Skocz do zawartości

Faceci są tak nieogarnięci, że chyba zostanę lesbijką


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2023 o 22:01, deomi napisał:

Ludzie są tacy cieżcy do współżycia, ciągle czegoś nie ogarniają,

Mieszkasz w wysokiej wierzy?

Otoczonej fosą?

Gdzie parasol który chroni cię przed nocą?

Odetchnij głęboko.

Szukaj swoje ideały.

Kiedyś przed ścianą....teraz spadajoo sandały.

 

W dniu 22.02.2023 o 22:01, deomi napisał:

psychologie, kuchnie, matematyke, prawo

JAK wchodzą* zakręty w lewo, w jednokierunkową dwu pasową?

 

DEDYKACJA MUZYCZNA:

It's my life, take it or leave it, set me free
What's that crap, papa know-it-all?
I got my own life, you got your own life
Live your own life and set me free
Mind your own business and leave my business
You know everything, papa know-it-all
Very little knowledge is dangerous

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi nikt poza mną Ciebie nie rozumie. Na każdym kroku widać że jesteś silna i niezależna.

Być może, Twoim przeznaczeniem jest być po prostu samotną dziewczyną z prowincji która szuka swojej drugiej bratniej duszy.

Lecz nie możesz jej/jego znaleźć bo Twoja świadomość tak daleko odjechała zostawiając za sobą ten upadły świat facetów i nikt kto istnieje na tym świecie nie jest w stanie Ci chociaż dorównać.

c2686b9dfc1cad5ae020a65b119fa413.jpg

Głowa do góry, nie smuć się i przełóż poduszkę na drugą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Leniwiec napisał:

Ale każdy boi się, że Ona napisze publicznie o tym fakcie.

Prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi.

Po prostu to widać że dziewczyna ma temperament, zna swoją wartość i trzyma się swoich zasad, a taką kombinacją cech absorbuje i przykuwa ciekawość szerokiego grona samców.

Ja mogę napisać, ale tego nie zrobię bo jestem na 3 miesięcznej odnowie biologicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 22:01, deomi napisał:

iq 160

 

W dniu 22.02.2023 o 22:01, deomi napisał:

Szukam mądrzejszego, bardziej ogarnietego, bardziej dobrego ode mnie.

 

1. Idziesz na mistrzostwa Polski w szachach i wołasz: CIENIASY, kto chce dostać po dupie?

2, Zbierasz kandydatów.

3. Grasz z każdym partyjkę, jeśli Cię nie ogra - next, jeśli Cie ogra:

4. Mówisz: O Boże! To niesamowite! Poduczysz mnie trochę gry?

5. Nie zgodzi się - next, zgodzi się:

6. Idziecie do Twojego samochodu żeby podjechać na lekcję szachów, a tam... przebita opona! Mówisz: łojezusmaria i co teraz? czekasz na reakcję

7. Jeśli zmieni oponę, będziesz miała bardziej inteligentnego, dobrego i zaradnego Pana w swoim samochodzie!

 

Co dalej? To zależy już tylko od Ciebie, szkoły są różne :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto wie, może któregoś pięknego dnia zapuka do Twoich drzwi ten wymarzony Romeo na białym koniu.  Ty przywitasz go niczym Julia na balkonie, on zaśpiewa ci serenadę i będziecie żyli długo i szczęśliwie, jako wyjątkowi przedstawiciele naszego gatunku, nieposiadający żadnych wad.

Tylko pytanie, czy nie warto zacząć od siebie? Czy Julia na balkonie tylko wysłucha serenady, po czym wróci do siebie, bo nie będzie miała nic o tej serenadzie interesującego do powiedzenia.

A tak na serio, ludzie są różni, ale ważne żeby wybierać tych właściwych i zacząć od siebie, od naprawiania tych wad, które wcześniej coś zepsuły. Tak było w moim przypadku, w dużej części to ja coś zepsułam, ale choć ostatecznie nam nie wyszło, w przyszłym związku ich już nie powtórzę. A przynajmniej tych poważniejszych błędów, bo drobne wady każdy jakieś tam posiada i albo druga strona je zaakceptuje, albo nie.

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.