Skocz do zawartości

Polak Beciak, Turek Alfa - Boom na małżeństwa mieszane w Turcji. Kobiety mają konkurencję z zagranicy.


Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dane do analizy jak działają rynki matrymonialne w różnych Państwach.

Przeczytajcie Panowie jak bawią się Turkowie! :)

 

Artykuł przekleiłem z: https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1287378,boom-na-malzenstwa-mieszane-w-turcji-kobiety-maja-konkurencje-z-zagranicy żeby było przyjemniej czytać bez wychodzenia z forum.

 

da9032d3f7231ebbe4fa52d32980ec65,860,0,0

 

Na jedno małżeństwo Turczynki z obcokrajowcem przypada aż 4-5 takich związków Turków. Mężczyźni w Turcji mogą dziś w kobietach przebierać ze względu na liczne turystki i migrantki z innych krajów muzułmańskich. Syryjki, Marokanki, Rosjanki, Niemki, Ukrainki czy Iranki stanowią dziś sporą konkurencję dla tamtejszych kobiet.

 

Chociaż w Turcji oczekiwania wobec mężczyzn są dość spore ze względu na kultywowany jeszcze tradycyjny model rodziny, to dzisiaj Turcy nie odczuwają skutków rosnącej hipergamii w takim stopniu jak w Europejczycy. Pomimo że Turcja jest dość zlaicyzowana jak na kraje muzułmańskie, to islam nadal ma wyraźny wpływ na większość społeczeństwa. Na prowincji nadal jest konserwatywnie, większość kobiet nosi hijaby i pełni swoją kobiecą rolę. W dużych miastach jest już inaczej i można spotkać osoby o różnych światopoglądach. Wiele kobiet zachowuje się jak Europejki, nie ma jednak powszechnej akceptacji do rozwiązłości seksualnej. Wiele małżeństw jest nadal aranżowanych przez rodziny po znajomości. Na głębokiej prowincji jest też pewien odsetek małżeństw w dalszej rodzinie. W Turcji tradycja nakazuje dać kosztowny prezent rodzinie panny młodej. Rodziny także starają się zadbać o jak najlepszy wybór partnera dla swoich synów czy córek. Szczególnie wśród osób zamożnych pilnuje się aby do rodziny nie weszła pierwsza lepsza kobieta. Całkiem odwrotnie jak w Polsce, gdzie dziewczyna z biednej rodziny na prowincji jedzie do dużego miasta i szuka zamożnego partnera. W Turcji takie zagrywki są raczej nierealne, rodzina nie pozwoli aby syn związał się z kobietą o niskiej pozycji społecznej. Młode Turczynki owszem migrują do dużych miast na studia, ale nie nastawiają się na znalezienie "betabankomatu" bo rodzina orientuje się w takich zamiarach. Tureckie społeczeństwo tak jak polskie jest rozwarstwione ekonomicznie, jednak nie toleruje się jak w Polsce wiązania z przysłowiowym kopciuszkiem. Młode Turczynki owszem szukają jak najlepiej, ale są bardziej świadome, że sam fakt bycia kobietą nie otwiera im drogi do bogactwa i luksusu.

 

ClqIcSXWkAAA6rn?format=jpg&name=large

 

Z drugiej strony Turcy tak samo musza spodobać się rodzinie panny młodej. Wygórowane oczekiwania są dziś ciężkie do spełnienia w kraju z wysokim bezrobociem i inflacją. Młodzi Turcy więc często starają się poznawać cudzoziemki. Nie trzeba przecież obdarowywać złotem ich ojców i matek. Seks tak samo przychodzi łatwiej. Niewielki odsetek Turczynek to zawodowe imprezowiczki. Turcy podrywają turystki na potęge, są wręcz nachalni w swoim podrywie. Inni Turcy z kolei znaleźli swoją niszę wśród uchodźczyń z Syrii lub innych imigrantek Azji i Bliskiego Wschodu. Z danych które są dostępne na tureckim portalu statystycznym, wynika że Turcy znacznie częściej wchodzą w małżeństwa mieszane niż Turczynki. Trend zawierania małżeństw mieszanych jest rosnący. Skala tego zjawiska jest na poziomie o wiele wyższym niż w Polsce [1].

