Skocz do zawartości

Gdzie te chady z tindera?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, wróciłem na chwile ponieważ zrobiłem ostatnio sobie mały eksperyment. 

Poznałem ostatnio fajną samiczkę nie na tinderze tylko na żywo, ale ona od początku wspominała mi że ma tam konto. 

 

Oczywiście jak to początek znajomości nie miałem nic przeciwko, ale jakoś po dwóch tygodniach powiedziała mi sama z siebie że skasowała konto, więc powiedziałem dla żartu że teraz ja mogę zakładać.

No i w sumie założyłem tyle że fejkowe ze zdjęciami wyrzeźbionego modela, ponieważ chciałem sprawdzić czy moja samiczka jest prawdomówna i czy jej tam nie spotkam 😉

 

No i przy okazji chciałem zobaczyć jak to jest z tymi mitycznymi chadami na tinderze którym każda samiczka ponoć rozkłada nogi już w pierwszej wiadomości.

 

No i wygląda to w ten sposób :

 

https://files.fm/u/t5a46qhw9

 

Żadna nie rozłożyła nóg po jednej wiadomości, prawie żadna nie napisała pierwsza sama z siebie prócz jakiejś przeciętnej bialorusinki, większość nie odpisuje jak nie odpisywaly i mi normalnemu facetowi.

Na propozycje prosto z mostu ONS żadna ładna się nie zgodziła, ba nawet przeciętna, chociaż jedna która szuka tatusia by się pewnie z chęcią zgodziła. 

 

Ja wiem że jakas znudzona mężatka by się na pewno pokusiła, ale jeszcze takiej nie znalazłem.

 

Także coś mi tutai nie pasuje do teorii głoszonych wszech i wobec na tym forum 😆

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wolverine1993 napisał:

coś mi tutai nie pasuje do teorii

Jak sam zauważyłeś słowo klucz "teoria".

Eksperymenty "klaudiuszowe" prawdopodobnie był robione na b. dużej grupie kobiet może kilka tysięcy, w której zawsze znajdzie się kilkanaście-dziesiąt pasujących do teorii.

A klaudiusz II przez 2 lata szukał prostytutek na Tinderze aż znalazł na tyle dużo aby się tym pochwalić na yutubie.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Montella26 napisał:

Jak to jest Chad. To ja nie wiem. Koło chada to może on stał. 

Na tyle na ile się znam na męskiej urodzie to pewnie za wygląd 8lub 9/10 ale chad 5o nie tylko wygląd jeszcze kasa status itd, a ten wygląda jak przystojny luzak, a w dzisiejszych czasach panie chcą przystojnego milionera a nie przystojnego hydraulika ..... Właśnie sobie przeczytałem artykuł na salonie o bezkobieciu i ilu kobiet gdzie brakuje, w ich mniemaniu jak byś go dał do oceny to każda powie że normalny facet.... Sam dla testu idąc za jakimś postem stąd dałem na tinder że zasponsoruje i dobre zdjęcia bez twarzy i nie było prawie wcale odzewu.... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No profil nie zachęca.

Zaś rozmowy typu "ruchasz się jak nie to nara" to może działały na zasadzie maszyny losującej kilka lat temu - 1 na 100 trafia, ale za to przy zerowym wysiłku - na kibelku 5 minut spędzić na apce zamiast czytać etykietę domestosa, i jest ruchanko załatwione i dwójeczka.

 

Pewnie sporo lasek też wymeldowało się z tindera, albo traktuje go czysto jako apkę-pocieszkę. Statsy pokątnie wypływające dokładnie to sugerują.

"O, dziś znowu 5 umięśnionych chłopów się do mnie śliniło. Jak miło"

 

Co za dużo, to i świnia nie zeżre - lub :

"Babonowi w koryta dano, w jedno ser, w drugi kaszano. "

Czy jak to tam szedł ten wierszyk o osiołku, który w końcu zdycha z głodu z powodu nadmiaru wyboru ;)

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Conrad napisał:

Teraz jest tryb chad + 500, pandemia inflacji zmieniła zasady gry.

Haha zawsze jakieś wymówki, czyli że co teraz bardziej pożądają bogatych misiów niż chadow z gołą dupą? 😃

 

Jeśli ten gość nie jest przystojny według was niektórych to serio macie spaczone postrzeganie rzeczywistości 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Także coś mi tutai nie pasuje do teorii głoszonych wszech i wobec na tym forum 😆

 

Może dlatego, że za mało postarałeś się z dodawaniem profilowego i julki też znają opcję " wyszukiwanie obrazem" (czy jakoś tak) w google czy jakoś tak i zwęszyły fejka.🤔

 

50 minut temu, Montella26 napisał:

. Ze juz się wyszalała i szuka czegoś normalnego haha 

 

Ja tam obie cenię tego typu szczerość. ;) 

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kiroviets napisał:

Może dlatego, że za mało postarałeś się z dodawaniem profilowego i julki też znają opcję " wyszukiwanie obrazem" (czy jakoś tak) w google czy jakoś tak i zwęszyły fejka.🤔

 

Ja tam obie cenię tego typu szczerość. ;) 

To akurat foto z insta jakiegoś niemieckiego modela 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Zapewne nie musi płakać na BS z powodu braku powiedzenia w przeciwieństwie do ciebie 🤣

 

Pewnie nie musi płakać bo jest w wieku mojego syna.

Ja też nie muszę płakać bo nie interesuje mnie już czy mam powodzenie czy też nie :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to świeży temat to  @Montella26, @sargon, @GriTo, @Wolverine1993 oraz inni chętni zróbcie zamknięty klub.

