Skocz do zawartości

Panowie wiem, że na świecie pełno babonów, sekutnic, wiedźm, rozwrzeszczanych, roszczeniowych ciponów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem obrzydzać ale zapytałeś. Te drugie kulki o których wspomniałeś jako drugie mi się skojarzyły 😆:D

 

Jezu mogłem w ogóle o tym nie mówić, bo może są ludzie co takie rzeczy kupują. Bleeeeeee

Wyobrażam sobie teraz starą babkę co ulepiła takie kulki i wysłała paczkomatem w pudełku. Bleeeeeeeeeeeeeeeeee

I sprzedaje po 50 zł za jedną kulkę sushi. Same chcieliście mnie sprowokować ja mam bogatą wyobraźnię 😅 😆

 

Obrzydzliliście mi cały dzień :P 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kochani, tutaj nie tylko „zgniłe” owoce forum piszą na priv, nie oszukujcie się:D Po niektórych kolegach byście się nie spodziewali. W stanie wolnym, tyle atencji to ja na socialach nie zbierałam. Ale ma to swój urok - ułatwia nabieranie dystansu do „męskich mężczyzn” XD 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Hatmehit napisał:

Po niektórych kolegach byście się nie spodziewali.

 

Owszem. Szczególnie po użytkownikach piszących najdłuższe elaboraty i najwięcej aktywnych. Widać gołym okiem sfokusowanie na cipe i brak zajęcia w życiu a to co pisze to już kwestia drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik mac to ma na moim punkcie jakas niezdrowa obsesje 😎 podejrzewam ze jestem jego gleboko skrywanym fetyszem 😎nie lubimy sie, czasami madrze napisze, czasami nawet dam mu lajka, ale jak na starego kawalera przystalo jest na swoim punkcie nieco przewrazliwiony 😎  nie zycze sobie uzytkowania mojego nika jego osoba 🤣 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit @melody i @deomi - faceci piszą na priv i jest rozczarowanie. A że drogie panie lubią nadal atencję? Przecież wiadomo, że lubicie (tyle, że w rozmiarach i formie określonych indywidualnym charakterem). Nikt z nas tutaj nie jest inny i stare zasady nadal obowiązują. Tak jak w świecie "równości". Facet zabiega o kobietę, ale to nie znaczy że ta "już go ma", a kobieta piszę z szacunkiem do rozmówcy i to nie znaczy, że "ta się już nim interesuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Wypraszam sobie. Ja nigdy do żadnej stąd nie pisałem. Kilka napisało do mnie odpowiadałem zawsze krótko zwięźle i na temat nigdy nie starałem się ciągnąc rozmowy dalej ani rozwijać.

Nie, ja nie będę nikomu sugerował, że pisali i się podlizywali. Wiadomo. Ja też miałem dwie rozmówczynie, ale bez żadnej nachalności, normalne rozmowy i krótkie. Chodzi mi tutaj raczej o pewne zrozumienie dla niektórych z braci samców. Świat nadal stoi tym samym. Niech też niektóre chłopaki, w tym ja, nadzieją się na stare mechanizmy i zaraz poczytają teksty, które stawiają do pionu.

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

Po niektórych kolegach byście się nie spodziewali. W stanie wolnym, tyle atencji to ja na socialach nie zbierałam

Samce alfa zarywający do Ciebie? Nie chcesz jeszcze powiedzieć, że to Ci, którzy krzyczą jakie to kobiety są chujowe najwincyj?, ŁONI TEŻ?! A może Ci co nienawidzą rezerwatu i rezerwatek i namiętnie wchodzą we wasz dział?

Niee...,"to fiksja je", co ty łopowiadasz.

 

Na tym forum bożym faceci tylko z facetami zostało to już udowodnione naukowo, kiedyś.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.