 

aa54274142d264fd1ece0a5141fb7d5a,860,0,0

 

e4cdc7605a9a7e40f0c22a7f56a9ae90,860,0,0

 

Nie brakuje polskiego akcentu. Polki kilkunastokrotnie częściej wiążą się z Turkami niż Polacy z Turczynkami. W samej Turcji w latach 2009-2022 Polki zawarły 1633 małżeństwa a Polacy tylko 108. Dodatkowo w Polsce także nie brakuje małżeństw Polek z Turkami, gdzie także wyraźnie dominują związki polskich kobiet. Wraz z napływem imigrantów z Turcji, których przyjeżdża do Polski już kilkadziesiąt tysięcy rocznie, można spodziewać się wyraźnego wzrostu liczby takich związków. Warto tutaj zaznaczyć, że na niekorzyść polskich mężczyzn ponad 90% imigrantów z Turcji to mężczyźni [2].

 

0b6fd9b46d8dc69d068a112d617e177c,860,0,0

 

75ab324ed2ab27841c6e2c041828e29d,860,0,0

 

 

Związek Polaka z Turczynką jako muzułmanką nie jest niemożliwy. W porównaniu do innych państw muzułmańskich prawo nie utrudnia zawierania takich małżeństw gdy nie jest się wyznawcą islamu. Odbiór społeczny w niekonserwatywnej części społeczeństwa także nie jest  specjalnie negatywny. Jedyne co trzeba przyznać, to że bycie obcokrajowcem w Turcji nie jest jakimś wielkim atutem. Pomimo że Turcja jest krajem wyraźnie biedniejszym niż Europa, to kobiety w odróżnieniu od Słowianek nie pójdą z pierwszym lepszym obcokrajowcem. W Turcji zakorzeniona jest narodowa duma. Nawet miejscowa lewica jest dumna z pochodzenia i swojej historii. Kobiety nie wstydzą się swojej tureckiej tożsamości. Mężczyzna z zagranicy musi więc sobą coś prezentować. Turczynki jednak coraz przychylniej patrzą na obcokrajowców gdyż same tracą mężczyzn na rzecz turystek z Europy oraz imigrantek z Bliskiego Wschodu. Dodatkowo w odróżnieniu od Polski struktura demograficzna jest jeszcze w miarę zrównoważona i samotna kobieta po trzydziestce zderza się z tak zwaną ścianą. Dodatkowo występuje jeszcze pewna presja społeczna na nie bycie starą panną. Z tego powodu większość kobiet w wieku 25 lat ma już męża lub ustalony termin ślubu. Jest to więc dla mężczyzn o wiele lepsza sytuacja niż w Polsce, gdzie kobiety poważnie o stałym związku myślą dopiero po trzydziestce. Turcja to także kraj gdzie jeszcze szanuje się mężczyznę i jego rolę w związku.

 

 

2021-08-31-TURKEY-youth-popn_1000.png


W czasach wysokiego bezrobocia, bardzo wysokiej inflacji i trudnej sytuacji gospodarczej sporo Turczynek chętnie związałoby się z obcokrajowcem. W dużych miastach jak Stambuł, Ankara, Izmir czy Antalya jest dużo młodych dziewczyn. Zdecydowanie więcej jak w Polsce ze względu na jeszcze stosunkowo młode społeczeństwo. Może to być pewna szansa w trudnych czasach na polskim rynku matrymonialnym. Turcja jest dość dobrze skomunikowana z Polską połączeniami lotniczymi. Można więc wybrać się tam na wakacje i spróbować swoich sił na rynku matrymonialnym. Gdyby nie islam oraz ograniczenia migracyjne to Turczynki już dawno poszłyby śladami Polek, Słowaczek czy Ukrainek. Sytuacja gospodarcza jest gorsza niż w Polsce lat 90'. Można więc wykorzystać fakt, że kobiety są tam na miejscu w biedniejszym kraju. Nie są to oczywiście drugie Filipiny czy Tajlandia. Turcy raczej nie pozwolą na męską seksturystykę do tego kraju. Przygód tutaj szukają tylko zachodnie kobiety. Europejscy mężczyźni mają po prostu szansę na poznanie zwykłej dziewczyny na imprezie czy portalu randkowym.

