Skocz do zawartości

Jak się miewa polski kukold? Bez zmian...


deleteduser158

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jebak Leśny napisał:

eeeee przecie suchelec, jakby klepnął w poślada to by jej staw z miednicy wyskoczył.

Dla jednego suchelec, dla innego młoda łania. Dla jednego babka z tyłkiem, dla innego kaszalot..

Gusty, guściki...

Teraz, Pietryło napisał:

Nie, za chuda trochę moim zdaniem;)

Żeby tylko. Może być zwyczajnie nielatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze paniom po wspólnych zakupach przydzielałem jakiś tobołek do targania, czy blisko do domu, czy do auta - samo też się do bagaja nie wrzuci i później do chaty nie wniesie.

 

Zawsze robiłem tak żeby czuły ciężar który w moim przypadku był odpowiednio większy, ale żeby dały radę. 

 

Orgazmy u mnie nie są za darmo! Biorę wzór z cudownych myszek i się cenię!

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baca1980 napisał:

oraz savoir vivre. Wiem że dla niektórych to nazwa egzotycznej ryby :).

CODÓW CI się zachciało?

....robaczku*.

Jeżeli już się tak czepiamy TFT* to dla mniej kumatych(jeżeli faktycznie w torbie są graty lali)....kobieta testuje np wytrzymałość samca(BIOMECHANIKA/BIOPSYCHIKA)....czy będzie stèkał, że ciężko/a po co tyle .....imo wtóre ZNAKUJE(ON JEST MÓJ/NIESIE NASZE rzeczy)....przed innymi szlaufami.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Co tu się ostatnio dzieje ? Wczoraj na tapecie było stalkowanie baby bo odwołała spotkanie, dzisiaj z kolei wstawianie zdjęć randomowych osób.

Taki dziwny redditowo-discordowy klimat.

 

Sam się obawiam tych dziwnych trendów. Jak nie świeżakownia z gorącymi (i nieco zahaczających o fantastykę) tematami zakładanymi przez userów z kilkoma postami, to takie cyrki...

 

Oj niedobdże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko przykład. Miałem telefon przy sobie, to zdjęcie zrobiłem i podzieliłem się kilkoma spostrzeżeniami. Podobnych akcji widzę co najmniej kilka na jednym, godzinnym spacerze. To tylko świadczy o tym, jakie jest powszechne zbeciakowanie współczesnych polskich facetów.

 

Wiem, że to była para, bo widziałem ich wcześniej w sytuacji o tym świadczacej. 

 

A niektórzy powinni sobie poczytać ustawę o ochronie danych osobowych, bo się ludzie kompromitujecie. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma To jest wręcz naturalne zjawisko, tak jesteśmy zaprogramowani (nauczeni, wychowani), żeby pokazywać naszą siłę, odciążyć partnerkę, myśląc, że w jej oczach zyskujemy, czy zyskujemy? To już kwestia indywidualna, zawsze wyręczałem kobietę w targaniu siat, ale za to ona później elegancko wszystko rozkładała po półkach, gotowała obiad a zajmowałem się tym co lubię. Inaczej wygląda sytuacja gdy koleś targa siaty, sam wszystko rozkłada i jeszcze gotuje obiad, a w tym czasie niunia przegląda insta. Rozumiesz o co mi chodzi? Zależy jak kto prowadzi relacje, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Edytowane przez wielebny93
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, J. Horsie napisał:

Kukoldem możnaby nazwać tego chłopaka w przypadku, gdyby on tej dziewczynie niósł torebkę.

Może ja jakiś niespostrzegawczy jestem, ale ja tutaj nie widzę nic kukoldowatego.

