Skocz do zawartości

Włoch to już za mało


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Może Jaruś jednak miał "trochę" racji XD XD

No pewnie że miał. Baby chleją. Ja przy swojej zacząłem pić wino do obiadu, a skończyłem tak że od 4 dni nie trzeźwieje bo wspomagam proces twórczy xD

 

Wasze zdrowie !!

https://zapodaj.net/7ba070fefcd21.jpg.html

 

Łyszka zdobyta na simpie smakuje 2x lepiej :)

  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sankti Magistri napisał:

No sprawdziłem cenę przed chwilą i się Maniuś wykosztował hehehe XD.

11 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Ja przy swojej zacząłem pić wino do obiadu

Taaak, z tym trzeba uważać bo mi ostatnio też się zaczął taki nawyk wyrabiać ale w porę się ogarnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2023 o 16:21, maroon napisał:

Rozmawiałem sobie dziś ze znajomą instagramerką. Dziewczyna powoli dobija do 30.

 

I ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Albo w sumie może oczywistych. 😁 Znam laskę dość długo, więc mam okazję obserwować, jak jej "światopogląd" ewoluuje coraz bardziej w stronę spierdolenia. 

 

No i tak:

 

1) Ona nie chce więcej już pracować w życiu, tylko żeby ją ktoś utrzymywał, najlepiej w ciepłym kraju. 

2) Nie chce przystojnego Włocha "jak z filmów", bo to lenie i nieroby.

3) Nie można mówić o facecie, który utrzymuje bezrobotną laskę per "frajer", bo to niegrzeczne i wcale nie jest frajerem. 

 

Dziewczę z relatywnie małego miasta pod Wawą. Aktualnie nie pracuje, "dokształca się" na jakiejś podyplomówce. 8/10, więc adoratorów na pęczki. 

 

Także ten. 😁 Tylko brać i nie pytać. 😁

 

Typowy pasożyt. Powinna być stronka  z informacjami i zdjęciami takich kobiet, żeby każdy facet mógł sprawdzić, czy aby jego kobieta nie jest takim pasożytem i podjąć decyzję o ucieczce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tarczowy napisał:

 

Typowy pasożyt. Powinna być stronka  z informacjami i zdjęciami takich kobiet, żeby każdy facet mógł sprawdzić, czy aby jego kobieta nie jest takim pasożytem i podjąć decyzję o ucieczce. 

Pasożytem jest każda której nie chce się nic robić, więc prościej dać opis charakterystyki niż zdjęcia z całego internetu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gościu napisał:

Pasożytem jest każda której nie chce się nic robić, więc prościej dać opis charakterystyki niż zdjęcia z całego internetu :D

 

Ja myślę, że zdjęcie ryja takiej panny też powinno być. Przed takimi kobietami trzeba ostrzegać. Bo jak się z taką ożenisz to armagedon ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2023 o 20:02, Kiroviets napisał:

Kiedyś o tym pisałem, ale córka kuzyna (wtedy 10- 12l ) wyskoczyła do ciotki z podobnym tekstem, że ona nie będzie ani się uczyć ani pracować tylko znajdzie sobie męża. 🤣

20+ memów - striptiz najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook -  striptiz

W dniu 4.03.2023 o 20:26, spacemarine napisał:

No właśnie, chłopy się nie szanują i sami tą karuzelę napędzają, ego idzie w kosmos i takie efekty, oby kryzys trochę przyhamował to kukoldztw

 

P(l)andemia też miała wybić influencerów. I co c.hujów sto :).

Panie poczuły krew i nie popuszczą. Według mnie to tylko napierdalanka nukami może zatrzymać karuzelę spierdolenia :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baca1980 napisał:

20+ memów - striptiz najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook -  striptiz

 

P(l)andemia też miała wybić influencerów. I co c.hujów sto :).

Panie poczuły krew i nie popuszczą. Według mnie to tylko napierdalanka nukami może zatrzymać karuzelę spierdolenia :).