 

 

 

Jak wskazują statystyki w Turcji ubywa sporo młodych mężczyzn ze względu na emigrację i związki mieszane. Turcja może więc być ciekawym kierunkiem dla polskich samotnych mężczyzn. Na tamtejszym rynku matrymonialnym nie brakuje młodych kobiet. Ze względu na liczne połączenia lotnicze i stosunkowo bliską odległość umożliwia to dostęp do dużego rynku matrymonialnego.


Źródła:
[1] https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Marriage-and-Divorce-Statistics-2020-37211&dil=2
[2] https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1281767,cicha-islamizacja-polski-masowa-skala-imigracji-z-krajow-muzulmanskich

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem temat i niestety musze ostudzic Twoj entuzjazm....

 

Byles kiedys w Turcji? Ja znam kogos kto zna kogos kto byl.... 

 

Tak teraz na powaznie, pamietam jak kiedys na jednym statku bylismy w Turcji co tydzien i probowalismy dla sportu podbijac do Turczynek. Zapomnij, nie mielismy najmniejszych szans, a nie bylo to na prowincji a w Izmirze... Byly totalnie zamkniete na obcokrajowcow. Nie mowie ze sie nie da i jest to nie osiagalne, jednak nie nazywalbym tego nowa ziemia obiecana dla polskich mezczyzn,

   

Patrzac na statystyki i obecnosc na pierwszym miejscu Niemiec i Austrii, stawiam dolary przeciwko orzechom, ze sa to potomkowie imigrantow. Jak to mowia, idac z psem na spacer, statystycznie mamy po 3 nogi ;)

 

 

Edytowane przez Moriente
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech je biorą, nie nasz cyrk, nie nasze małpy, ja tylko czekam na falę rozwodów P0lek za granicą, aż miejscowi zrozumieją co brali, przecież soft jest ten sam i kiedy egzotyka się znudzi włącza się domyślny software i zaczynają się jazdy. Zobaczycie że na końcu za parę lat nikt nie będzie chciał P0lek do związku, ani nasi, ani oni, oczywiście prócz kukoldów ale ta pula będzie też szybko maleć

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, typowa strategia reprodukcyjna silnych społeczeństw. Turcy od zawsze brali obce kobiety, a zazdrośnie strzegli swoich.

 

Europy nie da się uratować. 

 

Świata nie zmienicie, więc zadbajcie o siebie.

 

Ojczyzna, społeczeństwo, kobiety, naród, wartości - wszystko chuja warte. Liczycie się tylko wy i wasz kawałek podłogi (jeżeli rzeczywiście jest wasz). 

Piszę to nie bez goryczy, ale cóż...

Edytowane przez zychu
  • Like 13
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, spacemarine napisał:

nie nasz cyrk, nie nasze małpy,

Nie do końca sie zgodzę. Potem taka jedna z drugą Karyną jak wrócą to zaściankowej Polski - to kto będzie dymał na 500+ na śniadego Brajanka,itd?

 

56 minut temu, spacemarine napisał:

ja tylko czekam na falę rozwodów P0lek za granicą,

Niezłe zdziwko mogą mieć ( nie wiem czy w muzułmańskich krajach rozwody są dopuszczone prawnie) jak w takiej Turcji sędzia nie "łyknie" bajki o przemocy fizycznej, psychicznej i ekonomicznej.🤣🤣

 

Godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał:
3 godziny temu, Sky napisał:

Polki zawarły 1633 małżeństwa

 

Mamy ponad 17 miliona kobiet w Polsce. 

