Skocz do zawartości

Dzień Kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Arnold Layne napisał:

Pracują w wojsku, policji, służbie więziennej, żadna praca, nawet ta najcięższa nie jest im obca

Nigdy nie widziałem kobiety na śmieciarce. :(

Żądam parytetów w oczyszczaniu miasta... toż to jedna z najważniejszych służb publicznych - jak się nie chce mieszkać w syfie po kolana.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały dzień przespałem i nie widziałem czy na mieście beciaki biegały z kwiatami, wieczorem słuchałem w robocie radia i na kilku stacjach słyszałem narzekania redaktorów kukoldinich, że podobno mężczyźni się nie postarali i cytuję "kobiety poszły w odstawkę". 

 

Co do samych kobiet to nie spotkałem się dzisiaj z księżniczkowaniem, jedna małolatka nawet mnie zagadała.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arthur Morgan napisał:

Dziś w pracy gadam z kolesiem z Ukrainy co pracuje u mnie na dziale. Jest parę miesięcy z Ukrainką która mieszka we Wrocławiu czyli daleko od niego.

 

Na dzień kobiet kupił dziewczynie Apple watch za 1.5 k.

A na ostatnie jej urodziny bukiet kwiatów za 500 zł i  gigantycznego  misia pluszowego. 

 

Boże widzisz i nie grzmisz 😂😂

 

Jeżeli aż tak dobrze zarabia i go na to stać to czemu nie, po prostu ma gest. Dla jednego majątkiem jest wydanie 100 na obiad w knajpie, a dla innego zegarek za 1,5k na prezent to żaden ból.

 

Problemy zaczynają się, gdy taki ktoś się zadłuża lub odmawia sobie wszystkiego aby tylko starczyło na taki zegarek.

Wtedy mowimy o kompletnym idiocie i frajerze, który dla swojej księżniczki będzie głodował cały miesiąc ale prezent da.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poznać historie tego dnia, można wtedy nabrać ciut szerszej perspektywy.

 

To jakie wzbudzają się w nas emocje jest z kolei ciekawym punktem orientacyjnym dla świadomości przy tworzeniu mapy nieświadomych wzorców, jeżeli rzecz jasno kogoś to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BumTrarara napisał:

Nigdy nie widziałem kobiety na śmieciarce. :(

Za to tam gdzie mieszkam, kilka jeździ autobusami.

 

7 godzin temu, Chcni napisał:

Ja cały dzień przespałem i nie widziałem czy na mieście beciaki biegały z kwiatami

Dla mnie to dzień jak każdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło do sytuacji, gdzie mamy co najmniej DWA dni tak naprawdę poświęcone kobietom: Walentynki i 8 Marca.

 

Co więcej, często wyróżniany w kalendarzach Dzień Matki jest społecznie odbierany oraz traktowany w przestrzeni medialnej jako ważniejszy od Dnia Ojca i analogicznie jest ze świętem Babci wobec Dziadka.

Edytowane przez Endeg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Shark napisał:

Na linkedin

Lubisz ryzyko, że tam włazisz...

Rak instant Winiary zupa ekspresowy rak

 

 

6 godzin temu, Endeg napisał:

Doszło do sytuacji, gdzie mamy co najmniej DWA dni tak naprawdę poświęcone kobietom: Walentynki   wagintynki i 8 Marca.

Poprawiłem Ci literówkę.

 

I nie DWA dni.

1. Dzień madki

2. Dzień ojca (bo panie będące samodzielnymi samotnymi madkami to taki "ojciec+"

3. Dzień babci

4. Dzień dziadka (też jak w pkcie 2)

 

więcej też by się pewnie znalazło...

 

8 godzin temu, Patton napisał:

Za to tam gdzie mieszkam, kilka jeździ autobusami.

W PL całkiem sporo jest pań kierujących autobusami/tramwajami komunikacji miejskiej.

Współcześnie nawet i maszynistki się trafiają.

 

Tylko że szoferowanie dupowozem to jednak "inna liga", niż zawód "kierowca-ładowacz" (tak to sie fachowo nazywa).

 

19 godzin temu, BumTrarara napisał:

Nigdy nie widziałem kobiety na śmieciarce. :(

Żądam parytetów w oczyszczaniu miasta...

 

Otóż należy to gówno zawinąć w elegancki papierek.

Nie "śmieciarka".

USŁUGI ŚRODOWISKOWE (tak się fachowo ta branża nazywa). I już wszystko aligancko brzmi. Jest fejm na insta 🙂  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.