Skocz do zawartości

Jak Lepiej Żyć? Medytacja i rozwój świadomości


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Oddychaniem nie polepszy się życia. Uczeniem się wartościowych rzeczy (NAPRAWDĘ wartościowych), praktykowaniem tego, szukaniem okazji, znalezienie realnego sensu w życiu itp.

Wtedy po paru latach takiego nastawienia da się lepiej żyć.


Tutaj trochę dziwaczny tytuł, ale rozkmina ciekawa:

 

 

 

Ale fakt, to co piszesz dla produktywności (robienie nudnych rzeczy przez dłuższy czas) - przydaje się.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 12:30, damyrade napisał:

Ja polecam ten kanał o podobnej tematyce.

Dzięki lekturze tematów zdałem sobie sprawę, że mam zakodowane niewłaściwe programy i wystarczy to przeprogramować. Proste, ale niełatwe.

https://youtube.com/@SynergiaEnergii

 

Wyświetlił mi się kilka razy na YT. Jeśli to prawda co o sobie mówi, to droga jaką przeszedł (ilość wiedzy jaką zdobył) robi wrażenie. Masz jakieś info odnośnie jego kursów? Bo robi Szkołę oddechu i podobne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OdważnyZdobywca napisał:

 

Wyświetlił mi się kilka razy na YT. Jeśli to prawda co o sobie mówi, to droga jaką przeszedł (ilość wiedzy jaką zdobył) robi wrażenie. Masz jakieś info odnośnie jego kursów? Bo robi Szkołę oddechu i podobne. 

Nie mam info. Oglądam tylko to, co na YouTube.

Śledzę od niedawna, więc też nie znam kulisów, ale fascynuje mnie jego droga.

Dodatkowo, wygląda na normalnego gościa, który się zawziął i zrobił swoje. Lubię takie kanały, bo udowadniają mi, że można zrobić wiele nie tylko jak masz bananowe życie albo od dziecka wiesz co chcesz osiągnąć.

Wystarczy ciężka praca i trochę szczęścia.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, damyrade napisał:

Nie mam info. Oglądam tylko to, co na YouTube.

Śledzę od niedawna, więc też nie znam kulisów, ale fascynuje mnie jego droga.

Dodatkowo, wygląda na normalnego gościa, który się zawziął i zrobił swoje. Lubię takie kanały, bo udowadniają mi, że można zrobić wiele nie tylko jak masz bananowe życie albo od dziecka wiesz co chcesz osiągnąć.

Wystarczy ciężka praca i trochę szczęścia.

 

 

 

Fakt, widać "amatorszyznę" jeśli chodzi o sprzedaż/porównując do insta facetów w garniturach. Ale jest początkujący, skupia się raczej na produkcie niż wizerunku, co i mnie zainteresowało. Pierwsze co rzuca się na oczy - zwykły chłop, który coś tam poczytał.

Jestem ciekawy właśnie tych jego sesji oddechowych. 

Prowadzi sprzedaż w okienkach czasowych, na chwilę obecną jest zamknięte, ale kwestia czasu i otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.