1633/17 000 000 = 0,000096% 

Przecież to jak znaleźć himalajkę. Nic nie znaczący promil promila następnego promila. 

Idąc tym tokiem rozumowania - rzetelniej byłoby zestawić liczbę p0lek zawierających w danym roku  małżeństwo z Polakiem vs Turasem. Ewnetualnie liczbę ugobaconych kulturowo p0lek przez Turasów vs Turczynek przez Polaków. ;) 

 

56 minut temu, zychu napisał:

Turcy od zawsze brali obce kobiety, a zazdrośnie strzegli swoich.

Ogólnie muslimy.

 

56 minut temu, zychu napisał:

Świata nie zmienicie, więc zadbajcie o siebie.

 

Ojczyzna, społeczeństwo, kobiety, naród, wartości - wszystko chuja warte. Liczycie się tylko wy i wasz kawałek podłogi (jeżeli rzeczywiście jest wasz). 

Piszę to nie bez goryczy, ale cóż...

I to jest myśl.😎

 

56 minut temu, spacemarine napisał:

Zobaczycie że na końcu za parę lat nikt nie będzie chciał P0lek do związku,

Czyżby? Ostatnio przemknęło mi przed oczyma kilka nagłówków o jakimś ufo  czy tam lądujących kosmitach.🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zychu napisał:

Świata nie zmienicie, więc zadbajcie o siebie.

 

Ojczyzna, społeczeństwo, kobiety, naród, wartości - wszystko chuja warte. Liczycie się tylko wy i wasz kawałek podłogi (jeżeli rzeczywiście jest wasz). 

Sobieski, obrońcy spod Konstantynopola, Chocimia, Kosowego Pola, Warny w grobie się przewracają.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał:

Mamy ponad 17 miliona kobiet w Polsce. 

1633/17 000 000 = 0,000096% 

 

Chciałem zauważyć, że ta Twoja matematyka jest totalnie od czapy.

Wg Rocznika Demograficznego GUS z roku 2021 (najnowszy dostępny), na 143240 małżeństw Polek, 2320 małżeństwa były takie gdzie małżonek był cudzoziemcem. Czyli porównując jabłka do jabłek, a nie jabłka do bananów wychodzi 1,62 % wszystkich małżeństw to były małżeństwa Polek z obcokrajowcami. (nawet nie chce mi się liczyć o ile rzędów wielkości jest to inny wynik od tego Twojego).

 

2 godziny temu, Moriente napisał:

Przeczytalem temat i niestety musze ostudzic Twoj entuzjazm....

 

Ja myślę, że większość komentujących skoncentrowało się na złej stronie tego news-a. Zamiast komentować Polki wychodzące za Turków, może należy popatrzeć na Turków, którzy znaleźli fajny sposób na rozwiązanie problemu (zbyt) dużych oczekiwań ich lokalnych kobiet. Jak od dawna trąbi tutaj @niemlodyjoda, może warto żeby i Polacy wyjrzeli poza swoje podwórko zamiast tylko narzekać na Polki.

 

  • Like 6
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

g Rocznika Demograficznego GUS z roku 2021 (najnowszy dostępny), na 143240 małżeństw Polek, 2320 małżeństwa były takie gdzie małżonek był cudzoziemcem. Czyli porównując jabłka do jabłek, a nie jabłka do bananów wychodzi 1,62 % wszystkich małżeństw to były małżeństwa Polek z obcokrajowcami. (nawet nie chce mi się liczyć o ile rzędów wielkości jest to inny wynik od tego Twojego).

Brakuje o ilości mężczyzn z cudzoziemkami (za 2018 żeby covid nie mieszał w migracjach/maskach/paszportach i innych cudach). Więc wrzucę:

Bez-tytu-u12.png

 

Bez-tytu-u19.png

 

14 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Zamiast komentować Polki wychodzące za Turków, może należy popatrzeć na Turków, którzy znaleźli fajny sposób na rozwiązanie problemu (zbyt) dużych oczekiwań ich lokalnych kobiet

To mi teraz powiedz ;) z jakiego kraju można łapać takie kobiety. Kobiety które polecą na Polaka za jego egzotyczną urodę ;) a nie dlatego, że jest bogaty(relatywnie do ....)/paszport ue.

