Skocz do zawartości

Gdy facet zawiedzie w seksie


nicol85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebny męski punkt widzenia, stąd moja obecność tutaj. Otóż spotkałam się kilka razy z mężczyzną. Niezobowiązująco. On nie chce związku, ja mam podobnie. Na ostatnim spotkaniu uprawialiśmy seks. W moim odczuciu było dobrze, pomimo że nie do końca stanął na wysokości zadania, tzn miał problem ze wzwodem i ostatecznie nie doszedł, ale zadbał tak o mnie,  że ja tak. Tłumaczył się że się zestresował. I ja to rozumiem, myślę, że wyraźnie dałam mu odczuć, że ja jestem ustatysfakcjonowana i zapewniłam, że było mi dobrze. Ale wiem, że on tak swoje myśli. Po spotkaniu odezwał się, nie zauważyłam żeby coś się zmieniło. Ale już kolejnego dnia wiadomości nie były już takie jak wcześniej. Wyczułam jakiś dystans. Od kilku dni on się nie odzywa. Ja też nie. Mamy swoje życie i sprawy, nie jesteśmy w związku więc ok. Jak to baba, oczywiście analizuję, czy dać sobie spokój i olać, czy może się odezwać, bo chętnie bym się jeszcze spotkała. Co myślicie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ten tytuł wątku zwalający wine od razu na faceta.🤣🤣🤣🤣

 

A może cytując dra Szaprankee "na bunkrze, czyli Twym make'upie" pojawiły się pierwsze rysy "🤔🤣🤣. Myślę że wiesz o co chodzi.😎

 

Ciężko zza monitora ocenić przyczynę braku ciśnienia na tłoku. 

 

Skoro się zdystansował - znasz odpowiedź tylko szukasz jakiegoś potwierdzenia.😉

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podnieciłaś go. 

Nawet zestresowany prawiczek ma wzwód. 

Nie pasujecie do siebie pod kątem seksualnym, a w tym celu mieliście się spotykać. Jak ludzie chcą wejść w stałą relację, no to wtedy trzeba poznać przyczynę, czy pogodzić się z pewnymi faktami, ale układ na sam seks, to układ na sam seks, bez zbędnego szukania przyczyny, czy zbawiania kogoś...

Ty, jak i on poszukajcie sobie osobników, którzy Was kręcą. 

 

Powinnam użyć innej narracji, bo sprawy seksu to zawsze sprawy dot.naszego ego/samooceny. Jednak tego nie robię, aby Ci ułatwić zakończenie tej relacji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nicol85 może być jak mówi Meg wyżej. Może też być, że faktycznie wstydzi się swojego braku performance i albo ma jakiś stały problem albo myśli, że ma. Wątpię czy próby pocieszania coś dadzą. Zadaj mu pytanie wprost, że czujesz zmianę. Powinnaś dostać wprost odpowiedź, że np. Faktycznie nie chce się już dalej spotkać. Nie drąż wtedy dlaczego, jeśli sam nie powie. 

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa

Kwestii wyglądu nie będę poruszać, bo po co. 

Mężczyźni to też skomplikowana i wyrachowana maszyna. 

 

Z braku laku mogą pójść zaruchać, co "popadnie" (tego nie piszę na przykładzie autorki). 

Potrafią równolegle prowadzić z inną kobietą relację romantyczną, a z drugą relację ruchokoleżeństwa. Bez jakiś specjalnych wyrzutów sumienia. Nic w tym złego, biologia. 🤓

 

Przerobiłam relację (moje małżeństwo też chyba jest na tym oparte), w którym miałam być "od garów, dzieci, towarzystwa", a segzy były gdzie indziej. 🤓 Brzydkie położenie. 

Dlatego kibicuję kobietom, by doświadczały miłego seksu ze wzajemnością.

Takie relacje (nawet krótkotrwałe) są umacniające, bo nawet największy chad lubi widzieć podniecenie na jego widok. 🤓

 

Autorce życzę dobrego seksu, ze wzajemnością! 💪💪

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślą, że u mężczyzny to takie super proste wszystko i pała stoi na zawołanie. Nic podobnego.

 

Poza tym w normalnym układzie to do partnerki zwyczajnie wypada się chwilę przyzwyczaić, poznać, bo to wszystko się zazębia. Im większa swoboda, tym szybciej w gotowości i odwrotnie. Jakieś nieporozumienia, miny, ciche dni to zaprzeczenie pożądania. Komu poza tym to tłumaczę. Jak się człowiek rodzi głupi to i głupi umiera w większości przypadków xD

 

Sami sobie ludzie krzywdę robią tymi niezobowiązującymi spotkaniami. Wszystko w życiu jest kurwa zobowiązujące.

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Montella26 napisał:

A zrobiłaś wszystko żeby go podniecić? Czy po prostu " kłoda"? 

Moze po prostu mu się nie podobałaś. Coś po prostu musiało go odpychać. Mógł to być nawet charakter. 

Haha no nie😁 nie leżałam jak kłoda 😁 i nie wyglądało na to, żebym go odpychała. Był zestresowany i myślę że był szczery w tym. Ale może przemyślał i faktycznie uznał że to nie to.

9 minut temu, Huck Finn napisał:

A z jakiego powodu ty też nie?

Właściwie to czekałam na odzew z jego strony. Takie stereotypowe myślenie że facet powinien się odezwać pierwszy, że może lepiej się nie narzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, meghan napisał:

@Lynch

Dalej jesteś na farmakoterapii? 

Jak teraz oceniasz poziom swojego libido? Jak satysfakcja z seksu?

 

Nie jestem, obecnie dobre libido i dobra satysfakcja seksu dodam że od jakiegoś czasu testuję mega dawkę witaminy D3, ale przed tym libido było na dobrym poziomie kiedy się unormowało po antydepresantach 

Edytowane przez Lynch
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nicol85 napisał:

Jak to baba, oczywiście analizuję, czy dać sobie spokój i olać, czy może się odezwać, bo chętnie bym się jeszcze spotkała. Co myślicie?

Nie możesz po prostu zaproponować spotkania?

Kim jest Khaby Lame, gwiazda TikToka? W ciągu roku zdobył 75 mln  obserwujących | Portal i.pl

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Gdy facet zawiedzie w seksie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.