Skocz do zawartości

Panowie wiem, że na świecie pełno babonów, sekutnic, wiedźm, rozwrzeszczanych, roszczeniowych ciponów


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, deomi napisał:
8 minut temu, SzatanK napisał:

A te fotki takie słitaśne? Było widać na nich drożdżówki?

Tak i rurki z kremem oraz paczki z karmelem 🤣

Mmm...,czyli gorące fotki! 

Zaciekawiły mnie te rurki. Fajnie wyglądały? Co mówisz człowiek głodny na samą myśl?

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanK napisał:

Mmm...,czyli gorące fotki! 

Zaciekawiły mnie te rurki. Fajnie wyglądały? Co mówisz człowiek głodny na samą myśl?

Tak z pistacjowa posypka i czekoladowa polewa 🤣 ogloś na forum ześ amator wyrobow cukierniczych może Tobie tez wysla 😎

Nie smutaj, zawsze mozesz napisac ze wolisz brzoskwiniowe babeczki 😎

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, meghan napisał:

 

 

Przykładzić z mojego etatowego babinca. Tylko z dzisiaj.

Koleżanka nie przyszła do pracy, więc ściągnęli mnie z zaległego urlopu, to i tak owa pani przyszła o 12:00 do pracy na 10-mintową... szopkę.

Dzięki swojej bezkonkurencyjnej histerii - płacz, atak duszności - wymusiła na kierownictwie wpisanie sobie urlopu.

Po otrzymaniu zgody automatycznie się wyłączyła, wytarła buzię ze smarków, wzięła torebkę i wyszła... 😂😎

 

Ucz się od nich, to jest właśnie kobieca energia 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baca1980 napisał:

20+ memów - atencja najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook -  atencja

No i co sie podniecacie 🤣 wszystkie rezerwatki i tak juz stad uciekly, macie to co chcieliscie, gniazdo zmij w meskim wydaniu 🤣 stado porzuconych pytonow 😎pozostaje Wam juz sie tylko kasac miedzy soba😎

Edytowane przez deomi
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.