 

Jednostkowy przykład nie pozwala na wyciągnięcie wniosków, ale nie zauważasz na ulicy coraz więcej takich zachowań? Zjawisko wszechobecne, a jeszcze 10 lat temu wyglądało to zupełnie inaczej. Inna rzecz to coraz więcej facetów 6-6.5/10 z laskami z wyraźnymi, mocnymi wadami fizycznymi: otyłość, bardzo niski wzrost itp., a więc SMV 3-3.5/10. To akurat nie ten przypadek, ale skala tego zjawiska jest również niespotykana. Dziś widziałem co najmniej 5 takich rzucających się w oczy par. A byłem tylko na krótkim spacerze. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rzuciliście się na autora jak stado hien na padlinę.

A brat tylko chciał przedstawić problem jaki obecnie ma miejsce w PL.

Rozbijacie na czynniki pierwsze czy na zdjęciu jest czy też nie ciężka torba, brudne rzeczy czy zakupy🤦‍♂️

Chłopaki to tylko są nieistotne niuanse.

Ważny jest kontekst gdzie w podobnych sytuacjach kobiety nie kwapią się z targaniem bambetli tylko wykorzystują kukoldów.

Czy jest to zjawisko powszechne? jeszcze jak.

Mnie bardziej drażni gdy kukold jeden z drugim naskakuje kobietom, przyjmuje na klatę brak szacunku, pogardę, wyzwiska myśląc

, że da im to święty spokój.

 

Każdy z was widzi takie zachowania, ale nie lepiej się na brata rzucać i go dojechać.

Wstydźcie się, zapominacie coraz częściej o merytoryce w postach a co niektórym przydałby się odpoczynek od forum.

 

PS. Jak ktoś nie chce uczestniczyć w rozmowie lub temat się nie podoba to nie wchodźcie.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SamiecGamma napisał:

To tylko świadczy o tym, jakie jest powszechne zbeciakowanie współczesnych polskich facetów

Raczej jak na siłę próbujesz przekonać wszystkich bajkami o żabach.

 

Rozbierając na bloki/modóły.

W reklamówka jest śmierdzący przepocony dres.

LEPIEJ, OBSRANE GACiE  typa.

Czy laska powinna nieść?

....chm?

 

Załóżmy, że w torbie był pojemnik z moczem do analizy?

...chm?

 

Ci sądzić o gościu który popierdala za nami kilka kroków z tyłu i robi nam zdjęcia?!

ZBOK? DEDEKTYW? INWEKTYW?

 

POMIJAJĄC cały roast, laska że zdjęcia na całe mnóstwo problemów.

NIE STABILNĄ SYTUACJĘ emocionalnoekonomiczną, jedzie na archetypie klasycznym, coś próbuje zatuszować....gość jest raczej mega pospolity.....zero INDYWIUUUM/KLASYCZNE oklepanie z ryneczku.

Zresztą taki OBSERWATOR jak Ty powinień znać servicepack'i rejestry.

BICIE PIANY WSTRZYMANE.  

 

 

 

 

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

brat tylko chciał przedstawić problem jaki obecnie ma miejsce w PL.

Tak.

Męskości i pilnowania własnego nosa/interesu.

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Każdy z was widzi takie zachowania

I odliczam kiedy system pierdolenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SamiecGamma napisał:

To tylko przykład. Miałem telefon przy sobie, to zdjęcie zrobiłem i podzieliłem się kilkoma spostrzeżeniami. Podobnych akcji widzę co najmniej kilka na jednym, godzinnym spacerze. To tylko świadczy o tym, jakie jest powszechne zbeciakowanie współczesnych polskich facetów.

 

To jest przykład tego, że czas przestać nabijać sobie głowę treściami, które Cię odklejają coraz bardziej od rzeczywistości. 

 

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

bo się ludzie kompromitujecie. 

 

Ile masz lat? 

Takimi postami Ty kompromitujesz siebie i to miejsce. 

Był tu już taki jeden wyjaśniacz rzeczywistości, który robił ludziom z ukrycia zdjęcia na ulicy, wrzucał w sieć ze swoimi durnymi komentarzami. 

Zaliczył pobyt w psychuszce.

