Skocz do zawartości

Polak Beciak, Turek Alfa - Boom na małżeństwa mieszane w Turcji. Kobiety mają konkurencję z zagranicy.


Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, balin napisał:

Wszędzie jest chujnia.

 

Wczoraj na yt trafiłem na komentarz gościa z Brazylii który opisał co się u nich dzieje na rynku matrymonialnym. Dokładnie w 100% to co u nas. 90% gości jest niewidzialna, dużo samotnych matek i częste rozwody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, yrl napisał:

 

Wczoraj na yt trafiłem na komentarz gościa z Brazylii który opisał co się u nich dzieje na rynku matrymonialnym. Dokładnie w 100% to co u nas. 90% gości jest niewidzialna, dużo samotnych matek i częste rozwody. 

Ponieważ Brazylijki podobnie jak panie z innych państw Ameryki Południowej z kolei gustują w białych Europejczykach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zawsze powtarzam nie ograniczajcie sie do p0lek, które nie chcą zakładać z wami rodzin, wypełniać ról 

nakreślonych przez naturę, które nie szanują i gardzą wami.

 

Dokładnie. Zdaje jednak sobie sprawę czemu taki lament jest na forum i opór przed tym pomysłem. Po prostu (nie oszukujmy się) to jest trudniejsze niż szukanie pary na Tinderku z Polką. Trzeba znać jakiś język (poza polskim), nie można się bać wyściubić nosa poza granice PL i co najważniejsze trzeba najpierw choć raz odważyć się i spróbować, żeby nadbrać pewności siebie. Pewności która przychodzi gdy nagle facet nie musi "starać się i zabiegać" o księżniczkę w nadziei, że ta łaskawie wpisze go na listę rezerwowych, tylko takiej gdy nagle jest klęska urodzaju, gdy (nie będąc Chadem) nagle masz dziennie po kilka propozycji i sam już nie wiesz którą wybrać. To doświadczenie dopiero otwiera oczy i powoduje że przewartościowuje się wszystko to co do tej pory uważało się za aksjomat. 

 

To nie jest pierwszy temat tego typu - warto poczytać posty @niemlodyjoda w tym wątku który pięknie to podsumował:

 

 

16 godzin temu, BumTrarara napisał:

To mi teraz powiedz ;) z jakiego kraju można łapać takie kobiety. Kobiety które polecą na Polaka za jego egzotyczną urodę ;) a nie dlatego, że jest bogaty(relatywnie do ....)/paszport ue.

No właśnie....

 

Zacznę od tego, że trochę źle stawiasz pytanie. Kiedyś miałem podobne podejście więc może jestem wyczulony. Chodzi o to odczucie które ja tu odnajduje, że kobieta powinna dostrzegać wnętrze faceta, a nie lecieć na te wszystkie "ozdobniki" jak ubiór, auto, paszport itp. BŁĄD! Kiedyś (w czasach studenckich) miałem podobnie i też uważałem że laski powinny dostrzegać mój zajebsty charakter, a nie patrzeć np. na ciuchy, więc żeby je nie "dekoncentrować" od tej mojej zajebistości i poczucia humoru ubierałem np. bluzy i koszule typu "grundge" do klubów. Dopiero po kilku latach gdy przeczytałem trochę literatury zrozumiałem, że nie ma co szukać "miłości bezwarunkowej" jak w romansach bo to bujda. W realnym świecie facet jest ZAWSZE oceniany na podstawie 3 składowych: Money, Status, Look (czyli money = kasa -jak bardzo majętny jest, Status -w rozumieniu społecznym, czyli jaką ma pozycję (np. nawet biedny znany muzyk będzie miał większy status od bogatego normika. Look -czyli jak wygląda). 

Nigdy przed tym nie uciekniesz. 

 

Dlatego pytanie jest źle postawione, bo żadne kobiety nie pomijają reszty składowych. Niektórzy błędnie zakładają, że Polki to nie patrzą na status gościa, że spotykają się tylko ze względu na to wspomnianą "zajebistość" danego gościa. Niezależnie czy spojrzymy na Polki, Brazylijki czy Azjatki, to zawsze będzie ten sam mechanizm oceniania naszej atrakcyjności. Jedynie co to zmienia się nasza ocena w ich oczach, bo stanowimy nagle "dobro rzadkie".

Ja mam typowo słowieński typ urody (owalna twarz).... taki "pszenno-buraczany" jak kiedyś podpowiedzieli mi kumple i mi się spodobała ta anegdota. W Polsce jestem jednym z kilkunastu milionów gości o podobnej urodzie, więc już na wstępie gdy chciałbym poznać jakąś laskę muszę się jakoś wyróżnić. W Azji wyróżniam się z chwilą wejścia do klubu: raz że moje 179 cm (w Polsce jak wiemy faceci zaczynają się od 180 cm, więc ja się nie łapie), tam nagle jestem wyższy o głowę od najwyższego lokalesa. Do tego blond włosy, niebieskie oczy i biała karnacja. Rzucam się w oczy na starcie.

 

Dodam od razu że to nie musi być wcale Azja (ja np. wolę bardziej kształtne figury). Można szukać szczęścia w Ameryce Południowej, Afryce, nawet na Dalekim Wschodzie.

 

6 godzin temu, Druid napisał:

Tylko trzeba zdecydować, czy facet chcę wyjechać na stałe do Turcji czy Turczynka ma wyjechać na stałe do polski i uczyć się polskiego ?

 

Statystyka pokazuje, że w 90% przypadków małżeństw mieszanych, to kobieta przystosowuje się do języka i kultury swego męża. Jest proste wyjaśnienie na to, to kobiety zazwyczaj zyskują na tym małżeństwie mieszanym, podwyższają swój status. Zawsze można też szukać takiej która mówi np. po angielsku i porozumiewać się w tym języku.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zdzichu_Wawa napisał:

j zyskują na tym małżeństwie mieszanym, podwyższają swój status.

Nawet jak jedzie do biednego Ahmeda czy Mokebe ?

8 godzin temu, BumTrarara napisał:

Przy okazji podbojów/wypraw. 🤣

Albo i sprzedaży, mieszania się zajmowanych terytoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dowiedziałem niedawno, że kobieta z Polski wzięła ślub z Muzułmaninem w Polsce. Jak tam im życie się toczy?

Gość pracuję do 16 zdalnie w jakimś korpo a do tej szesnastej ta kobieta z PL siedzi na kanapie i bawi się telefonem i nie pracuje :D

Czy coś jeszcze? O 16 chłop zabiera się za zrobienie obiadu dla siebie i myszki bo kobieta nie umie gotować. Dodatkowo gość nie chcę z kobietą Polski mieć dzieci bo ta ma dwie lewe ręce do kuchni.

 

Inna sprawa dotyczy około 20letniej dziewczyny z Polski co ma hobby jako podróże i wyjeżdżać lubi na samotne wakacje do Turcji. Co się porobiło? W Turcji poznała swoją miłość życia i lata do tego gościa raz czy dwa razy w miesiącu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.