 

Jedynie może pomóc obniżenie oczekiwań, a nuki tak obniżą do poziomu -10 gruntu, ale wystarczy zabrać wszystkie przywileje, wczesne emerytury, darmową opiekę itd. Kapitan państwa zastępuje faceta, mają za dobrze, dlatego gardzą polakami, w prl trzeba było dbać o faceta bo żyło się w ciągłym niedoborze

 

 

 

 

W dniu 4.03.2023 o 22:12, SamiecGamma napisał:

 

A pisałeś, że nie ma co rozkminiać, tylko trzeba pracować nad swoim SMV i wtedy będą same się podkładały... Tak, tylko że z 80/20 (80% kobiet pożąda 20% facetów) zrobiło się dziś 90/10, a w dużych miastach wręcz bym powiedział, że 95/5...

 

 

Dokładnie ciągle słyszę ten argument a to jest mylne myślenie, jak wszyscy mężczyźni w polsce nagle poszliby na siłownie i mięli +10kg masy, dodatkowo mieszkanie i samochód to co polki by się na nich rzuciły?

NIE, kobity nie chcą przeciętniaka i nadal będą chciały top 5%, podniesienie poziomu mężczyzn sprawi że wysportowany facet z własnym mieszkaniem to będzie nowy przeciętny poziom! I teraz żeby zaimponować i być w 5% to będziesz musiałbyć milionerem itd. To jest gonienie króliczka w nieskończoność, dlatego jedynym rozwiązaniem jest maksymalne obniżenie poziomu życia i przywilejów, jak walczysz codzień o przetrwanie bo nie masz co jeść to ma się inne priorytety niż atencja itd

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z 20 latką 5-6/10 w mojej skali. Bezrobotna ale ma kasę na paliwo, kino, swoje potrzeby, auto, studia zaoczne... Powiedziała, że jest w "układzie" i szuka kogoś innego, żeby zakończyć tamten układ i "pospotykać się bez zobowiązań". 

 

W ubiegłym roku spotykałem się z 19-latką jakieś 8/10. Wyszło że chora psychicznie i jestem jej 17-stym partnerem (pewnie było więcej). Na pierwszym spotkaniu przy macankach stwierdziła, że to kosztuje 400 zł... Obróciłem w żart i spotykaliśmy się kilka tygodni na bzykanko za free, dzięki temu, że szurnięta i lubi ten sport. 

 

Młode pokolenia p0lek, to prawdziwy rak jeżeli ktoś myśli o LTR. Jednak równocześnie eldorado, jeżeli masz duże zasoby na sponsoring albo wygląd Chada. Ewentualnie trafisz szurniętą nimfomankę. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2023 o 23:04, GriTo napisał:

 

Ja też oglądam panienki, które fotografowałem Zenitem i Praktiką.

A, że było to ponad trzydzieści lat temu, teraz są babciami.

 

Najgorsze jest to, że kiedyś to na sianie i podłodze schroniska.

I na polu, i w namiocie. Biednie było ale śmiesznie.

 

Teraz wielkie biznesłómany są albo rozwiedzone i się nudzą.

I dokładnie robią to, co tutaj jest napisane.

 

Gdy za młodu miały emocjone, to po pięćdziesiątce im to wychodzi.

A, że ich już nie każdy chce.. cóż, piszą takie dziewczyny sprzed trzydziestu,

dwudziestu lat. Bo się nudzą, bo kiedyś było śmiesznie i fajnie.

 

A potem ich matki kazały znaleźć inżyniera albo innego poważnego faceta.

Dziecko im dały, żyły, lata przeleciały. I ... nudno było... a teraz się przypominają.

Bo wtedy było fajnie... ta..

 

Coś w tym jest chłopaki. Patrząc na to z perspektywy ponad trzydziestu lat,

powiem.. Coś w tym jest... :) 

 

 

 

Najlepsze są te co się odzywają i w żartach mówią żeby im dziecko zrobić, trzydziestki z bagażem emocjonalnym, nigdy się na to nie zgadzajcie Panowie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.