Skocz do zawartości

Nienawiść p0lek do Ukrainek


Rekomendowane odpowiedzi

 Z okazji dnia kobiet temat zakładam tutaj by rezerwatki też mogły się wypowiedzieć😁

 

Jak wieść gminna niesie coraz częściej na portalach społecznościowych można spotkać profile Ukrainek

i podobno jest ich już jakieś 40% dodatkowo mężczyźni, którzy byli odrzucani przez p0lki znajdują zainteresowanie

u paszynek.

Jak wielka musi być to skala nie wiem, ale coraz częściej wściekłe z nienawiści p0lki atakują Ukrainki i są

zazdrosne o Polaków.

 

Mają ból tyłka bo najlepsze samce zostaną zaklepane przez przyjezdne, beta bankomaty będą kalkulować zyski i straty

gdzie w konsekwencji dla p0lek skończy się darmowe żarcie na randkach, podwózki, wyręczanie, pomoc za dziękuje.

 

Czyli stworzy się rynek i mężczyźni w końcu będą mogli mieć wybór.

Otwierają się również kolejne perspektywy dla Polaków jak np. Turcja gdzie jest nad reprezentatywność kobiet.

 

Wiadomo Ukrainki pobędą trochę u nas a staną się takie same jak miejscowe, jednak dużo z nich widzi, że w PL

można mieć łatwe i lepsze życie niż z przysłowiowym zapitym Saszką z Ukrainy.

 

Najnowsze nagranie Marka na ten temat.

 

 

Tutaj natomiast materiał z zeszłego roku doktora Szarpanki.

 

 

Jeszcze raz najlepszego w dniu kobiet p0leczki😆

 

Głowa cię boli? To mam trzy Ukrainki na twoje miejsce – Demotywatory.pl

  • Like 13
  • Dzięki 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ktoś w ten sposób myśli? Idąc tym schematem, matki powinny nienawidzić swoje córki, a dziewczyny swoje siostry - bo to konkurencja.

Nie wiem co myślą inne osoby, ale ja w ogóle nie mam z Ukrainkami problemu. Chodziłam do różnych klubów sportowych i tam gdzie obsługuje Ukrainka jest najprzyjemniejsza atmosfera. Wczoraj grałam rano, potem siedziałam i pracowałam w tym klubie i miałam mecz po południu. I ta dziewczyna z recepcji zagaiła, że zrobiła sobie naleśniki z nutellą i bananami i jej zostało - czy nie chcę sobie zjeść. Przeurocze to było, ale podziękowałam, bo nie chciałam się objadać przed grą. A kolejka się tam do niej z maślanymi oczami ustawia i nie dziwota. Bo ładna i miła.

Jeżeli może to dźwignąć demograficznie nasz kraj, to nie mam z tym problemu: niech to będą Filipinki, Ukrainki, Białorusinki. Jeden pan działacz z mojego miasteczka ma teraz Ukrainkę (młodszą) za partnerkę - wygląda jak modelka i on codziennie wrzuca na fejsa zdjęcia dań, które mu przyszykowała - wyglądają jak w jakichś restauracjach.

I jakie komentarze? - masz anioła w domu, doceniaj itd. Nie ma żadnych zgryźliwości. Jedna napisała: hah, tyle schudłeś, przy takim karmieniu to zaraz wrócisz do wagi 20kg+, to jakaś dzierlatka odpisała sympatycznie: nic się nie martw, pewnie szybko razem to spalą

I gdzie tu jakaś nienawiść. Chyba że ja czegoś nie dostrzegam zwyczajnie.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL spust zaliczony? Mógłbyś sie powstrzymać chociażby w dzień kobiet od porównywania rezerwatek do 0.

 

50 minut temu, Iceman84PL napisał:

Otwierają się również kolejne perspektywy dla Polaków jak np. Turcja gdzie jest nad reprezentatywność kobiet.

 

Nadreprezentatywność kobiet w jakim wieku? Bo wiesz, to że tam jest więcej kobiet nie oznacza ze będą to 20 latki  marzące o Polaku ponuraku. Tam jest nadwyzka starszych kobiet i tak jest chyba w każdym państwie.





