Skocz do zawartości

Toksyczna relacja


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.03.2023 o 13:42, Król Jarosław I napisał:

@Wolumen bardziej kukoldzkich głupot dawno nie słyszałem. Jak jest kurwą mając 20 to mając 30 nic się nie zmieni.

 

Obecnie 99% 20 latek, o względnej urodzie ma zapędy kurewskie.

Trzeźwieją dopiero w okolicach 30tki jak juz widzą, że świata nie zwojują.

Dlatego właśnie nie patrzę nawet na te młode japiszony bo wiem, że każda jest taka sama.

Cytując klasyk- tylko forsa, kutasy i słaby melodramat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Opisałbyś przebieg?

Mam 1 ziomka z krzywym nosem.

 

1. Konsultacja i badanie. Lekarz ocenia co jest do naprawy i dobiera kształt nosa.

2. Badania. Krew, ekg, rtg, hiv itd

3. Operacja. Zostaje podana narkoza. Po ok 1,5h budzisz się z opatrunkiem i zatkanym nosem.

4. Rekonwalescencja. Przez kilka dni/tygodni nos puchnie i jest zatkany. Po czasie wszystko wraca do normy. Trzeba unikać wysiłku fizycznego przez ok miesiąc po operacji.

 

Tak to wyglądało u mnie. Znajomy robił nos kilka miesięcy temu i u niego proces wyglądał tak samo z tym że na etapie konsultacji lekarz zrobił mu zdjęcia i w photoshopie ustalili jak nos ma wyglądać.

 

Cena : ja płaciłem o ile mnie pamięć nie myli 18k, znajomy 23k.

 

Generalnie jak nos jest krzywy, za duży lub opadający to moim zdaniem warto poważnie rozważyć operację. A już tym bardziej jeżeli są problemy z przegrodą i oddychaniem. Nie ma się czego bać, operacja nosa jest bezpieczna i mało bolesna.

 

Wspomniany kolega zaliczył taki glowup po operacji że moja dziewczyna i przyjaciółki po zobaczeniu przed i po nie mogły uwierzyć że to ten sam człowiek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska wygląda na chorobliwie zazdrosną i te akcje ze znajomymi typami może chodzić o wzbudzanie zazdrości w Tobie żeby widziała że Ci zależy. Masz seks kiedy chcesz i jak chcesz. Weź ją na ostro, klapsy, lekkie podsuszanie, ciągnij za włosy, skrępuj jej ręce i mocno trzymaj wygląda że lubi takie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z panną w weekend, widać było już mega wycofanie mimo tego że seks etc był (co też nic nie znaczy). Wczoraj powtórka z rozrywki - spędziłem kilka godzin na rozmowie z nią (tak, wiem). Dowiedziałem się kilku rzeczy o naszej "relacji":

1) w związek weszła mimo tego że mnie nie kochała wtedy ani nie chciała związku - żeby nie stracić ze mną kontaktu,

2) były pewne plany za kilka miesięcy z których się wycofała, mimo że sama je zaproponowała miesiąc temu,

3) stwierdziła że za szybko poznaliśmy swoje rodziny plus generalnie relacja potoczyła się "szybko", że gdyby mogła cofnąć czas to byśmy się dłużej spotykali bez tego,

4) stwierdziła że nie ma co robić wspólnych planów jako że jest młoda i nie wie co chce w życiu robić (co jest ok rozumiem)

5) popieprzyła że dużo kłótni ostatnio było (no ciekawe dlaczego...) i że chciałaby "naprawić" naszą relację, aczkolwiek powiedziała że to już kilka tygodni trwa i przestaje się "łudzić" już że coś się zmieni, ale ze chciałaby bo uwielbia ze mną czas spędzać, rozmawiać etc.

6) w temacie "kolegi" że nie mam prawa jej ograniczać, że poznajemy nowych ludzi non stop i że jeśli się kogoś polubi to chce z nim mieć kontakt. 

 

Nadmienie tylko to że laska wyjeżdża do pracy w tym tygodniu, nie będziemy się widzieć spory szmat czasu. Moim zdaniem czekała do samego końca z tym żeby się "wysłowić".

