Skocz do zawartości

Włoch to już za mało


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem sobie dziś ze znajomą instagramerką. Dziewczyna powoli dobija do 30.

 

I ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Albo w sumie może oczywistych. 😁 Znam laskę dość długo, więc mam okazję obserwować, jak jej "światopogląd" ewoluuje coraz bardziej w stronę spierdolenia. 

 

No i tak:

 

1) Ona nie chce więcej już pracować w życiu, tylko żeby ją ktoś utrzymywał, najlepiej w ciepłym kraju. 

2) Nie chce przystojnego Włocha "jak z filmów", bo to lenie i nieroby.

3) Nie można mówić o facecie, który utrzymuje bezrobotną laskę per "frajer", bo to niegrzeczne i wcale nie jest frajerem. 

 

Dziewczę z relatywnie małego miasta pod Wawą. Aktualnie nie pracuje, "dokształca się" na jakiejś podyplomówce. 8/10, więc adoratorów na pęczki. 

 

Także ten. 😁 Tylko brać i nie pytać. 😁

  • Like 1
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, slusa said:

 

Jak zarabia instargramerka? Prócz prostytucji? 

Nie mogę ci odpowiedzieć, gdyż jest to wielka tajemnica wiary w miłość. 

 

Bądź dobrym chłopakiem, a posmakujesz boskiej ambrozji. 

6 minutes ago, spacemarine said:

No jak to to nawet włoch na zasiłku mieszkający u mamy to już za mało dla P0lki? No to chyba zostają wyjazdy  do dubaju na szejka i placki

oraz złoty deszcz

 

Według mnie w tej wypowiedzi jest drugie dno. A mianowicie powinien być jeden zaradny parób do utrzymywania, a wtedy "ładny Włoch" może być na boku. Albo nawet kilku. 😎

23 minutes ago, Król Jarosław I said:

 

Fotografowanie się z fit jedzeniem w proszku i kosmetykami.

+ gówno prace dorywcze różego typu. Recepcjonistka, hostessa, pomoc w redakcji, modelka, asystentka prezesa, etc. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze witaminki mają już konkurencję :D

 

Boom na małżeństwa mieszane w Turcji. Kobiety mają konkurencję z zagranicy.

"Na jedno małżeństwo Turczynki z obcokrajowcem przypada aż 4-5 takich związków Turków. Mężczyźni w Turcji mogą dziś w kobietach przebierać ze względu na liczne turystki i migrantki z innych krajów muzułmańskich. Syryjki, Marokanki, Rosjanki, Niemki, Ukrainki czy Iranki stanowią dziś sporą konkurencję dla tamtejszych kobiet."

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1287378,boom-na-malzenstwa-mieszane-w-turcji-kobiety-maja-konkurencje-z-zagranicy

 

Biedne P0lki niedługo już nawet Turków dla nich nie starczy, to musi być raj że pełno kobit z azji i europy przyjeżdża po księcia

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

3) Nie można mówić o facecie, który utrzymuje bezrobotną laskę per "frajer", bo to niegrzeczne i wcale nie jest frajerem. 

Tą podwójną logikę widzę wszędzie. 

Przykład z pracy. 

Zlewaczona laska z roboty robi wykład "psiapsiółom" o tym, jak to nie można mówić o grubej lasce, że jest gruba, bo może do niej dojść i zniszczy jej to psychikę. 

Po czym po dwóch tygodniach obrabia dupę grubemu facetowi z roboty, że obnosi się ze swoją wagą. 

Jakaś forma ala "schizofrenii" czy kompletne zapomnienie o tym co się gadało zupełnie niedawno? 🤔

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, spacemarine napisał:

 

Biedne P0lki niedługo już nawet Turków dla nich nie starczy, to musi być raj że pełno kobit z azji i europy przyjeżdża po księcia

Spokojnie, w Polsce coraz większy napływ brudu, nie będą musiały nigdzie wyjeżdżać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściwie co jest w tym złego, że ktoś ma mokre sny, a te sny się w końcu spełniają. Ja też bym chciał miliony na koncie za to, że leżę i czekam aż mi spadną. Problem w tym, że nikt (poza szczęściem losu) mi tego nie zaoferuje, a takim panienkom kukoldziarstwo zapewnia takie atrakcje życiowe. Dopóki będą dostarczyciele, to biorcy nie wymrą.

 

Czas sobie uświadomić, że na to my, faceci, zawiliśmy i wyhodowaliśmy "hydrę". Bo to że ktoś ma marzenia z kosmosu, to ma.