 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś myślałem, że program u nich nie został wgrany, tak po moim grudniu w Polsce zmieniłem zdanie, owszem, zdarzają się fajne dziewczyny, tak jak i zdarzają się fajniusie polki, natomiast czy fajnych Ukrainek jest więcej aniżeli polek? 

 

Nada.

 

Ogólnie to jestem bardzo rozczarowany poziomem który reprezentują sobą białe kobiety z praktycznie każdego miejsca na ziemi.

 

Najpopularniejszy test, czyli seks...

 

czyli pukniesz białą laske - ona ma wyjebane rano, od tak dała dupy, to nic nie znaczy, wyjebane ego w kosmos, mimo że dała ci dupy.

 

Pukniesz żółtą, murzynkę - zabiega, biega, wie że dała dupy, że teraz jest jej czas na zdobywanie, bo już krem de La krem został oddany.

 

Ja białe laski traktuje jak worek na spermę, one nie mają do siebie za grosz szacunku.

 

Pierdolnalem biała z Arizony miesiąc temu i teraz mi na ulicy nawet cześć nie odpowiada, no masakra, żenada.

 

Takie laski są nie warte nawet splunięcia, zwykle kurwy, których nie da się po prostu szanować.

 

Dlatego tak ważnym jest by doceniać te fajniusie.

 

Z fartem kochani i miłego dzionka 🤗

  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

@Iceman84PL spust zaliczony? Mógłbyś sie powstrzymać chociażby w dzień kobiet od porównywania rezerwatek do 0.

 

A kto by się tym przejmował? Przecież to jest forum dla facetów, a nie dla kobiet, o czym ty mówisz? 🙈😆

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RENGERS napisał:

czyli pukniesz białą laske - ona ma wyjebane rano już po ruchaniu, od tak dała dupy, to nic nie znaczy, wyjebane ego w kosmos, mimo że dała ci dupy.

 

Nie bez powodu w murzyńskim slangu od dawna utrzymuje się określenie "white bitch" 😜

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to nic nowego. Od dawna są głosy nie tylko na forum, że nasze rodaczki są tak w sobie zakłamane, że zachowują się jak pies ogrodnika: naszymi gardzą, mają ogrom wymagań z kosmosu, podczas gdy obcokrajowcy dostają dostęp do wdzięków za samo bycie obcokrajowcem. Jednocześnie gdy miejscowi panowie zaczyną spoglądać łaskawszym okiem na panie z innych krajów lub nie daj jakiś miejscowy pan zwiąże się z panią z innego kraju, to jest taki ból dupska, że nasze efemeryczne istotki nagle zmieniają się w bestie, to znaczy ujawniają swoją prawdziwą naturę.

 

@SamiecGamma przecież doskonale wiesz, że jest to doskonała okazja dla niektórych do spermienia w Rezerwacie i zebrania jakiś punktów u pań. Już nawet kiedyś jedna Rezerwatka nazwała owego jegomościa (chyba jegomościa) siostrą.

 

@Iceman84PLniepotrzebnie otworzyłeś ten temat w Rezerwacie. Obstawiam burzę na kilkanaście stron.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RENGERS napisał:

czyli pukniesz białą laske - ona ma wyjebane rano, od tak dała dupy, to nic nie znaczy, wyjebane ego w kosmos, mimo że dała ci dupy.

 

Pukniesz żółtą, murzynkę - zabiega, biega, wie że dała dupy, że teraz jest jej czas na zdobywanie, bo już krem de La krem został oddany.

 

To co wyboldowałem a napisałeś @RENGERS jest bardzo przykre ale niestety prawdziwe.

 

Potwierdzam razy 100 dlatego właśnie staram się nie umawiać z laskami z Europy, a już szczególnie zachodniej i centralnej, bo to powoli przestaje mieć sens poza ONS i FwB.

Seks dla wielu dzisiejszych kobiet jest jak splunięcie a ghosting po daniu dupki to chleb powszedni.

 

I to nie jest hejt tylko stwierdzenie faktu i własne doświadczenia.

