Skocz do zawartości

Faceci są tak nieogarnięci, że chyba zostanę lesbijką


Rekomendowane odpowiedzi

A tak naprawde to chyba wezme ślub sama ze sobą. No jestem ideałem, ogarnieta, dobra, empatyczna, miła, wspierająca, beznałogowa, iq 160, wszystko ogarniam: psychologie, kuchnie, matematyke, prawo, naprawe tego i owego

Ludzie są tacy cieżcy do współżycia, ciągle czegoś nie ogarniają, mają dziwne toki myślenia, nie logiczne, nie optymalne, nie zrozumiałe dla mnie....

jest mi ciężko w tym świecie. smuteczek.

Elo. Wiem że mogę liczyć na Was,  szczególnie jeśli chodzi o  dużą doze hejtu.

To kuuurła wszystkim najlepiej wychodzi.

Szukam mądrzejszego, bardziej ogarnietego, bardziej dobrego ode mnie. Jak takiego znajdziecie, dajcie mi znać.

Elo. Dobrej nocy , Pa

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, deomi napisał:

Szukam mądrzejszego, bardziej ogarnietego, bardziej dobrego ode mnie. Jak takiego znajdziecie, dajcie mi znać.

No siema, jestem.

Ale co z tego skoro ty już jesteś 'past your prime'?

Żaden z tego interes dla mnie kochana.

Ale zawsze możesz pomóc podsyłając swoje koleżanki 18-25 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królewno, zapomniałaś dodać jeszcze że jesteś taka piękna jak rosa o poranku, do tego bezdzietna.

Zawsze punktujesz chłopaków i nie mają się jak odegrać, więc hejtują Ciebie.

Na Twą ortografię przymknę oko, wszak tak uduchowiony i niebiański anioł którym jesteś, czasem też popełnia błędy istnienia na tym świecie...

 

33624.jpg

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

wszystko ogarniam

Orto też?

 

Godzinę temu, deomi napisał:

nie logiczne, nie optymalne, nie zrozumiałe

A tak na poważnie, to chyba temat dla akcji rewelacji w rezerwacie, bo wspominałaś o nudzie, że nic się tu nie dzieje ciekawego 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cechy które przytoczyłaś w pełni odzwierciedlają Twoją osobowość i silny charakter.

Myślę (i nie tylko ja) że jesteś najbardziej wyjątkową i pożądaną z rezerwatek, inne nawet nie umywają się do Ciebie.

Twoja błyskotliwość i tajemniczość intryguje samców.

To nie Ty zabiegasz o atencję, to Oni walczą o Ciebie, żebyś zwróciła na nich uwagę.

 

Yd3tWD13yiAh9ZQX.jpg

 

Słodkich snów...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy są. Są też nieogarnięte babki. I co? I nic, niczego to nie dowodzi, ludzie po prostu są różni. Czasem warto przefiltrować dlaczego na takich trafiasz. Mój jest nieogarnięty w pewnych sferach, ale w innych zdecydowanie bardziej niż ja. To naturalne. Liczy się to, aby swoje ogarnięcie uzupełniać i współpracować, a nie liczyć na ideał. Ale w sumie po co ja się tutaj produkuję.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przyciągasz do siebie ogarniętych, inteligentnych, atrakcyjnych mężczyzn, to najprowdopodobniej z Tobą jest coś nie tak ;) 

 

Bo to nie tak, że tacy faceci nie istnieją. Oni po prostu nie są Tobą zainteresowani. 

Edytowane przez fruit
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, deomi said:

Ludzie są tacy cieżcy do współżycia, ciągle czegoś nie ogarniają, mają dziwne toki myślenia, nie logiczne, nie optymalne, nie zrozumiałe dla mnie....

Dżizssss, flaki się przewracają przy takich publicznych "ortach", a szczególnego (lewo)skrętu dostają, gdy są sprzeczne z deklaracjami samooceny, choćby te miały charakter ewidentnie autoironiczny. 

 

---

Kącik edukacyjny z programu gimbazy (bo głupio jest współcześnie wychodzić na tumana):

"Nie" z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie (np. nieładny, niedrogi, niemały), a z przymiotnikami w stopniu wyższym (nie ładniejszy, nie droższy, nie mniejszy) lub najwyższym (nie najładniejszy, nie najdroższy, nie najmniejszy) rozdzielnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.