Skocz do zawartości

Eksperyment 500 dla tinderki, czyli Klaudiusz 2.0 w wersji hardcore


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie ostatnią aferkę jak mąż nagrał przyznającą się damę do 50 kochanków?

https://www.facebook.com/100034974260623/videos/1197063804266864/

 

450 tyś wyświetleń, bardzo dobrze niech wieść się niesie może mężczyźni wreszcie odzyskają rozum w tym kraju

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dawno 18-tu lat i w sumie już dawno nie powinno, ale jakoś nadal to budzi mój niesmak i obrzydzenie. W sumie gdybym sam takich rzeczy kilka razy nie doświadczył, to bym pewnie nie uwierzył.

 

Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli..

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, spacemarine napisał:

Pamiętacie ostatnią aferkę jak mąż nagrał przyznającą się damę do 50 kochanków?

https://www.facebook.com/100034974260623/videos/1197063804266864/

 

450 tyś wyświetleń, bardzo dobrze niech wieść się niesie może mężczyźni wreszcie odzyskają rozum w tym kraju

Pamiętamy, komentarze kasowane itd i obrona pań, które mówiły, że powinien to zrobić w zaciszu domowym, i że panią trzeba leczyć, gdyby odwrotnie to panie by mówiły że cham i trzeba go wykastrować.... Przypomniała mi się historia z jakiejś stronki typu Wspaniała Polka czy cuś gdzie facet zerwał z dziewczyną i znalazł inna, to ta porzucona powiedziała że jest w ciąży i wzieła kasę na aborcję  i panie ja chwaliły że dobrze mu tak... Aż kusiło zrobić drugą historię że kobieta zrywa z facetem a on w piątek po 19 pisze jej że ma HIV pozytywny test... Ciekawe czy panie również byłyby takie skórę do pochwalenia osoby która została porzucona i się mści 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Obliteraror napisał:

ale jakoś nadal to budzi mój niesmak i obrzydzenie 

za pieniądze lud się podli..

Sporo lasek kręci sam fakt sprzedawania się.

Taki fetysz.

Dlatego wymagają spotkania przed żeby sprawdzić czy nabywca im się spodoba oraz nie żądają wygórowanej ceny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka teraz refleksja mnie naszła - często pisywałem, że gdyby nie męskie pożądanie, panie żerowałyby na wysypiskach. Ale chyba muszę to przemyśleć, bo właśnie dzięki męskiemu pożądaniu, panie tam właśnie żerują.

Pier$%&#@ patriarchat. Tak idealnie dopasowany pod potrzeby samiczek. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Brat Jan napisał:

Sporo lasek kręci sam fakt sprzedawania się.

Taki fetysz.

Dlatego wymagają spotkania przed żeby sprawdzić czy nabywca im się spodoba oraz nie żądają wygórowanej ceny.

 

Kupcie sobie książkę o wielu fantazjach kobiet, seks z nieznajomym to jest jedno z najniższych na tej liście

 

d1757d424faeab22d811bc58be6d

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Obliteraror said:

jak również o drugim, czyli "za kogo Pan mnie uważa?!"

- Czy wyświadczyłaby mi pani usługę seksualną za 10 milionów dolarów?

- Oczywiście!

- A za 10 złotych?

- Panie, za kogo pan mnie uważa?

- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wielebny93 napisał:

perfekt odjebane konto na Badoo odpaliłem z nadzieją na jakąś Himalajkę

 

Na rynku matrymonialnym koniec nastąpił jakieś 15 lat temu.

Spotkanie himalajki w czasach zepsucia mediami społecznościowymi, propagandą,

to jak szukanie igły w stogu siana.

Niby gdzieś tam Yeti w Himalajach ją widział i gonił, ale to tylko legenda.

 

PS. Na badoo to dopiero są okazy jak madki z bombelkami, p0lki po ścianie z absurdalnymi wymaganiami.

 

8 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

W łozku z misiem sa spokojne, ale za kasę lubią duszenie albo zeby pot spływał po ciele. Ja pierdole..

 

Mam ziomeczka takiego normika, który nie może kobiety nawet za tyłek złapać bo niby ma traumę po poprzednim związku z Chadem.

Także pewne rzeczy są tylko dla wybranych.

 

9 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Dlatego trochę jestem zdziwiony tym zaskoczeniem autora filmu. Moja eks, zgrabna, ale taka zwykła szara myszka (niskiego wzrostu) przez ponad 2 lata mi powtarzała non-stop podczas seksu: zdominuj mnie, zerżnij ostro (w obie dziurki), uwielbiam jak mnie zajeżdżasz do utraty tchu, uwielbiam jak mnie szmacisz itd. (cytaty dosłowne). Ona by była z tych z kategorii: taka normalna dziewczyna wg autora filmu 🤷‍♂️😅

 

Zaskoczeni są mężczyźni żyjący w matrix.

Myślą, że zaklepali Juleczkę czy Grażynkę i będzie sielanka.

Tymczasem nie wiedzą jak się mylą co np. pokazał eksperyment Klaudiusz gdzie kobiety upadlały się dla przystojniaczków,

wypady p0lek do Dubaju na klopsy prosto z tyłka Szejka czy dawanie na lewo i prawo gdy pisarz z Afryki przyjechał, który

zarażał je ciężką odmianą HIV. Safari obcokrajowców po Polsce gdzie wystarczy mówić po angielsku a p0lki nogi chętnie rozkładają.