 

Ale ja wiem, wujowy w łózku byłem, za mało się starałem, ble ble ble itp. itd.

 

Po prostu dużo białych kobiet zatraciło w sobie kobiecość i zachowuje się jak faceci, a nawet gorzej, jak wyposzczony facet po wypuszczeniu z pierdla - one tak mają jak tylko odkryją karuzelę kutangów pt. appki randkowe, instagram, tiktok czy siła pusi na imprezie w klubie.

 

Szkoda bo to co kobiece jest mega fajne i cenne, a męska kobieta jest warta tylko przespania się z nią.

 

Więc dziewczyny - jeśli szukacie fajnego faceta to musicie go znaleźć głową a nie dupą. Oczywiście to drugie też wchodzi w grę ale w drugiej kolejności.

 

No ale cóż - takie czasy - kijem Wisły nie zatrzymasz, nie ma co narzekać tylko szukać i próbować :)

Stwierdzać fakty, analizować, wyciągać wnioski.

Jeśli komuś pasuje polski rynek matrymonialny - działać tu. Jeśli nie - cudzoziemki w Polsce lub relokacja.

Innej drogi nie ma.

 

Mnie to nie cieszy że jest jak jest ale co nam, mężczyznom, pozostaje poza działaniem?

Nie żyć imagniacjami na temat bajek DIsneya tylko świadomie poruszać się na rynku matrymonialnym.

 

PS Memik a'propos dziś :) 

 

334099460_217171024173690_48987914316021

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krugerrand napisał:

niepotrzebnie otworzyłeś ten temat w Rezerwacie.

 

Jak na razie poza libertynką jest kulturalnie, merytorycznie.

Temat nie miał na celu robienia burzy, chciałem by i rezerwatki w ten "szczególny" dzień mogły z nami wymienić uwagi.

 

30 minut temu, SamiecGamma napisał:

Przecież to jest forum dla facetów

 

Dokładnie.

Jednak libertynka nie wytrzymała presji😆

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byłoby mieć duże kompleksy żeby tak do tego podchodzić... Ale to fakt, że sporo Polek odbiera Ukrainki jako zagrożenie i...odwrotnie. Zawsze, kiedy jest nadmiar kobiet w jakimś obszarze, to dochodzi do porównywania się, czy nawet nienawiści. A to zupełnie niepotrzebne, raczej jeśli już powinno być to większą motywacją do samodoskonalenia, ewentualnie olania tematu.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL no weź sobie w końcu jakąś Tajke, niech zaciąży, miejcie dwojaczki i tyle

I przestań pierdolić Bo już wkurwiajace się robi czytanie co drugi temat narzekania dla samego narzekania by znów Ci sami koledzy  poklepali cie po plecach i stwierdzili że sie zgadzają bo Polki są złe. Z zasady. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy to wiele zmieni? Pewnie do nich też wypisuje po 200 spermiarzy dziennie. A po dostawie kobiet z Ukrainy, może czeka nas hurtowy ładunek mężczyzn, np. z Indii... Tak, że tego... Nie wiem, czy to prawda, ale podobno agencje pracy w Indiach, nęcą pespektywą znalezienia żony w Europie (środkowo-wschodniej głównie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 2000 pracowałam z kilkoma, wtedy dla mnie Paniami z Ukrainy (Odessa, Kijów). Te kobiety bardzo dobrze znają naturę mężczyzn. Dawały mi masę życiowych rad np. "Jeśli się pokłócisz z mężem, poczekaj jak wróci z pracy, podaj mu obiad , nic nie mów , poczekaj aż zje , dopiero potem forsuj swoje zdanie." I masa innych drobnych rad do związku, małżeństwa.Takiej wiedzy nigdy nie dostawałam od kobiet w mojej rodzinie. One mają inną kulturę bycia w gromadzie. Dużo przekazu słownego odnośnie prawideł życiowych. Przy tym bardzo życzliwe kobiety. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tmr napisał:

Tu chyba właśnie o to chodzi ;)

 

 A ja mam takie doświadczenie, że sobie po pracy poszedłem na kebsa. Przy ladzie stała Ukrainka, brzydka Ukrainka z kilkumilimetrowymi przerwami między zębami. Jak przyszedłem, to odniosłem wrażenie, że jest "wk**wiona, że przyszedłem. Akurat odchodziła od lady i musiała się cofnąć. Zamówiłem z wołowiną, a dostałem z kurczakiem. O ile wołowina jest tam znośna, to kurczzak - lipa jak ch*j...