Generalnie jak alkoholu nie pije, tak się wkurw.. wczoraj że pół półlitrowej wódki wypiłem w nocy. Z tej rozmowy wniosek dla mnie jest jasny - laska tak naprawdę mnie wykorzystała. Darmowa atencja, podwózki, spędzanie razem czasu gdy się jej "nudziło", przysługi dla niej i jej rodziny oraz masę innych rzeczy. Dziwię się sobie że byłem tak głupi, laska mną konkretnie zmanipulowała tym rollercoasterem emocjonalnym. To jak narkotyk którego chcesz więcej, nieustanne wahania emocjonalne. Byłem zbyt dobry dla niej, myślałem że jest inna niż wyszło. Przez jej problemy rodzinne i to skąd pochodzi włączył mi się zmysł zbawiciela. "If Jesus can't save these hoes, why are you trying?" 

 

Tak czy siak mam się z nią DZIŚ widzieć ostatni raz przed jej wyjazdem. Po tej rozmowie mam jasność - laska się już wycofała, jednocześnie chce mieć "bezpieczną opcje" gdy wróci. Osobiście ta rozmowa mnie utwierdziła - nie jest to kobieta dla mnie. Prawdopodobnie tak czy siak ona to zerwie dziś, wczoraj plus ostatni czas tak naprawdę było przygotowaniem do tego, przynajmniej tak to widzę.

I nie, nie chce już z nią być. Nie widzę już takiej możliwości, zbytnio mi to zryło banie. Nigdy więcej DDA/DDD. Chcę mieć czas dla siebie i odpocząć od wszelakich relacji z płcią przeciwną.

 

PANOWIE - jak to rozegrać? Nie jestem zbyt dobry w "zrywaniach". Trzymanie kontaktu byłoby błędem, jednocześnie także tak czy siak byłby on minimalny z racji że jej w kraju nie będzie. Chcę się z tego bagna wyciągnąć i wyleczyć, bo serio siadła mi głowa od tej kobiety. Tak, jestem frajerem że dopiero teraz to zauważyłem.

 

Doradzcie mi jak to rozegrać, bo szczerze nie mam kogo się poradzić a łeb mi tak paruje że sam już nie wiem...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu czyli tak, co do rollercoastera to dobre momenty uzależniają i chce się żeby tak było codziennie, a w większości jest chujowo nie rozumiem dlaczego ludzie się na to łapią i trwają w czymś takim przecież to widać od razu na początku znajomości, zaczynają się krzywe akcje mówi się do widzenia

 

27 minut temu, classics107 napisał:

Doradzcie mi jak to rozegrać, bo szczerze nie mam kogo się poradzić a łeb mi tak paruje że sam już nie wiem...

 

Uzależniłeś się od panny, nie będzie łatwo i musisz to przepracować skup się na sobie i rób co lubisz, ogranicz kontakt do zera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, classics107 napisał:

laska tak naprawdę mnie wykorzystała.

Ty się dałeś wykorzystać - to jest prawdziwy root cause. Reszta jest tylko skutkiem powyższego.

 

38 minut temu, classics107 napisał:

PANOWIE - jak to rozegrać?

Jeśli nie umiesz tak po prostu olać temat (a z wpisu widać że nie, bo nie wiem jakich innych rad się spodziewasz?), to blokada wszędzie i jedziesz dalej przez życie z nowym doświadczeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, classics107 napisał:

Tak czy siak mam się z nią DZIŚ widzieć ostatni raz przed jej wyjazdem.

A po kij masz się jeszcze z nią spotkać?

Żeby było jej miło przed odjazdem? ;) Szanuj się!

Zamiast tego idź na siłkę lub pobiegać, zrób przemeblowanie w domu, jedź do jakiegoś salonu pooglądać auta, rowery lub sprzęt audio (zależy co tam Ci leży).

Koniec to koniec, skup się na własnym życiu, zadbaj o własny komfort psychiczny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, canyon napisał:

A po kij masz się jeszcze z nią spotkać?

Żeby było jej miło przed odjazdem? ;) Szanuj się!

Zamiast tego idź na siłkę lub pobiegać, zrób przemeblowanie w domu, jedź do jakiegoś salonu pooglądać auta, rowery lub sprzęt audio (zależy co tam Ci leży).

