zwroty jak "wzajemny szacunek" xD

 

Najlepsza ta Grażyna 45 "delikatnie", "tylko misjonarsko", bo "na to zasługuję, młodsi chłopcy wolą seks ze mną niż ze swoimi gerlfrends".

 

Jedna sucz "1500 za noc, a jak kilka godzin to minimum 700".

 

Przy tym każda wymagania co do wyglądu, albo dosyć ograniczony "zakres" seksu, taki strasznie normicki wręcz, i jakieś zwroty typu "dominacja bez przemocy i z szacunkiem (..) bo jestem panią manager i sama dominuje w pracy".

 

A najlepsza Julka 17 lat, która oburzona , że "poprzedni facet mnie oszukał, bo płacił tylko 100-200 !!!" OSZUKAŁ, rozumiecie :D:D !

 

Tak się zastanawiam, czy jest jakiś GIGACHAD, co może zapłaci za pierwsze spotkanie, a potem wkręci laskę, że jest nigeryjskim księciem , tylko musi lecieć do Nigerii i potrzebuje 70000$ i Julka sprzeda zegarek ojca i biżuterię matki xD

 

Albo chociaż to :

 

Edytowane przez sargon
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Podejrzewam  że gdyby zrobić angielskie konto opis itd odzew byłby jeszcze większy bo niby większa anonimowość, przyjezdny itd.

Niech mają swoje fantazje, niech się nawet kur..ą za kasę ale niech nie udają niewinne cnotki z czekaniem do ślubu, że masz się zastawić i być milionerem i inne bzdety. Jak jakaś chce być kur..ą to niech se będzie, dlatego niech normalizują dalej sexworking niech ceny spadną, niech ta tajlandia europy zejdzie do kompletnego dna im szybciej tym lepiej to może coś na gruzach da się zbudować

Prawda to!

 

Co do samego eksperymentu.. trzeba szukac baby w wieku 50+. Jak widac młodszę są spaczone. W łozku z misiem sa spokojne, ale za kasę lubią duszenie albo zeby pot spływał po ciele. Ja pierdole..

Edytowane przez Mariusz 1984
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa to stan umysłu :) Ale laski się cenią nieźle. Nie dziwo, że potem normik nic takiej nie ma do zaoferowania. Pamiętam, jeszcze przed pandemią na forum popularne były teksty, że cipka ma wartość 200zł. Really? Idź pan w UJ z takim interesem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ksanti napisał:

Warszawa to stan umysłu :) Ale laski się cenią nieźle. Nie dziwo, że potem normik nic takiej nie ma do zaoferowania. Pamiętam, jeszcze przed pandemią na forum popularne były teksty, że cipka ma wartość 200zł. Really? Idź pan w UJ z takim interesem. 

 

 

Inflacja, na roksie 300 zł to norma teraz ale przynajmniej tam nie udają dziewic

6 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Przecież mówiłem - ja, człowiek z w sumie niewielkim doświadczeniem: kilka związków, kilka seksów z rokujacymi na związek i dosłownie parę ONSów: każda, absolutnie każda lubi ostro się pierdolić. Tylko nie z każdym misiem - tu jest pies pogrzebany. 

 

Dlatego trochę jestem zdziwiony tym zaskoczeniem autora filmu. Moja eks, zgrabna, ale taka zwykła szara myszka (niskiego wzrostu) przez ponad 2 lata mi powtarzała non-stop podczas seksu: zdominuj mnie, zerżnij ostro (w obie dziurki), uwielbiam jak mnie zajeżdżasz do utraty tchu, uwielbiam jak mnie szmacisz itd. (cytaty dosłowne). Ona by była z tych z kategorii: taka normalna dziewczyna wg autora filmu 🤷‍♂️😅

 

Oczywiście kobity też mają swoje potrzeby, tutaj raczej chodzi oto że wymagania są z kosmosu, pozycjonują się jako dziewice orleańskie a i tak każda ma swoję cenę i to nie jest nic złego ale niech nie udają święte bo o polszy opinia jest już od dawna że to darmowy bur$el dla zachodnich mężczyzn a lokalsi muszą stawać na chu$u a i tak to ciągle za mało, tutaj jest pies pogrzebany. Takie eksperymenty są potrzebne aby odczarować to wyobrażenie o damach, może kuki otrzeźwieją ale wątpię chociaż na wykopie coraz więcej takich newsów, co jest dobre niech wieść się niesie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.