Skocz do zawartości

Dzień Kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Z roku na roku, 8 marca kobietom palma odbija coraz mocniej.

Dziś od rana miałem 3 sytuacje z obcymi paniami, które silnie manifestowały swoje świeto:

 

1) Wizyta na poczcie po odbiór poleconego:

    stoję przy okienku, odpisuję na ważnego smsa z firmy, będąc nieco rozkojarzony tym faktem pytam panią w okienku jaka dziś data, bo wypełniałem zwrotkę.

    W odpowiedzi słyszę z wyraźnym FOCHEM " no 8 marca!!! " Pani jeśli liczyła na życzenia to się przeliczyła, podpisałem, wziąłem list i wyszedłem. Obca baba nie będzie na mnie wymuszać złożenia życzeń.

 

2) Stacja benzynowa, płacę za paliwo. Trzech gości przede mną, dwóch pierwszych złożyło kurtuacyjne "wszystkiego najlepszego" , trzeci, ten przede mną zapłacił i wyszedł. Mina pani kasjerki co najmniej jak by     ją opluł. Ja oczywiście też wyszedłem po zapłaceniu.

 

3. Koleżanki w pracy. Od samego rana chodzą jak księżniczki, nic nie robią tylko poprawiają fryzurę i makijaż.

 

 

 

Ja się k***a pytam czy je wszystkie pogięło? 10 marca jest dzień mężczyzny. Idę o zakład, że 99% kobiet nawet nie zna tej daty, a pozostały 1% może napomknie swojemu facetowi leniwe wszystkiego najlepszego.

Sami sobie jesteśmy winni - spróbujcie dziś wejśc do kwiaciarni, kolejki po 20 osób. Tak działa presja otoczenia, której się poddaliśmy.

  • Like 14
  • Dzięki 2
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj przeżyłem szok!

W drodze do pracy słuchałem siebie Eski Rock i tam były telefony od słuchaczy. Przez chwilę myślałem że to jakiś dowcip, bo po prostu jakbym Braci z forum słuchał. Nie wiem czy takie było pytanie od redakcji, czy to spontaniczna akcja facetów ale wypunktowali:

- chore oczekiwania parytetów (to że kobiety chcą parytetów tylko tam gdzie są konfitury, ale słowem nie wspomną o np. parytetach na budowie, albo w przedszkolach. 

- przechodzenie kobiet na wcześniejszą emeryturę niż faceci. Przy czym faceci żyją krócej. 

- różnice w nakładach na choroby "kobiet" (rak piersi) vs "męskie" (rak prostaty)

- różnice w podejściu sądów do kwestii opieki nad dziećmi

 

było tego jeszcze więcej. Własnym uszom nie wierzyłem (że nie dość że w radiu popularnym (a nie jakimś niszowym) to jeszcze w Dzień Kobiet tak jadą.

 

Dostrzegam jakiś promyk nadziej. 

 

  • Like 21
  • Dzięki 9
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w robocie bardzo sympatycznie. Mamy jedną dziewczynę i kilkunastu chłopa. Zrzuciliśmy się po piątaku, kupiliśmy mały bukieciki i czekoladki, a dziewczyna upiekła ciasta i zaprosiła nas do gabinetu na kawkę. Posiedzieliśmy, zjedliśmy ciasto, wszystko fajnie i sympatycznie, bez nadęcia.

Edytowane przez Lethys
  • Like 17
  • Dzięki 5
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jest temat do składania życzeń. Fajnie ;)

 

Drogie Panie, z okazji Waszego święta-

 

- Szacunku- żebyście go miały od nas, czuły same do siebie i umiały okazać nam.

- Klasy, bo to klasa m.in. świadczy o kobiecie.

- Cierpliwości, do nas, a naszej do Was. 

- Ciepła- bo zima jeszcze;) 

 

A poza tym, klasycznie 

 

Uśmiechu, pogody ducha i żeby szło w cycki a nie w tyłek;) 

 

 

 

 

47 minut temu, Wolumen napisał:

10 marca jest dzień mężczyzny. Idę o zakład, że 99% kobiet nawet nie zna tej daty,

 

Sam zapomniałem- dzięki za przypomnienie. Będzie okazja zrobić coś fajnego.

A jeśli kobiety w Waszym otoczeniu nie pamiętają, przypominajcie. 

Nie złośliwie, a celebrując ten dzień w dobrym humorze. 

 

Edytowane przez Yolo
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś od rana krążyłem w wielu miejscach, bo mam sporo załatwiania i trzeba było popchnąć sprawy do przodu. A że jestem po nocnej zmianie to mam wywalone na wszystko poza tym by wszystko zapiąć od a do z i spaniem. Żadnych zbędnych interakcji, same konkrety. Ale co do obserwacji to widzę wyraźny kwik i naburmuszone młode Julki jakoby im coś się należało tego dnia i wysławiać je pod niebiosa, każdej napotkanej padać do stóp i dać prezent xD Tak mniej więcej do 35 r.ż. Traktuje je dziś jak powietrze, mam całkowicie wywalone. Jak zawsze życzyłem tylko miłego dnia jak zawsze to robię i adios.

Na dzień mężczyzny żadna małpa nie będzie pamiętać by złożyć życzenia, o upominku nie wspomnę. 

Za to kobiety tak 40-45+ zupełnie normalnie się zachowywały, jak każdego innego dnia (byłem w miejscach które odwiedzam co jakiś czas więc panie znam). 

