Skocz do zawartości

Opada od prezesa


Verdi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja panna ma zdiagnozowaną depresję była jakiś czas u psychiatry który powiedział że tabsy antybobasy obniżają działanie jej leków i ma przestać je brać, wcześniej zawsze seks bez kondoma i jak założę to po chwili mi opada. Próbowałem już prawie wszystkich od tych przylegających nawet po rozmiar 63mm i nic, zakładam prezesa podniecenie przechodzi po kilku ruchach. Dodatkowo panna ma uczulenie na metale więc spirala odpada. Znacie jeszcze jakieś metody antykoncepcyjne albo jak sprawić żeby kutas stał jak trzeba w gumie?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiejętne zakładanie albo po prostu gumki nie są dla Ciebie tak się zdarza

 

Spróbuj tak założyć

1. Ściskasz zbiorniczek i nasuwasz prezerwatywę lekko na żołądź ale nie rozwijasz do końca

2. Na maks naciągasz skórę przy nasadzie kutasa, rozwijasz prezerwatywę ile się da trzymając skórę

3. Dajesz skórę razem z prezerwatywą do góry i znowu rozwijasz 

4. Teraz powinna przylegać idealnie i być jak druga skóra

Edytowane przez Lynch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci zrobi loda w gumie pare razy to sie przyzwyczaisz . To jest problem natury psychicznej ktory trzeba przezwyciezyc . Zawsze mozesz zrobic wazektomie , po co sie meczyc z gumisiami jak masz stala partnerke .

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.