Skocz do zawartości

Sąsiedzka obserwacja


MaxMen

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę wam pewną historyjkę którą zaobserwowałem w sąsiedztwie która zaczęła się ok 15 lat temu. 

Był sobie typ w początku tej historii ok 30-ki 

Raczej bez znajomych poza znajomymi z podwórka z lat dziecięcych bez dziewczyny, prawa jazdy itp, mieszkał z rodzicami, cichy spokojny nikomu nie wadził, wyraźnie nie atrakcyjny z nadwagą. Może kiepska ale stała praca. 

 

I nagle cyk jest dziewczyna i dwa bombelki od tak z dnia na dzień. Ona bardzo wyraźnie nie atrakcyjna. 

Dzieci malutkie noszone w nosidełkach takie pewnie rok po roku. 

 

No i cyk jest rodzinka mieszkają w mieszkanku 2 pokojowym z jego rodzicami.

Od razu kapnąłem, że musiał ją wyhaczyć  w necie nie miała się gdzie podziać to poszła do niego a on z braku laku wziął ją z dziećmi do rodziców. 

 

I tak sobie żyli "kupili" używane autko ona jeździła, w międzyczasie on robił prawo jazdy potem "kupili" nowe salonowe tańszej marki. Choć dziwiło mnie, że nie próbują iść na swoje zamiar ładować w samochody no ale niech tam. 

 

Potem był ślub wspólne maleństwo itd. 

 

Mimo, że było to parę ładnych lat temu i nie wiedziałem ile wiem dziś to widziałem co się dzieje i gdzieś w myślach miałem, że jak ona stanie na nogi to go kopnie w dupę i sobie pójdzie. Ale się łudziłem, że może nie no bo ten ślub, potem  3 bombelek pozatym gdzie by się taki drugi znalazł który by wziął mocno brzydką dziewczynę z dwójką potem trójką dzieci, no nie, nie da rady! 

 

No ale 3 bombelek trochę podrósł pani poszła do pracy i znów mnie naszły myśli czy aby ona kogoś w tej pracy nie pozna i przeskoczy na inną gałąź? 

 

Ale moje poczucie estetyki względem tej pani trzymało mnie na ziemi, że do takiego czegoś nie dojdzie.

 

No ale dość niedawno patrzę a ona podjeżdża z dzieciakiem najmłodszym prowadzi go do domu i za chwilę odjeżdża i już zdałem sobię sprawę co jest grane ale pewności nie miałem choć kilka takich sytuacji mnie w tym upewniło, że odeszła od niego. 

 

Tylko wiadomo w próżnię nie poszła bo raczej chyba nie miała gdzie a na wynajem z 3 dzieci hmmm..

 

Tylko sobie myślę do kogo, z takim wyglądem, z ok 40stką na karku i 3 bombelkami? 

 

Myślę pewnie z pracy może jakiś starszy typ albo co, może ktoś ze wsi z domem bo kto w mieście w bloku by ją pomieścił z tym przychówkiem. 

 

No ale jednak. 

Właśnie wpadł mi w ręce jej profil na FB no i paczę:

Nowa super rodzinka 2+3 typ na oko blisko 6-8 lat młodszy od niej taki mniej atrakcyjny normik, lokalizacja wskazuje na tereny wiejskie, to samo miejsce pracy, także ten...

 

Nie komentuje bo wiadomo ale mimo wszystko jestem zaskoczony 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna, za duże wymagania i gnije sama ze sobą skacząc po kutasach biedaków z Egiptu lub Hiszpanii. 

 

 

 

Nieciekawa laska z urody, spija cały normikowy nektar. (I coś mi się wydaje, że finansowo wychodzi na tym lepej.) 

 

Musi mieć wystrzelone ego w okolice Marsa. 

 

I tak to się żyje. 

 

@Anonim84 rozumiesz czytany tekst?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen nie wiem czy wątek ma na celu "licytowanie się" kto zna bardziej poje...e przypadki, ale znam bardziej hardcore 'owy.

Bardziej ogarnięty życiowo koleś, z lepszym wyglądem (niż ten opisany przez Ciebie) znalazł "swoje szczęście"(🤦) u boku 3l starszej patuski z 3ma bąblami i ich miłość "przypieczętował" wspólną latoroślą.

 

My tu sobie możemy śmieszkować, ale postawcie się w sytuacji np rodziców takiego delikwenta, którzy wiedzą jak to się skończy...🤔🤔

 

Z jednej strony chcącemu nie dzieje się krzywda. Z drugiej jednak młodym chłopakiem jest nieustannie wciskane poczucie braku właśnie przez matrix.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

Jakby po ziemi mniej frajerów chodziło, to świat byłby piękniejszy, tyle. 

 

I na co komu jakieś chujowe frajerskie geny? 

 No i tu trzeba serdecznie podziekowac organizatorom cyrku ktory promuje patole . Dzieki temu zabiegowi ilosc biorobota zawsze bedzie zadowalajaca .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

W USA to się nazywa baby mamas, kolekcjonują po dziecku lub kilku od każdego innego faceta dzięki czemu są większe łącznie alimenty

Gdzieś tu już pisałem, że dla pani ekonomicznie bardziej zasadne jest mieć np 3 dzieci i każde z innym, bo z 3 ściąga ile się da, jak miś zarabia dajmy na to 4500 to na jedno dziecko dadzą mu 1200 zł, na dwójkę 1500 a na trojke 1700, to jak ma się ten 1700, na 3 dzieci do 3600 na trójkę dzieci gdy każde z innym i każde dostanie 1200, i najlepiej wziąć 4 frajera co też będzie na panią łożył...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DOHC napisał:

Facet musi, tymczasem kobieta zawsze spadnie na 4 łapy. Najlepsze dowody iż stu głupców nie może równać się jednemu mądremu. 

Przecież są powiedzenia życiowe:

"Wierny piesek", 

"Wredna suk..."

"Zwinna kotka"

"Leniwy kocur"

 

Wydźwięk psa i kota, jako samiec niezbyt przyjazny dla ucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.