 

PIEKŁO KOBIET !!

Edytowane przez sekacz19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

To ja dzisiaj przeżyłem szok!

W drodze do pracy słuchałem siebie Eski Rock i tam były telefony od słuchaczy. Przez chwilę myślałem że to jakiś dowcip, bo po prostu jakbym Braci z forum słuchał. Nie wiem czy takie było pytanie od redakcji, czy to spontaniczna akcja facetów ale wypunktowali:

- chore oczekiwania parytetów (to że kobiety chcą parytetów tylko tam gdzie są konfitury, ale słowem nie wspomną o np. parytetach na budowie, albo w przedszkolach. 

- przechodzenie kobiet na wcześniejszą emeryturę niż faceci. Przy czym faceci żyją krócej. 

- różnice w nakładach na choroby "kobiet" (rak piersi) vs "męskie" (rak prostaty)

- różnice w podejściu sądów do kwestii opieki nad dziećmi

 

było tego jeszcze więcej. Własnym uszom nie wierzyłem (że nie dość że w radiu popularnym (a nie jakimś niszowym) to jeszcze w Dzień Kobiet tak jadą.

 

Dostrzegam jakiś promyk nadziej. 

 

 

No nasi tam byli bez dwóch zdań, dobrze niech się informacje niosą :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolumen Zmień nazwę tematu na: "Dzień osób identyfikujących się jako kobiety".

 

Ja nikomu dzisiaj nie składam życzeń. W dupie mam, mamobusy zapierdalają po Polsce, a w tym samym czasie faceci zdychają na raka prostaty.

Rok temu na dzień mężczyzny dostałem w robocie ciasteczka. Jeżeli w tym roku będzie tak samo, to poza wyrzuceniem ich do śmietnika, przykleję karteczkę z napisem: "Poproszę o rondo praw mężczyzn u mnie na osiedlu" do laptopa osoby, która dała mi taki prezent.

Edytowane przez adann96
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Własnym uszom nie wierzyłem (że nie dość że w radiu popularnym (a nie jakimś niszowym) to jeszcze w Dzień Kobiet tak jadą.

Czy ja wiem czy takim popularnym. Cała sieć Eski, w tym Eska Rock ma circa 5-10% słuchalności. Dla samej Eski Rock, tak na szybko nie znalazłem danych. A takie Rmf ma 30%. Poza tym Eski Rock, słuchają zwykle faceci, wiec to takie narzekanie w męskim gronie. Żadna to jaskółka nadziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Casus Secundus napisał:

A ja kupiłem żonie i córce kwiaty. 

RoastMe.

 

Czemu od razu roast?

Sam też zamierzam tak zrobić.

Plus matce i teściowej.

Za to żadna niespokrewniona ze mną kobieta życzeń nie otrzyma.

Nich składają im życzenia partnerzy, synowie czy aspirujący orbiterzy.

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 przypadki to kosz .Praca w obsludze klients jest drenujaca psychicznie i takie pytania o daty sa szczególnie wkurwiajace i to w srodku tygodnia .Podobnie na stacji  benzynowej dodtkowa wiazanka zyczen od calkowicie obcej osoby to nie jest jakis Rarytas a czasami nawet wkurza .

Ja mam dobre skojarzenia malo tego raz dostalem zyczenia 10 marca.l mailowo mimo ze 8 marca nie.skladalem zadnych zyczen(bylo to miłe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

 

Czemu od razu roast?

Sam też zamierzam tak zrobić.

Plus matce i teściowej.

Za to żadna niespokrewniona ze mną kobieta życzeń nie otrzyma.

Nich składają im życzenia partnerzy, synowie czy aspirujący orbiterzy.

 

Nie bardzo rozumiem z jakiej okazji? Wszystkie mają imieniny lub urodziny w tym dniu albo to rocznica jakiegoś ważnego wydarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yolo napisał:

poza tym, klasycznie 

 

Uśmiechu, pogody ducha i żeby szło w cycki a nie w tyłek;) 

Potwierdzam :)

Aby wasz portfel był tak gruby jak wymagania.

Talia cienką niczym wdzięczność którą nam okazujecie za dobrobyt i cywilizację.

Całuski.....oby tłuste tyłki wam się wytopiły w słoneczku nad Bałtyckim morzem....ZERO GOFYRA vs  @zuckerfrei  NOO PUDER!

 

 

*tru tu ru.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kilku niewiastom złożyłem życzenia za pośrednictwem komunikatora internetowego. Jedną Polkę dziś spotkałem i osobiście. To święto to pozostałość komunistyczna i tu gdzie jestem nikt tego nie obchodzi .

 

Ja ( jako niby mizogin itp🤦🤦) nie uważam tego za kukoldztwo czy simpowanie. 

 

Kwiatów nie kupiłem, ale to już mnie "wyjaśnili" w rezerwacie kashpiroFFski za 5zl i paru innych mentorUFF.😂😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lethys napisał:

A u mnie w robocie bardzo sympatycznie. Mamy jedną dziewczynę i kilkunastu chłopa. Zrzuciliśmy się po piątaku, kupiliśmy mały bukieciki i czekoladki, a dziewczyna upiekła ciasta i zaprosiła nas do gabinetu na kawkę. Posiedzieliśmy, zjedliśmy ciasto, wszystko fajnie i sympatycznie, bez nadęcia.

I tak powinno być... ale wy jesteście po prostu NORMALNI. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.