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

beta bankomaty będą kalkulować zyski i straty

gdzie w konsekwencji dla p0lek skończy się darmowe żarcie na randkach, podwózki, wyręczanie, pomoc za dziękuje.

 

Taaa... A świstak siedzi..;) 

 

Tobie się wydaje, rozumiem, że Ukrainki będą płacić za siebie, za paliwo i nie spodziewać się pomocy? 

Powiem Ci coś w sekrecie- jeśli nie chcesz lub nie możesz,  nikt Cię nie zmusza do wydawania pieniędzy. I uwierz mi, znajdą się chętne. 

Pytanie, co oprócz kasy masz do zaoferowania. 

 

 

 

Godzinę temu, RENGERS napisał:

czyli pukniesz białą laske - ona ma wyjebane rano, od tak dała dupy, to nic nie znaczy, wyjebane ego w kosmos, mimo że dała ci dupy.

 

Pukniesz żółtą, murzynkę - zabiega, biega, wie że dała dupy, że teraz jest jej czas na zdobywanie, bo już krem de La krem został oddany.

 

 

 

Te laski robią dokładnie to samo, co robi większość facetów mających wybór.

Spotykają gościa średniego w łóżku, który poza nim też średnio- next. 

Ty robisz inaczej? 

 

Spotykają dobrego w te klocki, albo mającego inne pożądane przez nie cechy- dążą do relacji, a jeśli nie są na tym etapie, starają się mieć kontakt. 

Ten efekt próbują niektórzy wykorzystać, wybierając kobiety dla których biały, który nie jest biedakiem, stanowi sporą wartość już za te cechy. 

 

Jest jeszcze jeden powód takiego zachowania:

 

 

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Pierdolnalem biała z Arizony miesiąc temu i teraz mi na ulicy nawet cześć nie odpowiada, no masakra, żenada

 

Laska ma kolesia, Ty byłeś do chwilowej zabawy. 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edelgeist 

Ciesz się że dostałeś. 

Ja mialem akcje, wracam z tyrki głodny poszłem na kebsa już w myślach jaki dobry mmmm pojjem. Daje mi "ciapak"  wołowinę taki chciałem, mówię mu żeby podgrzał bo lubię taki dobrze ciepły, a ten chuj mi oddał kasę i wogóle nie chce mnie słuchać. Wyszedłem i nigdy tam już nie poszłem. 

Ale miałem wqrwa, nie dość, że głodny  to tak potraktowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę bardziej w kontekście które kobiety są warte uznania.

 

Wszystkim feminazistkom (przemoc psychiczna wobec dzieci i ojców) należy życzyć w tym dniu wszystkiego najgorszego.

 

Natomiast jeżeli ktoś ma kobietę w dobrym kierunku, to nie ma problemu docenić.

Rezerwat postrzegam jako swego rodzaju pozytywny "czyściec".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo

 

Jolo, to dlaczego dają dupy średniemu w ich opinii mężczyźnie?

 

Jeszcze chyba nie widziałem, żeby młoda, ładna, bardzo ładna laska dała dupy kolesiowi który jej się nie podoba.

 

Moim zdaniem clue więc leży gdzie indziej.

 

A jak służę tylko do nocnej zabawy, a gdzieś czeka chłopak, to kim ona jest, jak nie zwykłą kurwą?

 

Mężczyzna nie jest równy kobiecie, męska rozwiązłość i zdradzanie kobiet nie jest tym samym co zdradzająca kobieta 😃

 

Czyli współczesne kobiety nie są kobietami, są mężczyznami, przejawiającymi męskie zachowania płciowe.

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 

Nie bez powodu w murzyńskim slangu od dawna utrzymuje się określenie "white bitch" 😜

Coś w tym jest 😛

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.