 

Drugi dzien czytania forum po krotkiej przerwie- najpierw linki rodem z brukowców i spuszczanie się nad ich treścią, jakieś krzywe akcje bo obca baba odwołała spotkanie, a teraz zdjęcia przypadkowych ludzi i dorabianie teorii, by pasowały pod tezę. 

Co dalej? 

 

 

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wstydźcie się, zapominacie coraz częściej o merytoryce w postach a co niektórym przydałby się odpoczynek od forum.

 

Dokładnie. M.in. autorowi, ale nie tylko;)  

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu ciężko byłoby to by przerzucał siate na lewą rękę. Jprd analiza noszenia siaty plastikowej, tego jeszcze nie grali. A z drugiej strony gościu wrzucił tylko fotkę,a wnet by go udupili za to w stylu "jak on mógł". W nawiązaniu do typa co usunął konto to szkoda typa, a niektórzy też z niego chcą psychola zrobił. Gosciu zrobił Sobie kisiel z mózgu przez odrzucenie Pani i krytyka za to ,że poszedł do kawiarni na kawę gdzie pracuje  (trochę creepy, ale krzywdy jej nie zrobił) i że niby fake profil założył niedobry, a jak był projekt Klaudiusz to niektórzy sami się z tego śmiali i poklepywali. W sumie typ mógł wysłać jej fake spotkanie z fake konta, tak jak ona go wystawiła, karma wraca, może i strata czasu na pierdoły jednak śmieszy mnie że jak baba robi co chce to tłumaczenie że to baba to może, a jak chłop może się delikatnie odgryźć tym samym to nie wolno, bo to psychiczne itp. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma Cholera to teraz muszę uważać. Często ze swoją idę na zakupy i biorę pod bary 6-pak wody a myszka tylko skromny plecak. Można by pomyśleć, że jestem cukiem, a ja po prostu sobie spacer farmera chciałem zrobić;)

Że Ci się chciało robić zdjęcia, myśleć o tym o te myśli przelać tutaj;) Nie że coś i tak lubię czytać Twoje wpisy, ale trochę mnie to zdziwiło.

 

13 minut temu, Yolo napisał:

Drugi dzien czytania forum po krotkiej przerwie- najpierw linki rodem z brukowców i spuszczanie się nad ich treścią, jakieś krzywe akcje bo obca baba odwołała spotkanie, a teraz zdjęcia przypadkowych ludzi i dorabianie teorii, by pasowały pod tezę. 

Co dalej? 

 

No był wczoraj "dym" odnośnie laski co odwołała spotkanie;) Właśnie, nie czytałem już wszystkich wpisów tutaj, ale na zdjęciu widzę typa co niesie torbę nie taka wielką z zakupami, a kobita obok. Ja nie wiem czy wcześniej mu wygarneła, że ma te torbę nosić czy co, może to ona jest zmęczona po robocie, no nie wiem.

 

17 minut temu, LionGrrr napisał:

W nawiązaniu do typa co usunął konto to szkoda typa, a niektórzy też z niego chcą psychola zrobił.

No ja właśnie chciałem z nim trochę pogadać wczoraj, a i tak konto usunął;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Każdy z was widzi takie zachowania

Analiza tego zdjęcia w taki sposób w jaki OP robi to już odchylenie psychiczne, a nie trafna diagnoza rzeczywistości.

 

Przestańcie dostosowywać wszystkiego pod Waszą narrację bo to już się creepy robi.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciejos napisał:

Taki dziwny redditowo-discordowy klimat.

 

Sam się obawiam tych dziwnych trendów

Ostatnio na internetach był/jest taki trend, że kobiety (swoją drogą, roznegliżowane, w opinających leginsach) na siłowni nagrywają facetów, którzy rzekomo na nich się gapią. I dochodzi do tego, że taka lalunia wrzuca na tiktoka gościa który pyta czy pomóc jej zdjąć ciężar, bo widzi że się z tym zmaga, a ona go komentuje "creep". 