No właśnie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niedawno się dowiedziałem, że mój całkiem dobry znajomy ma pochodzenie tureckie;) Muszę go w sumie wypytać jak to z tym jest, wiem, że od strony ojca. No, ale to już któreś pokolenie, chodzi do kościoła, wieprzowinę wcina, więc to w sumie jeden z nas już;)

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś na przekór aby dodać Nam otuchy i wiary w lepszą przyszłość. PANOWIE SPOKOJNIE, WIĘCEJ WIARY W SIEBIE!!! Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.
Wg moich obserwacji jako Polacy wcale nie pozostajemy już daleko w tyle w porównaniu do obcokrajowców, do których się porównujemy jakoby byli faworyzowani na rynku matrymonialnym przez p0lki. Cały czas pniemy się w górę. Większość z nas dba o siebie, uprawia sporty, kuma co nie co w obcych językach, zarabiamy coraz lepsze pieniądze. Jesteśmy pracowici, zaradni. Większość z nas ma własne mieszkanie, jakieś oszczędności i to wszystko w dość młodym wieku. Tego nie można powiedzieć często o ciapatych, co do których p0lki same już przyznają że są leniwi i po latach zaniedbują się. 

Dla przykładu równo rok temu 4 marca jak byłem w Dubaju poznałem dziewczynę z Algierii, muzułmankę 22 lata (ja miałem 32). Była piękna, młodziutka, zgrabna, czarne kocie oczy. Jechaliśmy wspólnie metrem, siedzieliśmy naprzeciwko, ona jechała z matką. Jakoś tak zgadaliśmy się, powiedziałem czym sie zajmuje, gdzie mieszkam i po pół godz. rozmowy ta matka chciała mi ją za żonę oddać. Nota bene dała mi swój nr i piszemy czasami. 
Zaprasza mnie do siebie, jednak nie chcę wchodzić w rodzine muzułmańską i odpuściłem. 
 

Dlatego głowa do góry Panowie a nasze rodaczki jeszcze wrócą do korzeni a wtedy można im pokazać środkowy palec. P0lki od dawna są dla mnie bezbarwne, kompletnie nie reaguje na ich hipergamię, nie zatruwam umysłu tylko robię swoje i gustuję w dziewczynach z eksportu 🙂
 

PS. Wiecie jak skończyła się moja ostatnia randka z p0lką zimą 2021 roku? Kazałem jej dosłownie wypierdalać z mojej limuzyny 10 km od miasta w środku nocy, po tym jak oznajmiła że jednak ma chłopaka i chce go tylko zdradzić ze mną. Boże czułem się wtedy jak Alfa. Śnieg, mróz, wilki, pewnie na długo zapamięta te noc. 
To była moja ostatnia randka z rodaczką a podobnych historii gdzie szmaciłem pOlki miałem jeszcze kilka w życiu. 
Nie namawiam ale pokazuję jak ja osobiście je traktuję. 
 

Dodam, przestańmy w końcu czuć się gorsi! Przestańmy schylać głowę, faworyzować obcych. Pamiętajmy że jak sami o siebie nie zadbamy, nie będziemy się szanowali to z pewnością nie zaznamy tego szacunku od innych. 
Wiecie dlaczego taki Turek czy Włoch ma powodzenie u p0lek? Jedno to karnacja ale najważniejsze to one podświadomie czują, że oni są dumnymi narodami.
U nas zabory, wojny, komuna zrobiła z nas drugorzędny naród (bynajmniej sami tak często się czujemy). Przypominam tylko, jak Turcy od zawsze mówili na nas? Lachy, tzn. Pany. A jak daliśmy im łupnia pod Wiedniem to można pomyśleć jakim dumnym narodem byliśmy w Europie.