Koniec to koniec, skup się na własnym życiu, zadbaj o własny komfort psychiczny.

Nie warto marnować czasu na kobietę co ma nas w nosie.

Zająć się własnymi sprawami, znaleźć czas na swoje hobby.

Wielu gości, szczególnie w nieudanym małżeństwie marzy tylko o tym ażeby żona wyjechała na kilka dni do mamusi, aby spędzić te kilka dni w kompletnym luzie nie mając żadnych obciążeń psychicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwałem z panną. To by było na tyle, boli ale na szczęście mam czym głowę aktualnie zająć przez sporo obowiązków w pracy i nie tylko. Wiem że lekko nie będzie, bo tak czy siak się wyoutowalem ze znajomości ze sporą częścią osób (z tymi dwoma "kolegami" kontakt uciąłem i nie zamierzam go odnawiać), więc jednym słowem zostaje w lekkim bagnie jeśli o kontakty z ludźmi, więc emocjonalnie = czeka mnie dołek. Szkoda mi czasu który poświęciłem, hajsu (wydanego na pannę plus sunk cost w postaci faktu że mogłem dorabiać w czasie który jej poświęciłem). Ale tak to w życiu bywa, zostaje siłka, książka oraz praca. Zapiszę się na jakieś sporty walki (mam w sumie opcje krav magi w weekendy u siebie w mieście więc tam uderzę) aby mieć kontakt z ludźmi - głównie facetami, od kobiet się odcinam na tą chwilę, nie chcę w żadne relacje z nimi wchodzić póki nie ogarnę swojej głowy. 

 

Dla potomnych, bo wiem że sporo nowych użytkowników wertuje tematy a w końcu i ten spadnie na dół:

1) screenujcie proszę rodziny kobiet z którymi zamierzacie wchodzić w relacje, jeśli zauważycie patologie w postaci: alkoholu, innych używek, zjebanej relacji kobiety z ojcem czy ojca jej z matką, siostry które również nie mogły sobie ułożyć relacji z facetami - UCIEKAJCIE. Nie warto. Te kobiety są uszkodzone.

2) nie waszym zadaniem jest ratowanie kogokolwiek, żyjcie dla siebie i swoich celów życiowych,

3) DDD/DDA zapewnią wam zajebisty haj emocji, są w tym mistrzyniami. Można wręcz powiedzieć że to często powtarzana technika push/pull którą faceci stosują. Dadzą wam takie wahania emocji, że będziesz tych pozytywnych od nich szukał cały czas, wpadając w pułapkę i się uzależniając jak od narkotyku.

4) nie bądź za dobrym, umiej powiedzieć nie, nie pomagaj komuś cały czas w zamian otrzymując 10% tego co dajesz w zamian.

5) przy pierwszych tego typu akcjach co ja napisałem że miałem z tą panną powinna wam się włączyć lampa ostrzegawcza. Każda kobieta ma humorki, jest to zrozumiałe. Ale jest różnica między tym co jak napisałem że mi się przytrafiło a "normalnym" zachowaniem kobiet. Gdybym mógł cofnąć czas wcześniej, już w styczniu zerwał bym z panną. Łudziłem się że coś się zmieni, ale ludzie a w zasadzie ich zachowania się nie zmieniają.

 

Chyba tyle na tą chwilę.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj raz na zawsze. Kiedy PIERWSZY RAZ słyszysz w rozmowie od panny:

W dniu 2.03.2023 o 22:44, classics107 napisał:

6) non stop mi laska mówi że "jak Ci nie pasuje to znajdź sobie inną", zero autorefleksji nad swoim zachowaniem czy cokolwiek tego typu.

To ma to być OSTATNI RAZ, kiedy Ci to powie.

 

W dniu 2.03.2023 o 22:44, classics107 napisał:

Zależy mi na niej bo mimo tego jest inteligentna + w moim typie

 

Wyłącz "inteligentna" z opisu a włącz "cwana, chytra i bezczelna".

 

Oczy tzipą Ci zarosły do tego stopnia, że cała reszta była racjonalizacją.

o 9 lat młodsza gówniara ma czelność Ci powiedzieć "jak Ci nie pasuje, to znajdź sobie inną" a Ty nic z tym nie robisz.