 

@SamiecGamma spoko ja się zgadzam, bo sam takiego spermienia i usługiwania widzę mnóstwo, ale może warto też wyczillować i zaakceptować świat jakim jest. Trzy lata temu przechodziłem ten 'red pill rage' dosyć intensywnie, tyle z tego było że psułem tylko atmosferę w towarzystwie, wkurwiałem się jakimiś drobnostkami, wszystko analizowałem. Jak patrzę na siebie sprzed 3 lat to mi samego jest mi szkoda i gdybym ja-starszy mógł sobie coś wtedy powiedzieć to kazałbym sobie wyluzować, otaczać się dobrymi ludźmi i unikać negatywności :)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, krzy_siek napisał:

rzy lata temu przechodziłem ten 'red pill rage' dosyć intensywnie, tyle z tego było że psułem tylko atmosferę w towarzystwie, wkurwiałem się jakimiś drobnostkami, wszystko analizowałem. Jak patrzę na siebie sprzed 3 lat to mi samego jest mi szkoda i gdybym ja-starszy mógł sobie coś wtedy powiedzieć to kazałbym sobie wyluzować, otaczać się dobrymi ludźmi i unikać negatywności :)

Heh, miałem i mam tak samo ale już mi przechodzi na szczęście... w skrajności w skrajność... a naprawdę fajne dziewczyny przez takie zachowanie przejdą koło nosa...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Heh, miałem i mam tak samo ale już mi przechodzi na szczęście... w skrajności w skrajność... a naprawdę fajne dziewczyny przez takie zachowanie przejdą koło nosa...

Dziewczyny lubią wyluzowaną atmosferę, girls just wanna have fun

A jak zaczniesz takiej tłumaczyć redpillowe tezy i zaczniesz ją osądzać i przynudzać, to nawet jak jesteś czadem to nie pójdzie dobrze.

Robert Greene w książce Art of seduction dobrze to tłumaczy. Ludzie nie lubią czuć się oceniani 

 

Edit: teraz jeszcze przesłuchałem co on mówi i dopowiem. Nie rozumiejcie tego "being generous with money" jako simpowanie. 

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, krzy_siek napisał:

Trzy lata temu przechodziłem ten 'red pill rage' dosyć intensywnie, tyle z tego było że psułem tylko atmosferę w towarzystwie, wkurwiałem się jakimiś drobnostkami, wszystko analizowałem.

Ale na forum mając redpill-rage budujesz pozycje u niektórych . Masz rage'owe towarzystwo wzajemnej adoracji. Z pamięci mogę wymienić użytkowników którzy na bank można znaleźć w określonych tematach i zawsze ziejących jadem o kukoldach i o tym jakie to Polki są zjebane i jakie to super bo jakiejś babie coś się stało. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SamiecGamma napisał:

do tego nienajlżejszy plecak

I nie sie na jednym ramieniu, bo przecież musi być cool i daje to +120 do zajerbistości. ;)

 

Nie wiesz czy to jego dziewczyna, nie wiesz co ma w plecaku, nie wiesz co ma w torbie, nie wiesz czyje to... cholera, w dzisiejszych czasach to nawet nie wiesz które z nich jest kobietą i jakich zaimków używa. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Ale na forum mając redpill-rage budujesz pozycje u niektórych . Masz rage'owe towarzystwo wzajemnej adoracji. Z pamięci mogę wymienić użytkowników którzy na bank można znaleźć w określonych tematach i zawsze ziejących jadem o kukoldach i o tym jakie to Polki są zjebane i jakie to super bo jakiejś babie coś się stało.

Trzeba być świadomym ale IMO należy też "nosić okulary o choćby drobnym zabarwieniu różu".

Ludzie biedni często uważają, że nie da się nic zrobić, jak bogaty to kradnie, "to by nic nie dało", "zje Cię skarbówka" i tak dalej.

Mając taką aurę siłą rzeczy nie będziesz przyciągać ludzi, którzy szukają młodych energicznych aspirujących.

 

Względem kobiet też tak negatywnie wielu się nastawia.

Taka aura nie przyciąga kobiet 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.