Wrzućcie tam wasze propozycje chadów, fot oraz opisu i zróbcie wspólny forumowy eksperyment. Czy rzeczywiście jest tak jak "klaudiusz" pokazywał.

Sam jestem ciekaw, mam pełnoletnie dzieci i coś bym im podpowiedział w temacie portali, gdyby sie napalili na podryw na T.

 

@Wolverine1993 jesteś gotów powtórzyć exper. z innymi fotami i opisem oraz lepszą formułką na zagadanie?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Jak to jest Chad. To ja nie wiem. Koło chada to może on stał. 

 

Co się nie zgadza? Rozstaw oczu nie zgadza się o kilka milimetrów? Czy może podstawa szczęki powinna być o centymetr szersza? A może zarost powinien być pełniejszy, bo prawdziwy alpha-Deus-Zeus nie powinien takiego czegoś mieć, tylko prawdziwą tajgę na ryju?

 

Blackpillowcy, jaka to śmieszna sekta 😆

 

To jest serio jakaś dziwna zbieranina ludzi bez ojców - fizycznie czy emocjonalnie, zafiksowanych jak kobiety na wyglądzie i tym, że "samo przyjdzie", byleby tylko pozostać biernym i w tej kobiecej energii przyjmowania i zapierać się rękami i nogami przed tym, żeby wejść w coś aktywnego.

 

Koleś chodzi w jakimś 1% urody na świecie wśród wszystkich ludzi, a tym dalej mało. Jak małe dziewczynki, brzydkie kaczątka obgadujące ładniejszą koleżankę.

 

Choroszcz dla Was.

Edytowane przez Messer
  • Like 7
  • Dzięki 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Także coś mi tutai nie pasuje do teorii głoszonych wszech i wobec na tym forum

Do których?

 

Co na pewno jest ZJEBANE?

.....opis w karcie dań.

Potem otwieracz typu: hejka sklejka, kupa piachu niema strachu.

 

TO sumarycznie powoduje obraz PUSTYBETON.

 

KOBIETA inwestuje(ryzykuje) więcej przy złym wyborze.

TO się nie zmieniło o setek tysięcy lat.

 

Jaki mamy wniosek?

Nasz miś jest niepewnym gościem i sprawdza samiczkę. 

Ona to czuje i się dystansie.

On naciska.

I teraz już pusta miska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brat Jan napisał:

Skoro to świeży temat to  @Montella26, @sargon, @GriTo, @Wolverine1993 oraz inni chętni zróbcie zamknięty klub.

Wrzućcie tam wasze propozycje chadów, fot oraz opisu i zróbcie wspólny forumowy eksperyment. Czy rzeczywiście jest tak jak "klaudiusz" pokazywał.

Sam jestem ciekaw, mam pełnoletnie dzieci i coś bym im podpowiedział w temacie portali, gdyby sie napalili na podryw na T.

 

@Wolverine1993 jesteś gotów powtórzyć exper. z innymi fotami i opisem oraz lepszą formułką na zagadanie?

Niech się inni bawią, z chęcią poczytam później 😃

Mało mnie ostatnio na forum i jakoś lżej mi się żyje, obracam ładną pannę mimo że nie jestem ani chadem ani bogaczem, ale widzę że wiele się tu nie zmieniło 😉 

Ale fajnie że nie każdy to zakuty zabetonowany

24 minuty temu, BumTrarara napisał:

Bo bije po oczach tym, że to kradziony model? :D

A ten cały słynny Klaudiusz to nie bił po oczach że to był model? 

Znajdź mi lepsze zdjęcie modela żeby nie wyglądał jak model. 

Pisze własnie dla beki tak normalnie z kilkoma fajnymi pannami i żadna nie

podjerzewa mnie jeszcze za fejka 🤣

 

Na pewno jest mu łatwiej niż mi by było, ale chciałem tylko sprawdzić czy jest tak jak połowa forum tu twierdzi że każda panna rozkłada nogi dla przystojniaka na tinderze po pierwszej wiadomości i jakoś udowodniłem chyba że coś jest nie do końca tak jak tu płaczecie w nieskończoność 🤣

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Niech się inni bawią, z chęcią poczytam później

 

12 minut temu, Wolverine1993 napisał:

A ten cały słynny Klaudiusz to nie bił po oczach że to był model? 

Coś cię jednak skłoniło do założenia tematu.

 

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

, ponieważ chciałem sprawdzić czy moja samiczka jest prawdomówna i czy jej tam nie spotkam 😉

 

 

13 minut temu, Wolverine1993 napisał:

t nie do końca tak jak tu płaczecie w nieskończoność 🤣

JA tu widze nie do końca przepracowane tematy i chęć dowartościowania się.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiroviets napisał:

 

Coś cię jednak skłoniło do założenia tematu.

 

 

JA tu widze nie do końca przepracowane tematy i chęć dowartościowania się.

To panny mogą sprawdzać nas facetów a my ich nie możemy ? 

Gdybym ją tam zastał, mimo że powiedziała że skasowała konto to wolałbym zakończyć taką znajomość po trzech tygodniach niż brnąć w to dalej i się angażować. 

 

A że chciałem też przy okazji sprawdzić jak to jest na serio z tymi chadami Klaudiuszami czy serio aż tak dużo ruchają na tinderze to upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niski.

 

Tak wogle,

ten tinder to dobra maszynka do pieniędzy,

goście mieli łeb, fajny profil działalności.

 

Ludzie jedzą, srają, ruchają więc wpada w pierwotne potrzeby.

 

Ps.To pewnie @Messera zdjęcia.

Ale kwas wyszedł...🤣

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.