 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Na rynku matrymonialnym koniec nastąpił jakieś 15 lat temu.

Spotkanie himalajki w czasach zepsucia mediami społecznościowymi, propagandą,

to jak szukanie igły w stogu siana.

Niby gdzieś tam Yeti w Himalajach ją widział i gonił, ale to tylko legenda.

 

PS. Na badoo to dopiero są okazy jak madki z bombelkami, p0lki po ścianie z absurdalnymi wymaganiami.

 

Iceman, zdaję sobie z tego sprawę :D Mój post był ironią ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mężczyźni nie wiedzieli, skąd ich myszki "inne niż wszystkie" miały środki na kawalerkę na studiach, pomimo gó*nopracy. ;-)

Oferta mężczyzny 30+ na datezone:

 

Kawalerka w Śródmieściu Warszawy (28m) w fajnym standardzie + 2000zl kieszonkowego dla młodej dziewczyny. W pakiecie dyskretne spotkania z przystojnym i kulturalnym facetem. Napisz jeżeli byłabyś zainteresowana.

 

Psujecie rynek panowie, rzucając od razu 500 za spotkanie, na które zgłaszają się też stare baby. Proponuje się 150-300 zł i ewentualnie lekko podnosi stawkę, jeżeli młoda i atrakcyjna samica jest tego warta w waszym mniemaniu. 

 

Wiktoria 21 lat, ładna:

Hej jaka stawka za lodzika i klasyczny?

Cennik

Lodzik 130,-

Zwykły seks 300,-

Seks z pocałunkami / przytulaniem 400,-

Możesz robić WSZYSTKO 800,-

Cała noc 1200,-

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Dzięki 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rnext napisał:

- Czy wyświadczyłaby mi pani usługę seksualną za 10 milionów dolarów?

- Oczywiście!

- A za 10 złotych?

- Panie, za kogo pan mnie uważa?

- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.

 

Odwróćmy sytuację kobieta pyta:

Czy wyświadczyłby mi pan usługę seksualną za 10 milionów dolarów?

- Oczywiście!

- A za 10 złotych?

- Pani, za kogo pani mnie uważa?

- To już ustaliliśmy, teraz negocjujemy cenę.

 

Ilu z nas nie bzyknęło by kobiety, która nie jest brzydka (skoro stać ją na tak drogi sex to i na poprawę urody) za 10mln $ ?:D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał:

Ilu z nas nie bzyknęło by kobiety, która nie jest brzydka (skoro stać ją na tak drogi sex to i na poprawę urody) za 10mln $ ?:D

 

A ilu dalej uważałoby się (o ile w ogóle kiedykolwiek) za ósmy cud świata i miało mniemanie o sobie z kosmosu ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Brat Jan napisał:

Ilu z nas nie bzyknęło by kobiety, która nie jest brzydka (skoro stać ją na tak drogi sex to i na poprawę urody) za 10mln $ ?

Tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono ;)

 

Był taki film (skądinąd całkiem dobry) - niemoralna propozycja.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Już ciapate podsumowali p0lki w Anglii😆

Niestety fakt jest taki, że są najtańszymi szonami świata.

Do tego burdelu przyjeżdżają po nie wszyscy, wystarczy mówić w obcym języku.

Szlauch szlauchem pogania a wy dalej marzycie o związkach z nimi czy małżeństwach🤣

 

 

Pomyśleć, że chciałem być jeszcze bardziej ciapaty niż jestem, żeby się przypodobać P0lkom, ale w tym przypadku chyba lepiej być bardziej białym, żeby się otworzyć na kobiety z innych części świata...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

wypady p0lek do Dubaju na klopsy prosto z tyłka Szejka

Może z rok temu oglądałem relację z laską, która rzekomo tam była, czy coś tam komentowała. No i podsumowała zagadnienie naturalnie wpędzaniem w poczucie winy przegrywów. Powiedziała tak. Raz zjadłam klocka Araba za 200 000 dolarów i teraz jestem ustawiona do końca życia, stać mnie, a ty w dopowiedzeniu robalu jesteś nikim xD No i proszę z tym dyskutować. Baba zawsze sobie zracjonalizuje. Gówno jej zapodasz, a ona stwierdzi, że się poświęciła dla rodziny xD Z tym nie da się walczyć, z tym nie da się wygrać, tego nie da się słuchać, komentować, robić z tym cokolwiek.

 

Przeciętny gość 200 000 dolarów na oczy w całym życiu nie zobaczy i nawet nie ma "możliwości", żeby do arabskich krajów pojechać w ten sam sposób zarabiać :D Może niektórzy mają, nie wnikam xD

 

I co takiej powiesz? Już nastąpiła normalizacja takich patologii i społeczeństwo docenia hajs z tego przedsięwzięcia przede wszystkim. I czy ona źle zrobiła faktycznie, że zjadła kupę szejka, kiedy w masie, większość daje się jebać całe życie pracodawcy za marne ochłapy, bez godności, bez nadziei na lepszą przyszłość, bez perspektyw na własną nieruchomość i normalne życie? Czym to się różni od jedzenia gówna? Jesz, ale za darmo, a ona chociaż za pieniądze się nawpierdalała.

 

:) I jak to komentować? Kto tu robi lepiej, a kto gorzej xD Ja nie wiem, szczerze. Godność, honor to można sobie w dupę wsadzić.

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.