Nie zapominajcie kim jesteście i skąd pochodzicie Panowie i przestańcie kurwa w kółko pisać tylko o tym, jacy chujowi jesteśmy a jaki to ciapak czy Niemiec jest super.

Wiary w lepszą przyszłość, tego Wam życzę. 

Edytowane przez Sgt. Hugo Stiglitz
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, jestem za by p0lki i wszelkiej maści jełropejki wiązały się z ciapatymi.

Problem sam się rozwiąże a dla nas będzie więcej kobiet z egzotyki.

Zawsze powtarzam nie ograniczajcie sie do p0lek, które nie chcą zakładać z wami rodzin, wypełniać ról 

nakreślonych przez naturę, które nie szanują i gardzą wami.

Ty jako Polak nawet już na biust nie możesz popatrzeć bo molestowanie natomiast ciapaty zrobi z p0lką co będzie chciał.

Ile jeszcze musicie dostać kopniaków od życia by to zrozumieć.

A co do Turczynek szybko będą otwierać sie na obcokrajowców bo bida w tej Turcji aż piszczy.

Polacy jeszcze będą tam postrzegani jak Anglicy czy Australijczycy na łowach w PL.

Otwiera sie kolejny rynek, na którym każdy z was może mieć to o co prosi się p0leczek przez lata z mizernym skutkiem.

Odwagi panowie, więcej wiary bo orient na was czeka😉

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Polacy jeszcze będą tam postrzegani jak Anglicy czy Australijczycy na łowach w PL

Co powiedział w tym tygodniu angielski polityk w parlamencie: w 2030 roku przeciętna Polska rodzina będzie zarabiała więcej niż przeciętna angielska. To są słowa Angola! 


W Polsce jest jeszcze wiele do poprawy i jesteśmy na dorobku ale na miłość boską przecież to widać gołymi oczami że stajemy się coraz zamożniejszym państwem. Jedni wyjeżdżają a jedni do nas przyjeżdzają. Ilu obcokrajowców wybiera Polskę jako ten zajebisty kraj do zamieszkania, w tym Amerykanie, Anglicy. Przecież Anglicy pojawiają się na budowach w Polsce. Sam pracuję w tej branży więc wiem. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia. 
 

Dlatego głowa do góry. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rodaczek za granicą utrzymuje swoich bezrobotnych mokebe i arabów z pustyni, bo oni, jak stracą robotę to już długo nie szukają. Znam przypadek, gdzie panienka utrzymuje prawie całą rodzinę swojego araba i zapierdala, jak osioł, bo chciała araba to tak teraz ma w europejskim stylu. Wiele ma podobny scenariusz, ale wstyd się przed kimś przyznać. One mają swoje piekiełko, tylko dobrze ukrywają, gra pozorów. W UK teraz to musi być na porządku dziennym, poleciało sporo fabryk.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy nie lubicie tych "nieszczęsnych" polek. Złość i rozgoryczenie wylewa się ze wszystkich otworów.

Jak której się nie powiedzie w życiu to jak jeden mąż przyklaskujecie sobie nawzajem. W myślach jedynie jak tu zepsuć życie drugiemu człowiekowi.

Czemu nikt nie zauważa że jesteśmy specjalnie napuszczani na siebie nawzajem?

Trzecia wojna światowa to wojna płci, mężczyźni kontra kobiety...

 

Zbigniew-Kaczmarek-Wojny-do-niczego-nie-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Polacy wyjrzeli poza swoje podwórko zamiast tylko narzekać na Polki.

Tylko trzeba zdecydować, czy facet chcę wyjechać na stałe do Turcji czy Turczynka ma wyjechać na stałe do polski i uczyć się polskiego ?

6 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Czemu nikt nie zauważa że jesteśmy specjalnie napuszczani na siebie nawzajem?