Edytowane przez Redbad
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Ona nie chce więcej już pracować w życiu, tylko żeby ją ktoś utrzymywał,

Kiedyś o tym pisałem, ale córka kuzyna (wtedy 10- 12l ) wyskoczyła do ciotki z podobnym tekstem, że ona nie będzie ani się uczyć ani pracować tylko znajdzie sobie męża. 🤣

3 godziny temu, maroon napisał:

Nie chce przystojnego Włocha

Taaaa... Habibich i mokebe też nie chcą ;) .

 

3 godziny temu, maroon napisał:

, bo to lenie i nieroby.

Może chciała Ci delikatnie zasugerować, że jest w stanie dać Ci szansę - tylko musisz się bardziej postarać.🤣

 

3 godziny temu, maroon napisał:

3) Nie można mówić o facecie, który utrzymuje bezrobotną laskę per "frajer", bo to niegrzeczne i wcale nie jest frajerem. 

 

A mi przyszedł do głowy pewien ciekawy eksperyment socjologiczny. Poruszcie ten sam temat z retoryką, że w ten sposób facet krzywdzi swoją niewiastę. Że znacie przypadek, gdzie pańci nie udał się przeskok na grubszą gałąź i powrót do misia ( oczywiście odpowiednio urbane w słowa musi to być). Jestem ciekaw reakcji interlokutorek.🤣

 

1 godzinę temu, Chcni napisał:

, nie będą musiały nigdzie wyjeżdżać.

Chciałem na[pisać, że na "swoim podwórku" nie będą się czuły aż tak swobodnie, ale teraz już jest pełne przyzwolenie na to nawet na zadupiach, gdzie ludzie znają się do 4. pokolenia wstecz.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna laska jak ma trochę oleju w głowie może w dzisiejszych czasach nic nie robiąc żyć jak pączek w maśle.

 

Sytuacja z dzisiaj. Przyszły do mnie sąsiadki posłuchać jak śpiewam i przyprowadziły koleżankę taką 7/10 w mojej skali - wiek pań 21-23. Popiły trochę (baby a piły łychę bez koli i lodu, w przeciwieństwie do większości znanych mi facetów) i opowiedziały takie rzeczy że ręce mi opadły. Simpiarstwo i dosłowne kukoldztwo jest coraz powszechniejsze. 

 

Koleżanka sąsiadek była dziś umówiona na randkę i olała chłopa na co ten zaczął wydzwaniać i ją wprost błagać (użył tego słowa) i się płaszczyć, mówił że weźmie ją do der elefant na ostrygi bo ma stolik a wcześniej mogą pójść na zakupy. Wszystko słyszałem bo włączyła głośnik, po zakończonej rozmowie oczywiście wyśmiewały i szydziły z chłopa.

Opowiedziała jeszcze jak spotykała się w jej opinii niezobowiązująco z dwoma facetami. Jeden był taki zakochany że kupował jej wszystko co chciała, a jak dowiedział się o innym to wyraził zgodę na seks i namawiał ją żeby nagrała film w trakcie stosunku z innym i mu pokazała bo go to podnieca.

Sąsiadka z kolei taka zwykła 5 może 6/10 otworzyła tindera a tam setki wiadomości głownie w tonie żebrzącym o spotkanie. Mówiła że pół roku temu napisał do niej typ i po pierwszej randce zaproponował że ją zabierze na wycieczkę na dominikane. I poleciała. 

Sąsiadki mają też typów z których zrobiły sobie służących od przywożenia/zawożenia i pożyczania hajsu. A to są przeciętne dziewczyny. W głowie mi się to nie mieści.

Dwie kategorycznie nie chcą się wiązać z nikim na stałe bo "nie warto" chyba że byłby 10/10. Jedna mówi że chce rodzinę, dom ale "z chłopami jest problem". Podpuściłem trochę tę ich koleżankę żeby mi wyjawiła jaki ma bodycount to powiedziała "jak jeszcze trochę wypiję i pośpiewasz to zaliczę oczko" i później się kleiła najebana. Poszła w końcu na tą randkę ledwo dając radę iść i bełkocząc. Dziewczyna bodajże 21 lat a 20 typów (o ile to prawda) już w niej było, ale cóż się dziwić coś za coś.

 

Nic te dziewczyny nie muszą robić. Wystarczy że wrzucą zdjęcie na sociale/tindera i znajdzie się chłop co nakarmi, zabierze na wycieczkę, poratuje hajsem czy kupi torebkę.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.