 

Gdyby powiedział Ci to w pracy o 9 lat młodszy chłystek to wiedziałbyś jak się zachować? Prawda? Albo dostałby od Ciebie soczysty opierdol albo wręcz w pysk.

 

Ten tekst to oznaka poczucia wyższości w relacji. Prawdziwego poczucia wyższości lub udawanego. Bez znaczenia. Po pierwszym takim tekście powinno być dla Ciebie jasne jaki jest układ sił i jak jesteś przez pannę odbierany.

Edytowane przez Miszka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, classics107 napisał:

Zerwałem z panną

Świętuj Dzień Mężczyzny! 💪

 

1 godzinę temu, classics107 napisał:

Szkoda mi czasu który poświęciłem, hajsu (wydanego na pannę plus sunk cost w postaci faktu że mogłem dorabiać w czasie który jej poświęciłem)

Myśl o tym ile hajsu, czasu, energii i nerwów zaoszczędziłeś.

 

Dbaj o Siebie!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Miszka napisał:

Zapamiętaj raz na zawsze. Kiedy PIERWSZY RAZ słyszysz w rozmowie od panny:

jak Ci nie pasuje to znajdź sobie inną"

To ma to być OSTATNI RAZ, kiedy Ci to powie.


Cicho. Sam tak robię z kobietami jak odwalają krzywe akcje. Pomaga, przynajmniej na jakiś czas 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 22:44, classics107 napisał:

6) non stop mi laska mówi że "jak Ci nie pasuje to znajdź sobie inną", zero autorefleksji nad swoim zachowaniem czy cokolwiek tego typu.

Po pierwszym takim tekście, wyleciała by na bucie szukając PKSu do siebie na wieś. 

 

Ogólnie zepsute dziewcze - idealny materiał na żonę 🙂

Może młoda, ale już była ostro sponiewierana przez innych.

 

Temat ma już trochę czasu, więc @classics107

trzymasz się swojej decyzji?

 

pzdr.

Edytowane przez PyrMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 13:41, Miszka napisał:

Oczy tzipą Ci zarosły do tego stopnia, że cała reszta była racjonalizacją.

o 9 lat młodsza gówniara ma czelność Ci powiedzieć "jak Ci nie pasuje, to znajdź sobie inną" a Ty nic z tym nie robisz.

Minimum raz coś podobnego usłyszałem od kobiety, znajomość zakończona była do maksymalnie 2tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 3/12/2023 at 7:59 AM, PyrMen said:

Po pierwszym takim tekście, wyleciała by na bucie szukając PKSu do siebie na wieś. 

 

Ogólnie zepsute dziewcze - idealny materiał na żonę 🙂

Może młoda, ale już była ostro sponiewierana przez innych.

 

Temat ma już trochę czasu, więc @classics107

trzymasz się swojej decyzji?

 

pzdr.

Cześć.

Tak trzymam się swojej decyzji, laska próbowała się ze mną kontaktować jeszcze po tym jak z nią zerwałem, odpowiedziałem jedynie że nie chce kontaktu i poszedł blok. Nie mam jej już na socialach, numer skasowany.

W sumie to jak po wcześniejszych rozstaniach miałem różnego rodzaju rozkminy, tęsknotę to w tym przypadku nic z tego nie ma miejsca - wręcz przeciwnie. Czuję spokój wewnętrzny, nikt mnie nie wkurwia już zmianami nastrojów, plus mam teraz w końcu czas wolny na swoje widzi mi się (mało ale 🤷‍♂️). Jestem w sumie happy 😅. A że generalnie mam sporo pracy, jadę z siłka + zapisałem się na krav mage u siebie to nie mam nawet głowy myśleć o niej. Jedyne czego żałuję to że nie zakończyłem tego wcześniej - moja rada dla potomnych - nie tkwić w takich relacjach. A dla mnie lekcja żeby bardziej zwracać uwagę na otoczenie kobiety plus jak i w jakich warunkach była wychowana. A jeśli chodzi o kobiety - aktualnie brak ochoty na nawiązywanie nowych znajomości, no chyba że się coś ciekawego pojawi, ale nie skupiam się na tym. Chyba tyle.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.