Tak zawsze było, konflikt interesów, tylko że wcześniej, mężczyzna dominował, jak kobieta za mocno się wychyliła, wówczas często mogła dostać lepę, znam starego milicjanta, który dawał porady małżeńskie jak kobieta ciebie zdradza, albo kłamie, je&&nij jej, jak tego nie zrobisz to ja to zrobię ale tobie. Baby się boisz ? Etc...., Otwarcie na zachód, mass media piorą ludziom w głowach.

7 godzin temu, mac napisał:

W UK teraz to musi być na porządku dziennym, poleciało sporo fabryk.

Upadły ? Czy się przeniosły ?

7 godzin temu, mac napisał:

Wiele rodaczek za granicą utrzymuje swoich bezrobotnych mokebe i arabów z pustyni

Wcale mi ich nie żal.

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Odwagi panowie, więcej wiary bo orient na was czeka😉

Dodatkowo wiele Turczynek wygląda jak typowe słowianki :)

ClqIcSXWkAAA6rn?format=jpg&name=large

 

Np. Ta Pani 2 od lewej , 3 i 4 o i ta 5, zresztą cały pierwszy rządek brałbym jak Reksio kość :)

6 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Złość i rozgoryczenie wylewa się ze wszystkich otworów.

Chłodna kalkulacja a nie bluepil czy blackpill jak zwał tak zwał. Znajomość, dostrzeganie zasad gry, a nie że się nie starasz, lub ta panna nie jest tobie pisana.

6 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

W myślach jedynie jak tu zepsuć życie drugiemu człowiekowi.

Pisanie prawdy o otaczającym świecie to psucie drugiego człowieka ? Prędzej otwieranie oczu na fakty.

10 godzin temu, BumTrarara napisał:

Brakuje o ilości mężczyzn z cudzoziemkami (za 2018 żeby covid nie mieszał w migracjach/maskach/paszportach i innych cudach). Więc wrzucę:

Wrzuć proszę linka, gdzie to znalazłeś.

13 godzin temu, Moriente napisał:

nowa ziemia obiecana dla polskich mezczyzn,

Zaczekaj jeszcze parę lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Druid napisał:

Dodatkowo wiele Turczynek wygląda jak typowe słowianki

Bo przez kilkaset lat wywozili je całym wagonami? ;) Przy okazji podbojów/wypraw. 🤣

 

4 godziny temu, Druid napisał:

Wrzuć proszę linka, gdzie to znalazłeś.

w Gusie.https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5468/33/2/1/sytuacja_demograficzna_polski_do_2018_roku_tworzenie_i_rozpad_rodzin.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest chujnia. Relacja gościa parującego w Norwegii:

Pracuję jednak z wieloma norwegami, którzy sprowadzili sobie filipinki i zrobili z nich żony - to jest bardziej spowodowane problematycznością społeczeństwa w Norwegii, które już dawno temu odrzuciło wartości małżeńskie na rzecz otwartych związków - takie błędne koło, gdzie norwedzy cały czas chleją bo ich żony z imigrantami zdradzają, a norweszki ich zdradzają, bo tamci piją. Logika 21. wieku ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, balin napisał:

Relacja gościa parującego w Norwegii:

Spoko, zaraz wyparuje i będzie po kłopocie. My, osoby stanu stałego będziemy musieli w tym żyć jeszcze wiele lat.

 

Raz znajoma na studiach obrabiała dupę swojej koleżance, którą ruchał Turek na jakimś programie wymiany. Następnie on wrócił do siebie więc nadszedł kres miłości. Na szczęście na kolejną wymianę przyjechał jego kolega, któremu dał na nią namiary i wiadomo - serce nie sługa.

 

I komu to przeszkadza? I tak te panny by większości z nas nie ruszyły kijem przez szmatę a w przyszłości, gdy przyjdzie czas na "ustatkowanie się", nikt nie karze nam być kukiem i brać szlaufa. Jedyne co to to, że możesz nie wiedzieć, ale powiedzmy sobie szczerze, panna 30+, która nie ma męża i bąbelka choćby w produkcji to wiadomo co robiła przez te lata i po co.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.